Page 18 of 22

Re: XRV kanpelis

Posted: 29 Nov 2012, 17:08
by Ziune
Man tai fara per toli nuo korpuso, noretusi pritraukti arciau sakiu.
Jauciu ishsprendus visus dezsino bagus, dar biski brangaus tiurlingo ir pavasari jamu. ;)

Re: XRV kanpelis

Posted: 29 Nov 2012, 17:30
by tomasn
norint fara traukti arciau, reikia nupjaut (taip, nupjaut, o nenusukti) ir perkelt i kita vieta uzvedimo spyna. sorry, su fara daugiau nebesikrusiu

Re: XRV kanpelis

Posted: 29 Nov 2012, 18:53
by zil130
Ziune wrote:Man tai fara per toli nuo korpuso, noretusi pritraukti arciau sakiu.
Jauciu ishsprendus visus dezsino bagus, dar biski brangaus tiurlingo ir pavasari jamu. ;)
Tavo fara jau buvo

Re: XRV kanpelis

Posted: 29 Nov 2012, 21:38
by tomasn
ka ten suvirinimas drocinant. check it out grazta, daranti kvadratines ir pailgas skyles!!! :chain: :rock:
bleka laiko tcdks.. :briedis:
DSC00659.jpg
DSC00659.jpg (334.57 KiB) Viewed 4315 times

Re: XRV kanpelis

Posted: 30 Nov 2012, 18:21
by tomasn
HA! Ziemos projektas jau beveik i gala? Kas cia per ziemos projektas?
DSC00673.jpg
DSC00673.jpg (226.53 KiB) Viewed 4279 times
DSC00668.jpg
DSC00668.jpg (277.99 KiB) Viewed 4279 times
DSC00670.jpg
DSC00670.jpg (268.18 KiB) Viewed 4279 times
DSC00671.jpg
DSC00671.jpg (236.67 KiB) Viewed 4279 times
DSC00666.jpg
DSC00666.jpg (225.33 KiB) Viewed 4279 times

Re: XRV kanpelis

Posted: 30 Nov 2012, 19:20
by mindaugasa vol.2
Galima del skonio pasitarti? Man moco priekine dalis vizualiai sunkoka. Na kur varinkelis is sonu dengtas etc. Kai buvo pilnai spileriuotas, tai viskas balanse, o nurinkus virs ir uodega, tapo kitaip. Zinoma, gali buti, kad toks masyvumas yr norma, jei translepas asocijuojamas su stumbro ivaizdziu, nia?

mobile mindaugasa

Re: XRV kanpelis

Posted: 30 Nov 2012, 19:26
by tomasn
o tu i r1200GS be deziu paziurek :blackeye:
beje, ant dienu turi ateit nubidinti ORTIEB soniniai krepsiai, tai galas apsikraus.
be to galines dezes su siuo setuku uzdejimas kokiu penkiu minuciu darbas, taip, kad visad gala galima pasunkinti. kaip ir 1200GS

Re: XRV kanpelis

Posted: 30 Nov 2012, 19:27
by zil130
Tai ten afrikos bakas, ir todėl drambliškai sunkus priekis.

Re: XRV kanpelis

Posted: 30 Nov 2012, 20:02
by mindaugasa vol.2
tomasn wrote:o tu i r1200GS be deziu paziurek S
Heh, tai as nejuokavau, kai man buvo juokinga, kad briedienei grazus gs, hehe
Anyvai, jei bus apkrauta uodega, tai susibalansuos. O tai cia turistinis kafe reiseris?

mobile mindaugasa

Re: XRV kanpelis

Posted: 30 Nov 2012, 20:06
by tomasn
dakarinis turistinis kafereiseris :laughing6:
ateis ortliebai, darysim fotosesija vel
Image

Re: XRV kanpelis

Posted: 30 Nov 2012, 22:37
by tckd
Taigi kad tas stumbrinis afrikos bakas ir isbalansoja viska. Skaitau reik nubidint koki uralo kevala ir bus liadas.

Re: XRV kanpelis

Posted: 01 Dec 2012, 08:31
by Ziune
Nu jo, kovai pritupusio buliaus (stumbro) forma buvo pagrindine dezaininimo kryptis. Plius didelis bakas - tolima kelione. Ir aisku soniniai plastikai kuriuos pasigaminti nuo nulio it niekad to nedarius, bu chalangeas.
Nuemus afrikos baka, nukirptum virkstele... gal taip ir geriau :)

Re: XRV kanpelis

Posted: 01 Dec 2012, 09:28
by tomasn
as jumi sakau. jokiu baku nejemu, jokiu vamzdziu netrumpinu. man jis dabar labai graziai atrodo. liko kosmetine puse bei gal dar auksta sparna pabandysiu imomtuot.

P.S. daba suprantu, kodel ziunei jo sukurtas variantas taip patiko :laughing6:

Re: XRV kanpelis

Posted: 01 Dec 2012, 10:45
by tckd
Nu tie kurie uzsipisa su savo kuriniu ir jiem anas dalinai del to grazus tai biski juokingi tiem kas ziuri is salies ir nevertina kiek tu bulgarke xujarinai. Tas pats su masinu tiurlingais pripisa visokio gaidzio nu ir ka, nulis respekto. :fart:

Re: XRV kanpelis

Posted: 01 Dec 2012, 14:57
by tomasn
pavydasblet juntamas ore =;
siandien prabudus, buvo nuspresta kelias valandas praleisti su translepu. dedam nauja sparna
DSC00679.jpg
DSC00679.jpg (306.06 KiB) Viewed 4212 times
kol kas dar nesuprantu, ar patinka. dviprasmis jausmas
DSC00691.jpg
DSC00691.jpg (283.46 KiB) Viewed 4212 times
DSC00677.jpg
DSC00677.jpg (246.74 KiB) Viewed 4212 times
gal tarp liustros ir sparno veziuo kriega su rain gear'u? skaitot nupyzdins?
DSC00682.jpg
DSC00682.jpg (220.6 KiB) Viewed 4212 times