Page 18 of 22
Re: XRV kanpelis
Posted: 29 Nov 2012, 17:08
by Ziune
Man tai fara per toli nuo korpuso, noretusi pritraukti arciau sakiu.
Jauciu ishsprendus visus dezsino bagus, dar biski brangaus tiurlingo ir pavasari jamu. ;)
Re: XRV kanpelis
Posted: 29 Nov 2012, 17:30
by tomasn
norint fara traukti arciau, reikia nupjaut (taip, nupjaut, o nenusukti) ir perkelt i kita vieta uzvedimo spyna. sorry, su fara daugiau nebesikrusiu
Re: XRV kanpelis
Posted: 29 Nov 2012, 18:53
by zil130
Ziune wrote:Man tai fara per toli nuo korpuso, noretusi pritraukti arciau sakiu.
Jauciu ishsprendus visus dezsino bagus, dar biski brangaus tiurlingo ir pavasari jamu. ;)
Tavo fara jau buvo
Re: XRV kanpelis
Posted: 29 Nov 2012, 21:38
by tomasn
Re: XRV kanpelis
Posted: 30 Nov 2012, 18:21
by tomasn
Re: XRV kanpelis
Posted: 30 Nov 2012, 19:20
by mindaugasa vol.2
Galima del skonio pasitarti? Man moco priekine dalis vizualiai sunkoka. Na kur varinkelis is sonu dengtas etc. Kai buvo pilnai spileriuotas, tai viskas balanse, o nurinkus virs ir uodega, tapo kitaip. Zinoma, gali buti, kad toks masyvumas yr norma, jei translepas asocijuojamas su stumbro ivaizdziu, nia?
mobile mindaugasa
Re: XRV kanpelis
Posted: 30 Nov 2012, 19:26
by tomasn
o tu i r1200GS be deziu paziurek
beje, ant dienu turi ateit nubidinti ORTIEB soniniai krepsiai, tai galas apsikraus.
be to galines dezes su siuo setuku uzdejimas kokiu penkiu minuciu darbas, taip, kad visad gala galima pasunkinti. kaip ir 1200GS
Re: XRV kanpelis
Posted: 30 Nov 2012, 19:27
by zil130
Tai ten afrikos bakas, ir todėl drambliškai sunkus priekis.
Re: XRV kanpelis
Posted: 30 Nov 2012, 20:02
by mindaugasa vol.2
tomasn wrote:o tu i r1200GS be deziu paziurek S
Heh, tai as nejuokavau, kai man buvo juokinga, kad briedienei grazus gs, hehe
Anyvai, jei bus apkrauta uodega, tai susibalansuos. O tai cia turistinis kafe reiseris?
mobile mindaugasa
Re: XRV kanpelis
Posted: 30 Nov 2012, 20:06
by tomasn
dakarinis turistinis kafereiseris
ateis ortliebai, darysim fotosesija vel

Re: XRV kanpelis
Posted: 30 Nov 2012, 22:37
by tckd
Taigi kad tas stumbrinis afrikos bakas ir isbalansoja viska. Skaitau reik nubidint koki uralo kevala ir bus liadas.
Re: XRV kanpelis
Posted: 01 Dec 2012, 08:31
by Ziune
Nu jo, kovai pritupusio buliaus (stumbro) forma buvo pagrindine dezaininimo kryptis. Plius didelis bakas - tolima kelione. Ir aisku soniniai plastikai kuriuos pasigaminti nuo nulio it niekad to nedarius, bu chalangeas.
Nuemus afrikos baka, nukirptum virkstele... gal taip ir geriau

Re: XRV kanpelis
Posted: 01 Dec 2012, 09:28
by tomasn
as jumi sakau. jokiu baku nejemu, jokiu vamzdziu netrumpinu. man jis dabar labai graziai atrodo. liko kosmetine puse bei gal dar auksta sparna pabandysiu imomtuot.
P.S. daba suprantu, kodel ziunei jo sukurtas variantas taip patiko

Re: XRV kanpelis
Posted: 01 Dec 2012, 10:45
by tckd
Nu tie kurie uzsipisa su savo kuriniu ir jiem anas dalinai del to grazus tai biski juokingi tiem kas ziuri is salies ir nevertina kiek tu bulgarke xujarinai. Tas pats su masinu tiurlingais pripisa visokio gaidzio nu ir ka, nulis respekto.

Re: XRV kanpelis
Posted: 01 Dec 2012, 14:57
by tomasn
pavydasblet juntamas ore
siandien prabudus, buvo nuspresta kelias valandas praleisti su translepu. dedam nauja sparna

- DSC00679.jpg (306.06 KiB) Viewed 4212 times
kol kas dar nesuprantu, ar patinka. dviprasmis jausmas

- DSC00691.jpg (283.46 KiB) Viewed 4212 times

- DSC00677.jpg (246.74 KiB) Viewed 4212 times
gal tarp liustros ir sparno veziuo kriega su rain gear'u? skaitot nupyzdins?

- DSC00682.jpg (220.6 KiB) Viewed 4212 times