Page 175 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 15:28
by M`BaubZ
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 17:10
by Zuzas
machinacijų manipuliacijų sultonai
Gera diena, pristatau - Tomčiks, nuo Kauną
Dabar bukvaliai lipu iš kristaus amžiaus. Norai ir galimybės sutvarkyti šeimyninės padėties.
Antrą sezoną vadelioju Honda VFR 750 '96. Buvau Kačergoj CF renginy, atvažiavau nepaskutinis
Esu matęs pasibaigusį asfaltą už posūkio. VFR puikus enduro - lekia grioviais, kalvom irgi pievom nesibatoninant.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 17:14
by cosmoz
I kart gimei Kupiški ? II Kaune ?
O žinai, kad šūdas ne sviestas Kaunas, ne miestas?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 17:25
by tomasn
sic marodos bus tokio pat jautrumo, kaip Martynas
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 17:34
by wundis
martynas oem? ar siaip martynas?
man tai patinka kad lietuviskai raso +1 uz tai.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 17:37
by tomasn
ome martynas
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 18:39
by Zuzas
nepažystu jokios Martynas, tai nekomentuosiu
šiaip ir ne šiaip noriu išmokt pakoju asfaltu braukt

po to galėsiu ramia siela atsiversti į enduro tikėjimą

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 18:54
by Wobbler
jaunuoli, turite teisinga poziuri i gyvenima!
welcome
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 19:20
by Dzuku_Briedzis
Jo. Zaprashajem do bankietu
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 19:59
by Username
Motowowere wrote:Monte wrote:I purva nenuvarysit. SVukas yr gerai, graziai burzgia. Reik tik medinius pirelius i guminius pirelius pasikeisti ir bus galima NZ apsukt garbes rata.
P.S jokiu pakoju nezeminau. Atvirksciai bandau pasalint buvusio seiminyko "tiuninga".
Nespjauk i sulini,nauja kasi.Jusu dalailama baubaz jau senai naga galanda ant sudabrydzio,kad sv gerai tai tik vaikams pasakok,apie "graziai burzgia" galejai patyleti,du katilai gyvenime nepaleis nieko grazaus,tryda zodziu.O nz su sv gali tik gedos rata prasukt

Ant taves, vovka, daba visa italija uzsirustins

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 22:12
by zil130
žiedo metams pasibaigus atsivėrė vartai ir pribiro ir praskiedė šūdų mėgėjus... Čiuju pirmininkas savo anūkus užregistarvo...
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2013, 23:52
by Zhiniukas
Va mano sese kokia. Gimtadieniui tokia dovana man padovanojo. Dabar skaitineju, šviečiusosi tsakant:
http://www.bikerstory.lt/knyga.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Nuotraukos vistiek nebus, nepašykit.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 18 Jan 2013, 00:14
by El Traxo
Pats kaltas. Nėr sesės, dedu su broliu:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 18 Jan 2013, 07:41
by Zuzas
cosmoz wrote:
O žinai, kad šūdas ne sviestas Kaunas, ne miestas?
kableliai rodo kad patčiam nesuprast ką norėjai parašyt
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 18 Jan 2013, 07:59
by Dzuku_Briedzis
fsio, uztenka temoj shikt. Palikit tema kitiems naujokams