Page 18 of 40
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 12:13
by Motowowere
Gelezinio vilko g. 17 val.brytvas dviraciai lenkia,ne karta pats turejau lenkti,nes nesuprasi ant brytvos vaziuoja ar bega

Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 12:17
by storms
hm
kokius 5 metus te kasdien tokiu metu varydavau
niekad nemaciau mane lenkencio dviracio
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 12:42
by Username
tomasn wrote:jei tarp sviesoforu 500 m ir visur kamsciai, tai drisciau suabejoti del supermoto rukymo
Jeigu kamsciai, tada abudu vaziuotu vienodai nes abudu tarp masinu sustotu prie raudonos.
Kai atsisedi ant SM tai tas manevringumas (vietoje) ir mazas svoris gali atrodyti apgaulingai.Atrodo leksi cia dabar visur nerealiai per visa miesta - 5 min, bet bendrame sraute nelabai ka gali padaryti ir vaziuoji kaip ir kiti motai.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 13:09
by tomasn
didele reiksme kamsciuose turi pasukamumas, kur SM pirmauja.
o del vairo platumo, tai jo, visureigiu ir minivenu veidrodziai uzknisa
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 13:15
by tckd
Wobbler wrote:
Su dviraciu iki darbo nuvaziuoju per 33 min
Su brytva per 23 + variklio pasildymas ir salmo/pirstiniu/aprangos uzsidejimas + motociklo prirakinimas
pataisau
Su dviraciu iki darbo nuvaziuoju per 33 min
+ dviracio prirakinimas
Su brytva per 23 + variklio pasildymas ir salmo/pirstiniu/aprangos uzsidejimas + motociklo prirakinimas
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 13:16
by Wobbler
Dviratis nerakinamas, laikomas pastate. Hehehe
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 13:27
by tomasn
pamirsai duso proceduras pamineti po mynimo dviraciu
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 13:47
by Wobbler
Ne esme. Esme tame, kad 100 arklio jegu vs 1 dviratininko jega = panasus rezultatas
(tam tikromis salygomis only)
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 13:51
by storms
labai jau daug papildomu salygu sitoj vietoj yra
nzn kaip kvepetu tavo ofisas, kei kasryt myntum i darba marsrutu centras - pilaite arba seskine
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 15:56
by Username
tomasn wrote:didele reiksme kamsciuose turi pasukamumas, kur SM pirmauja.
o del vairo platumo, tai jo, visureigiu ir minivenu veidrodziai uzknisa
Daznai kamsciuose tenka apsisukti 180 laipsniu?
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 16:06
by tomasn
tenka pralysti pro vienos paskui kita stovinciu masinu tarpa i kita eismo juosta
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 16:12
by tckd
tomasn wrote:tenka pralysti pro vienos paskui kita stovinciu masinu tarpa i kita eismo juosta
ka tu cia meloji per kamsti su gardu nesi vaziaves!
bbz man vairo platumas an kwakaliaus kazkaip nekliudavo uz minivienu.

Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 16:14
by storms
na tai gal kamsciu neteko varyt
kai stovi autikai ir furos labai jauciasi
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 16:45
by didzhej
ilieju ir as. varyt su streetuku irgi nelabai jauku kai rankenos taip issikise, bet kaip nusiemiau veidrodelius, isdrasejau smarkiau. landziot galima.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 05 Jan 2011, 17:00
by tckd
storms wrote:na tai gal kamsciu neteko varyt
kai stovi autikai ir furos labai jauciasi
su brytva neteko tai palygint ner su kuo
