Page 172 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 13 Jan 2013, 22:34
by tomasn
vasara brolis, ziema molis? nu tai zaproshami do bufetu! :laughing6:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 13 Jan 2013, 23:06
by sai
visi patenkinti kokie, kas nutiko, deficito padave? pirmininke, kazkaip nenoutumorou uz xaliavo karbono gabaliuka
39metu naujoke, seses stiuardeses ner tarp giminiu? ar turejai normalu moca kada? pamenu just cosmozas turejo triu.mf daitona, tai vis arciau kailio.
teisingai eziukas sake, palik registracija, tai enruroskyrelis issiples iki negaliu. pasileideliai, prisigaudo atsiktiniu pazinciu miskuose, pelkese ir tempia i forumeli. atsirugs patiems viena diena.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 13 Jan 2013, 23:08
by mindaugasa vol.2
As turiu rimta klausima: kaip jus avijacijoj darot hidroforminga? Man cia deltai reikia rezonatoriu ishidroforminti (zilas liepe), tai galvoju kerceri pirkti. Bet sako, tie pigesni tai su plastmasiniais krumpliaraciais, o kiti brangus. Tai kaip patartum?

mobile mindaugasa

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 09:32
by mindaugasa vol.2
tai tokia erzelyne kilo, klausimu milijonas, o aviacija tyli?
netvarka
koroliovas su ciolkovskiu zinoma kale y klyna, bet tai vien ju vardu prisidengus i motofrakcija prasimusti nelabay! >:/

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 10:22
by El Traxo
Taip!
Brolių Wraitų noriu paklausti:
- ar 39m. jaunOlis gali laikytis senjoru?
- kur dabar mano pionieriškas sklandytuvas iš Paluknio ("Strazdas" berods vadinosi)?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 10:25
by El Traxo
sai wrote:teisingai eziukas sake, palik registracija, tai enruroskyrelis issiples iki negaliu. pasileideliai, prisigaudo atsiktiniu pazinciu miskuose, pelkese ir tempia i forumeli. atsirugs patiems viena diena.
Bet tai kiek ašarų. Kas trukdo atsikviesti chebros nuo Hanerio ar kongreso (rūmų)?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 10:34
by tckd
El Traxo wrote:Bet tai kiek ašarų. Kas trukdo atsikviesti chebros nuo Hanerio ar kongreso (rūmų)?
tigi haneristam daba nelygis i frakcija kai tiek sudinu endurniu :-k :blackeye:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 10:59
by Dzuku_Briedzis
+mergu cia nera

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 11:50
by wundis
E! mazum nuperkam reklamini baneri zabangose/mamanuose su linku i mf registracija ir suksniu "MF registracija vel atidaryta". ar prikuopsim tiek sudo kad juzefas vel iseis is interneto?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 13:00
by Motowowere
Na nykstanti rusiz ir panikuoja.Kiekvienas neendurnis gal tegul rekomenduoja bent po viena nauja nari?Jozekas du. :albino:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 14:33
by sai
El Traxo wrote:Bet tai kiek ašarų. Kas trukdo atsikviesti chebros nuo Hanerio ar kongreso (rūmų)?
nu atsiprasau. nebuvo nauju nariu dar nuo krizes, ir kai postapokaliptine proga registracija pravere 5min, viskas ka gaunam - 39m jaunuolis su polinkiu i angara. kuriuo taip visi nerealiai patenkinti, kad net latentiniais pakvipo. nuo kada tokio issamaus posto autorius susilaukia tokio palaikymo? o tuos kur pazistu prie hanerio ir taip zinau kur rast. geriau neprarast vilties, kad gali ateit nauju :)

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 14:54
by Username
Jo, reikia deti baneri i motomanai su uzrasu: 'registracija britvistams vel atidaryta!'. Mainais patalpinsim baneri pas mus, senbuviu temoje.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 14:56
by wundis
jeigu baneri detume i penktadienini, lankomumu pralenktume delfi!
EDIT: vien kiek xkuza priklikina!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 21:15
by cosmoz senjor
mindaugasa vol.2 wrote:As turiu rimta klausima: kaip jus avijacijoj darot hidroforminga? Man cia deltai reikia rezonatoriu ishidroforminti (zilas liepe), tai galvoju kerceri pirkti. Bet sako, tie pigesni tai su plastmasiniais krumpliaraciais, o kiti brangus. Tai kaip patartum?

mobile mindaugasa
geras klausimas :) tai tu pirm pasidaryk trafaretus ir suvirink juos i viena ruoshini ,o poto jau rasi kas su kaercher ishpuuus ta duseli jei ka padesim :D

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 14 Jan 2013, 21:21
by mindaugasa vol.2
Trafarets jau padaryc, ryt pareina argonas ir skarda. Laukite saliuto. Man klausimas, kaip lenkta headeri graziai ispusti, kad per lenkimus skarda nesirauksletu? Kaip jus aviacijoj sitai sprendziat?

mobile mindaugasa