Page 18 of 22

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 14:11
by tckd
briedis nori but kaip.. na tie sportininkai kur su 300 belenka jama. zodziu ispudingay.

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 14:14
by Rammst
aš čia irgi nesenai susapnavau, kad ant 2T 300-nio Bergo užsėdau ir... gerai kad pabudau.

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 14:20
by Dzuku_Briedzis
aCakau pirminykui: spjaunu i bandos instinkta. Kuo daugiau egzotikos - tuo linXmeu
aCakau Rammst: bergas is garazo irgi niekur neisvaziuoja. Swenska mergele tures ispaniska drauga :)

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 14:23
by Rammst
užsisakau vieną vyrodką, jei gausis

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 14:45
by tckd
briedi laimejai loterijoj? ka veikt su dviem panasiais (skirtumai praktiskai neesminiai) hardais? kai vaziuosi pasivazinet dosi viena draugui? :pagausiu:

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 14:48
by Dzuku_Briedzis
Taip. Reikia drauga tureti.

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 15:15
by Rammst
a tai kaliegos su Yamom tokie ir draugai?
ar atplėši nuo Yamos ar prie stoties medžiosi?

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 17:07
by cosmoz
2T300cc+briedis= :-k
nu tai sveikinu, galėsi dabar su virais matalint :thumbright:

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 17:24
by Motowowere
Tai kad dar garaze neradau mesgazo.Stovi yamana,bergas,graziai guli ismetytas wundzio bergo daliu kampliektas,suskis gaidys.Kur ble gazmias? :kurblebuvai:

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 21:24
by Ziune
Sveikinu :cheers:
Dzuku_Briedzis wrote:Labas kampeli! :hello2:

Jei nieko pries, nuo siol rasinesiu ir cia

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 22:32
by zil130
Cheche istorija tokia.
Briedis atsiemė priekabą, ant priekabos visad buvo pririšta gasgas, tai ir tą prigriebė ir visa tai renta už priekabą.
Vo teip briedinės Kalėdos, žmona leido?

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 23:11
by Dzuku_Briedzis
Pas mano zmona toks poziuris: px ka perki, svarbu ne britva

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 27 Nov 2012, 23:21
by zil130
Autoritarinė demokratija

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 28 Nov 2012, 00:25
by sai
o bandei zmona perkalbet? :) gal per tiek metu budrumas nusilpo?

Re: Газ-мяс kampelis

Posted: 28 Nov 2012, 00:38
by tckd
Tai skaitau kad ir an britvos galima gazmias uzrasyt.