Page 18 of 67
Posted: 23 Oct 2007, 08:29
by Arvis
Arvis wrote:ezhiukas wrote:nesamone. Remas manau tas pats. HD butu per sudetinga daryt kitoki rema del vieno modelio

Skiriasi turbut tik swingarmas, idetas siauresnis dirzas su puley ir galbut dar koks spaceris prie pirmines pavaros
Ne.. Skiriasi galinis sparnas. tai reiskia skiriasi vidiniai sparno tvirtinimai, kurie yra remo dalis.
Speju jie 07 flstc paliko ta pati 06 rema.
Posted: 23 Oct 2007, 08:53
by ezhiukas
manai 200 galinis ratas vertas 2000$ ?

Posted: 23 Oct 2007, 08:57
by Arvis
ezhiukas wrote:manai 200 galinis ratas vertas 2000$ ?

tikrai nevertas, bet jei netycia noretum isidet, tai atsieitu brangiau. Ar manai ne ?

Posted: 23 Oct 2007, 09:03
by ezhiukas
manau ne. Tik tektu daryt paprastesniu butu - kitas majatnikas + spaceriai. Sitas budas jau senai atidirbtas, dauguma hd su placiais ratais ji naudoja. Atkreipk kada demesi kai busi kokiam tuse.
Beje, kazkaip man tas platus ratas giliai px, vistiek per tases jo nesimato

Posted: 23 Oct 2007, 09:13
by Arvis
OK Skaiciuojam:
Wide tire kit: 1000eur (pigus)
Ratai: 500eur
Sparnai: 600 eur
Sparnu tvirtinimai : xznjt eur
Pisimasis kad viskas tiesiai stovetu: priceless
(dar kogero reiktu priskaiciuot naujus duslintuvus arba bentjau ju tvirtinimus)
Posted: 23 Oct 2007, 09:17
by ezhiukas
tai kad tu skaiciuoji viska nauja, kataloginem kainom. Tada tai jo, kainos kosmines gaunasi.
Posted: 23 Oct 2007, 09:51
by Teo
Arvis wrote:Buvau prases kaminsko statyt 9.5 uz sita.
nenubet radai pas ką prašyti...
Posted: 05 Nov 2007, 12:13
by Arvis
Arvis wrote:Siuomi pasigirsiu, kad nuprikau fuelpak'a. Laukite istorijos tesinio.
Taigis sestadieni buvo instaliuotas minetasis fuepakas. Raidautas nepavyko del 3 priezasciu.
1. Snigo
2. Kraujuje dar buvo pakankamas kiekis promiliu
3. Udzejus fuelpaka neuzsideda sedyne.
Posted: 05 Nov 2007, 12:34
by ezhiukas
sekmadieni nesnigo. Reikejo testdrivint

Posted: 05 Nov 2007, 12:47
by storms
ujble
sunki naktis buvo is 5adienio i 7adieni...
Posted: 05 Nov 2007, 13:30
by Arvis
ezhiukas wrote:sekmadieni nesnigo. Reikejo testdrivint

Nepaisant to, kad sekmadieni dar buvau girtas, tesdraivint be sedynes kazkaip nelygis.
Posted: 05 Nov 2007, 23:37
by gonzas
Arvis wrote:ezhiukas wrote:sekmadieni nesnigo. Reikejo testdrivint

Nepaisant to, kad sekmadieni dar buvau girtas, tesdraivint be sedynes kazkaip nelygis.
ash cia uzhklydau i amebu skyreli. viska pakopinau ir paforvardinau i komjaunimo tiesa. tegul visi zino, kad geria tik rustaveidziai skystablauzdziai.
o panasoniku ir kitu diortu vadylos yra Gerojai!

Posted: 06 Nov 2007, 13:53
by Teo
gonzas wrote:
tegul visi zino, kad geria tik rustaveidziai skystablauzdziai.
o panasoniku ir kitu diortu vadylos yra Gerojai!
tai stormsą (cituoju "sunki naktis buvo is 5adienio i 7adieni...") čia prie kurių priskirsi?
Posted: 06 Nov 2007, 14:35
by tckd
tik diorteriai y heorojai! sportuoja, negeria, neruko. sekite spauda!
Posted: 08 Nov 2007, 13:56
by didzhej
need help.
draugas nuo pajurio prase pagalbos, nori sertifikuoti motocikla ir tam jam truksta geltonu atsvaitu, nesvarbu kaip tvirtinami, bet su E raidele...
Anyone, turite?
Savaitgaliui vaziuoju i KLP- nuvezciau, isgelbeciau (-betume)...