Page 174 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 19:08
by Proxas
Yvl wrote:Ciable kazkokia nauja enduro atmaina esvukai?
Meginau su SVuku endurint per mishka iki ezero - nekazhkas gaunasi smelio pagavus, nusprendzhiau likt ant asfalto kiek imanoma su shituo dviratuku.
kad suskiai gaidys - cia visiems aishq frakcijos technikos kanpeli pasiskaicius, o del ziedo tai kaip ameba gal kitais metais letai apslinkt meginsiu nes tik sios vasaros gale ant motociklo uzhlipau dar skaitau reikia ishmokt tiesiai vazhiuot iki mokantis spaust gaza ir sukti i kaire

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 19:10
by tckd
O tikru rokeriu padave! Kai pirkot SV nieks nesake kad versys yra more better?! Nu zodziu patys kalti kad visokius baubus skaitot.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 19:33
by Proxas
tckd wrote:O tikru rokeriu padave! Kai pirkot SV nieks nesake kad versys yra more better?! Nu zodziu patys kalti kad visokius baubus skaitot.
Na kolkas labai patenktas savo surokerintu SV'uku (pakelti truputi clip-on'ai ir nuleisti pakojai), nes sunkiai tilpau ant standartinio, kai/jei prades atrodyt kad nebegana - galvosim apie kokius nors keitimus

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 19:41
by Yvl
Gana myzciot neytema. Marsh gilyn i mishka nax!
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 19:46
by sai
proxai, del viso pikto parasyk savo ismatavimus
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 19:50
by Proxas
sai wrote:proxai, del viso pikto parasyk savo ismatavimus
192cm/88kg ilgesnej kelionej (lekiau iki Kursiu Nerijos) truputi kancia ant rieshu jau buvo ir kelieniai nevisai patogiai i baka remiasi, nors siaip mieste tai pats tas ir su stockiniais clip-on'sais

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 20:02
by Dzuku_Briedzis
Nu pzdc, vadinasi nuejau pietu miegelio numigt. Atsikeliu - svfrakcija.lt kazkokia. Ar tai anoniminiu sv turetoju klubas
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 20:13
by jara
skaitau, kad kol neisstatys savo SVuku i NZ ant test draivo baubazui, reikia abiem apribot rasymo teises, lai toliau skaito baubo tema
ei, kuris ten pazemines pakojus? ka su pazemintais pakojais darysi NZ? visi aukstinasi, o Tu zeminiesi?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 20:33
by wundis
gal cia babenskas is skirtingu amplua prisiregistravo? kaip kad pirminykui buvo uzeje?
Kalbant apie svuka... nu gal ir imanoma kur giliau i miska palekt tinkamas korekcijas atlikus
Babensko Proxo amplua: zinia kad vaziuojant motociklu kelius reikia ne slept nuo vejo o keliais "spaust" baka taip nuimant apkrova nuo riesu ir prilaikant svori keliais. cia belekuria masina gali sustabdyt pasakys.
Abiem po -1 uz tai kad neidejo sesiu foto ir linko i xxxpazinciu anketa. Nesusipratimas kazkoks.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 20:42
by storms
uoj pakelsim geltonsnapius ant litu...
Skaitliuka jau ijungaiu
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 21:10
by Username
Jus ble nafik nestumkit savo shitu endurniu ant baubazo hebros! Tik asfaltiniu padave, jau stumia juos i shudus
Nereik mums cia tu mishku, asfaltas 4 eva. blia.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 21:25
by Monte
I purva nenuvarysit. SVukas yr gerai, graziai burzgia. Reik tik medinius pirelius i guminius pirelius pasikeisti ir bus galima NZ apsukt garbes rata.
P.S jokiu pakoju nezeminau. Atvirksciai bandau pasalint buvusio seiminyko "tiuninga".
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 21:35
by Wobbler
ziedininko karjera yra labai teisingai pradeti nuo SV. (Vaidai ?)
duodu pliusa.
tam kuris pakoju nezemino - du (pliusai)
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Jan 2013, 23:00
by Proxas
Hehe zhinojau zhinojau kad uzhklius mano optimizacijos, besigindamas patikslinsiu kad Rearset plate'sai tinka tiek pazhemint pakojus lekiant prie juros tiek juos kilstelt vazhiuojant i nz:

taigi beveik raking modifikacija ne?
o kai kojos ilgos tai negaunasi gerai i baka isikabint, nes kelienai atsikishe buna, del ko viskas cia ir makliuojama

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 15:12
by Motowowere
Monte wrote:I purva nenuvarysit. SVukas yr gerai, graziai burzgia. Reik tik medinius pirelius i guminius pirelius pasikeisti ir bus galima NZ apsukt garbes rata.
P.S jokiu pakoju nezeminau. Atvirksciai bandau pasalint buvusio seiminyko "tiuninga".
Nespjauk i sulini,nauja kasi.Jusu dalailama baubaz jau senai naga galanda ant sudabrydzio,kad sv gerai tai tik vaikams pasakok,apie "graziai burzgia" galejai patyleti,du katilai gyvenime nepaleis nieko grazaus,tryda zodziu.O nz su sv gali tik gedos rata prasukt
