Page 176 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 13:21
by Nordas
Nordas, beveik Kaunas :D

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 13:24
by Motowowere
Nordas wrote:Nordas, beveik Kaunas :D
:-k :-# :rock:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 13:32
by M`BaubZ
kaip čia daba y? motomanų puslapis užlinkęs, tai "elitas" persikrausto čia? o nebus, kad
kai anas pagaliau kitais metais atsigaus, visi išdundės atgal ir liks tik krūva nulinukų?

šiaip tai reikia pasidžiaugti, kad ateina kauniečių, nes tarpkultūrinės nesantaikos lygis
frakcijoje jau kuris laikas rekordinėse žemumose.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 13:37
by tckd
jei neprisistatysi zmoniskai tai apie tave irgi galim pamirst labai greit :fart:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 14:20
by Nordas
tckd wrote:jei neprisistatysi zmoniskai tai apie tave irgi galim pamirst labai greit :fart:
Manau pirmai pradziai tiek uzteks. As labai kuklus, nemoku saves pristatineti.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 14:38
by Dzuku_Briedzis
Nordas wrote: Manau pirmai pradziai tiek uzteks. As labai kuklus, nemoku saves pristatineti.
:balvons: atejai i svecius, taip, kad... Prikabini CV (ir seses CV) ir ziuresim

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 14:39
by Proxas
Dzuku_Briedzis wrote:
Nordas wrote: Manau pirmai pradziai tiek uzteks. As labai kuklus, nemoku saves pristatineti.
:balvons: atejai i svecius, taip, kad... Prikabini CV (ir seses CV) ir ziuresim
Nepamirshtam sese nuotraukos visu ugiu prisegt prie CV. :albino:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 14:40
by jara
o tai kas nors baninimu uzsima sitam psl? briedi?
tuos "beveik" ir "pradziai tiek uzteks" palieki?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 14:43
by Dzuku_Briedzis
Pirminykas (rasau is didziosios) da ryskiai miega. Nieko, tuoj prabus senolis, tvarka bus!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 15:10
by wundis
buciau senai isbanines uz tokia arogancija, darbai isgelbejo.

manau valandos normaliam prisistatymui parasyti bei seses nuotraukos atkrapstymui tamstai uzteks (nebent taipina leciau nei suzaz)

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 15:15
by mindaugasa vol.2
labadiena,

naujai uzsirasiusiems deretu:
1. tinkamai prisistayti, kitaip - banas
2. susirasti artima dusiai brytvu kampeli ir tolimesnes diskusijas testi ten, kitaip - banas
3. neivykdzius pirmu dvieju salygu - banas
hehe

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 16:14
by Nordas
Nu prigeriau kavos,tai protas atsigavo. Galima sukurt kazka apie save jei jau liaudis taip pageidauja :D

Nordas,arba Giedrius.Bet labiau zinomas kaip Nordas (sarginis pasienieciu suo :D) - pikts kap utele :kasakei:
Bazine stotele netoli Kauno,zodziu miegamasis kauno rajonas - Jonava :dontknow:
Vazineju labai silpnu moto Blackbird, kas nezinot tai net neverta ieskot googlei.Nelabai apie juos ten bus kas nors.
Negeriu,nerukau, pas mergas nevaikstau, tfuuuuuuu plia - kava neteisinga :D
Geriu,rukau ,pas mergas vaikstau - taip kad slepkite viska kas juda :D
Jei kyla klausimu - visada pasiruoses atsakyti uz papildoma mokesti :ruko:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 16:18
by mindaugasa vol.2
e, vardas giedrius yra uzimtas.
jonava - gerai. visas tautos ziedas - is jonavos.
kiek kacergoj vaziuoji?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 16:18
by storms
koksdar birdas
pas mus sitas begemotas drozdu vadinamas, nes rashydas taip liepe. rashyda pazysti?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 21 Jan 2013, 16:20
by ezhiukas
keista, ziedo metam pasibaigus pradejo registruotis visokie ziedininkai. Tiek naujoku ir ner endurniuku. Valio! :) Gal dar ir rokeris vienas kitas atsiras...