Page 18 of 37

Posted: 06 Oct 2006, 19:40
by Rashyd
Blecha, vos pelkej nepaskendau darydamas tesdriva pries rytdienos svente....
Nu bet patiko!

Posted: 06 Oct 2006, 21:59
by didzhej
dude... zinau ka tai reiskia ;)

Posted: 10 Oct 2006, 10:51
by Rashyd
Gal bus dirtu (supermotu :D ) vaziuojanciu cia savaite po meslynus?
Skaitau prisijungciau

Posted: 10 Oct 2006, 11:35
by _hey
as tai sia savaite jodinsiu visus is eiles ktmus, husabergus, husqvarnas, betas, gasgasus, aprilias, kxfus, yzfus, drzus, rmztus ir etc. tai laiko kaip ir labai daug nebus :P :D

p.s. jei kam ko reikia is INTERMOT'06, tai dar yra proga siandien perduoti $ kad galeciau pragert ir pamirst nupirkt :^o

Posted: 10 Oct 2006, 11:38
by w919
tu esi negeras zmogus. manes is darbo neisleido valdzia y Intermot'a. emotikonas: :zliumbia:

Posted: 10 Oct 2006, 12:11
by Rashyd
Oho?!
_hey wrote:as tai sia savaite jodinsiu visus is eiles ktmus, husabergus, husqvarnas, betas, gasgasus, aprilias, kxfus, yzfus, drzus, rmztus ir etc. tai laiko kaip ir labai daug nebus :P :D

p.s. jei kam ko reikia is INTERMOT'06, tai dar yra proga siandien perduoti $ kad galeciau pragert ir pamirst nupirkt :^o

Posted: 12 Oct 2006, 08:49
by _hey
AS JUS STEBIU :!:

niekur nepasislepsit ](*,)

p.s. dj, gal gali greit uzsokt ant savo bimerio ir atvezt is namu atminties kortele fotikui. kaykaip liko namie ](*,) :evil:

p.p.s cia z ir y sukeistos vietom del to pasotviai maisau :( nenuostabu kodel bmw gaunasi tokios kaykokios neaiskios :^o

Posted: 12 Oct 2006, 09:40
by Rashyd
Tai kas tan valit, o kas nevalyt?

Posted: 12 Oct 2006, 10:06
by w919
hey_, nepamirsk, kad visas nuotraukas privalai deti i frakcijos galerija. tuopaciu atsilaisvina kortele.

Posted: 12 Oct 2006, 10:11
by mindaugasa
dar galime paklausti nekuriu neetatiniu frakcijos fotografu: o kur fotkes, a?

Posted: 12 Oct 2006, 10:21
by didzhej
_hey wrote: p.s. dj, gal gali greit uzsokt ant savo bimerio ir atvezt is namu atminties kortele fotikui. kaykaip liko namie ](*,) :evil:
brrr. NE.Supratau.

Posted: 12 Oct 2006, 12:57
by Renaz
Rashyd wrote:Gal bus dirtu (supermotu :D ) vaziuojanciu cia savaite po meslynus?
Skaitau prisijungciau
Sekmadieni vaziuosiu i Pavilnio meshlyna. Prisijungsi?

Posted: 12 Oct 2006, 13:00
by Rashyd
butinai!
Kaip gonda? duosiu su ttr pralekt..

Renaz wrote:
Rashyd wrote:Gal bus dirtu (supermotu :D ) vaziuojanciu cia savaite po meslynus?
Skaitau prisijungciau
Sekmadieni vaziuosiu i Pavilnio meshlyna. Prisijungsi?

Posted: 12 Oct 2006, 13:09
by Renaz
Gonda, vaziuoja! Gaza atleidus shaudo, bet ne beda. Reik biski pariebint mishraine!

Jei pajamtum ant pasivazinejimo koki naglesni atsuktuviuka, uzdaciau pliusa!

Posted: 12 Oct 2006, 13:14
by Rashyd
gudresni kryzme? paprasta? plona? platu?

jei po atsukimo numetus gaza saudo - reikia laisvos eigos misini reibint - tas buvo ant XX man.. - atsukti idle pilot screw... ten poriejimas pire jo yra normalus?
Renaz wrote:Gonda, vaziuoja! Gaza atleidus shaudo, bet ne beda. Reik biski pariebint mishraine!

Jei pajamtum ant pasivazinejimo koki naglesni atsuktuviuka, uzdaciau pliusa!