Page 173 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 15 Jan 2013, 10:20
by cosmoz
Manau, kad labai paprastai sprenžia :) išsirenki iš SERTIFIKUOTO dalių katalogo, užsakai ir keiti.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 15 Jan 2013, 10:31
by Dzuku_Briedzis
Jordan_Carver_boobs_airplane.jpg
Jordan_Carver_boobs_airplane.jpg (42.29 KiB) Viewed 1335 times

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 15 Jan 2013, 12:04
by wundis
niekaip neiskaitau ka briedis parase. nesuprantu ji grazi ar ne. ar b*bys i veida neziuri?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 15 Jan 2013, 13:11
by tckd
kas te per sarvai an kairio peties? kad propeleris nenumustu? :boobs:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 15 Jan 2013, 14:13
by Username
O kur yra techinis? Cia kaip tekinis?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 15 Jan 2013, 14:42
by mindaugasa vol.2
hmm, aplamai kozmozo sinjoro prisistatyma reitinguociau ne daugiau 3, astuonbaleje sistemoje. senbuviai daugiau prisistate negu kosmozas s.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 15 Jan 2013, 15:46
by wundis
o ko jus norejote? orlaiviu pilotai bendrauja trumpai ir drutai.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 15 Jan 2013, 18:37
by Username
Svarbu, kaip karts nuo karto buna, kad shudo neprimaltu ir instrukciju laikytusi. O tai bus kaip su tais chekais.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Jan 2013, 17:59
by Proxas
Nervingai prisistumiu :grauziu:
Vardas: Andrius
Amzius: 28
Miestas: Vilnius
Baikas: Suskis SV650 curvy
Un ratelio lekes kokius puse metro kai netycia sankaba numeciau, po to rudoji liepe baikt kvailiot jeigu nenoriu ishtept kelniu ir grizau prie abieju ratu ant asfalto :oops:
Frakcijos forumiuka jau senokai skaitinejau nuo tada kai ieshkodamas info apie SV650 radau M`BaubZ tema. Alu megstu :D

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Jan 2013, 18:03
by Monte
Sveiki, gerb. komisijos nariai,

Pagaliau pasitaike ilgai laukta proga isilieti i si nuostabu forumjuka. As Mantas, amziaus, kada kala prie kryziaus. Siuo metu garaze ziemoja SV650N. Vadelioju tik pirma sezona, tad patirtis ne itin gausi. "Ant vienkes" nekilnoju, blauzdos dar skystos tam. Blaivinykas, jei aktualu. Senbuviams stengsiuos labai i aki nelyst, tyliai klausyt ir mokytis.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Jan 2013, 18:15
by El Traxo
Kas čia per tralialia? Baubazas SVukų MC kurs, kad narius kviečiasi?
Naujokai - mums px mėgstat jūs alų ar ne. Mes jį mėgstam ir to užtenka. Kur ir kada pavaišinti, pranešim papildomai.
Duosiu po minusą ...pradžiai :D

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Jan 2013, 18:19
by Yvl
Ciable kazkokia nauja enduro atmaina esvukai?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Jan 2013, 18:22
by Motowowere
Tai tradiciniai klausimai:seses,ju foto,kaip toli nuspjaunat jaucio aki?Koks laikas nz?Ir ar zinot kad sv gaidys :hello2:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Jan 2013, 18:27
by sai
ople! dionizas baubazas turbut isleido vadoveli - 5 degustatoriaus metai, kuris nunai tapo pupuliarus naujoku tarpe. taigi naujokai stato baubazui, baubzas bresta, sirpsta ir konstruoja brytva toliau. is paskos naujokeliai uzsikres tuo paciu, ir - vualia, turesim brytviniku. baubzo pedagoginiam kampeliui valio. naujokam aisku minusai. ajo, teisingai woverius sako, nepamirskit - suskis gaidys

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Jan 2013, 18:42
by Monte
Seses foto nebus, nepazystu tokios. NZ turiu vilties apvaziuot ateinanti sezona, tureciau tilpt i 4 min :-/ Tokios sporto sakos jaucio akies spjaudymo neteko kultivuot. Einu pipedijoj susipazint su taisyklem. Aciu uz silta priemima.