Page 18 of 33
Posted: 14 Aug 2009, 20:58
by Renaz
Gal yra norinciu prisijungt i autoekipaza? Planuoju nulekt keliom valandom padabot.
Posted: 14 Aug 2009, 21:00
by Yvl
Renaz wrote:Gal yra norinciu prisijungt i autoekipaza? Planuoju nulekt keliom valandom padabot.
paskombyk man, a? kada mislini startot?
Posted: 14 Aug 2009, 23:11
by Velnias
Busiu komandos nr. 16 (berods) palaikymo komandoje, beigi trinsiuos kazkur aplink trasa su fotiku. Kaip ten sako... iki susibirbimo ar kazkas panasaus

Posted: 14 Aug 2009, 23:43
by Yvl
susibirbinimo?

Posted: 15 Aug 2009, 21:17
by gonzas
pasibirbinom!
suzinokit, kad nelaiko bergo sedynes ir numeriai bei kawasakiai visokeriopai.
dr laiko!
na o ishvada tokia:
atvykau ryte, pamiegojau per diena dvieju komandu boksuose, apturejau ivairaus pazintinio intymo su zilu ir tomasn. patiko. bet likau ishtikimas heyyjuj!
visi vyrai su kiausais bet ypac wundis. teks koki viena transplantuotis. foto pateiks pumpureliu giminaiciai!
einu sukti cdr vinilo.

Posted: 16 Aug 2009, 13:39
by ezhiukas
gonkes buvo zjbs, Wundis smauge kai zveris, ypac per lietu. Praktiskai reikedavo stabdyt, kad ir kitiem duotu pasmaugt, nes turbut visas gonkes butu vienas atsmauges. Kawasakiai nelaiko, bergai vaziuojant ardosi. Pumpureliai hardu klaseje liko ketvirti, vienu ratu atsilike nuo hejaus dupiam komandos. Pasirodo xr650 valit. Parode geriausia rato laika, aplenkdami visokius nivalinancius krosinukus, o apsoliucioje iskaitoje triju xr komanda liko antri, nezymiai atsilikdami nuo krosinuku.Vakare buvo daug zelenkos, sokiai per lauza (ir i lauza), kai kurie net ir liko nakvot prie lauzo. Wundis ilgai lauzesi likt ar nelikt, net kelis kartus pastate ir sugriove palapine, bet galu gale nusprende isvaziuot, tuo uzsidirbdamas minusa. Renginys buvo labai smagus, organizatoriam pliusas.
Ai, vos nepamirsau pamineti, kad visa kaciarga apdrabstem sudais, galit koki menesiuka ten nevaziuot

Posted: 16 Aug 2009, 14:18
by tckd
Posted: 16 Aug 2009, 17:24
by RGedukas
nuotraukos
http://www.fotomanija.lt
nuotrauku nedaug , nes gavau nemazai dumblo ant fotiko saves nu visur , nebeisejo testi fotosesijos

Posted: 16 Aug 2009, 18:45
by ezhiukas
as ir kelias fotkes imeciau i savo puslapiuka. Vakarine dali teko smarkiai pracenzuruot

Posted: 16 Aug 2009, 19:28
by tomasn
na ka as galiu pasakyt.
iki kompo kazkaip atsliauziau.
matyt, kad ilgam.
vakare bandysiu sliauzt iki lovos.
tuckus rizikavo is eziuko fotika vokdamas tik del dvieju paskutiniu fotkiu.
eziukui uz tai pliusas neparein.
kadangi eziukas buvo uolus fatagrafs bei jo zalios666 buvo nais, parein pliusas, kas anuliuoja minuso parejima.
pliusas pareina tuckui uz issaugota kede

sekancias m9 garantuotai reiks varrRIt, ka siulau ir jums
Posted: 16 Aug 2009, 19:36
by ezhiukas
daugiau ten tuckus fotkiu pridare, bet jau nedejau tu, labai girti veidai

Posted: 16 Aug 2009, 19:39
by Renaz
ezhiukas wrote:as ir kelias fotkes imeciau i savo puslapiuka. Vakarine dali teko smarkiai pracenzuruot

savo, tai cia kuris?
Posted: 16 Aug 2009, 20:05
by tomasn
ezhiukas wrote:daugiau ten tuckus fotkiu pridare, bet jau nedejau tu, labai girti veidai


Posted: 16 Aug 2009, 20:33
by RGedukas
Gal kas turi fotografo fotke isimaudziusio dumble ?

Posted: 16 Aug 2009, 20:57
by aida
ir tegul "Meile tvyro ore"
su sitais zodziais palikom Nemuno zieda sia popiete...
AS JUS MYLIU! (vel kartojuos?)