Page 177 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 16:21
by Nordas
mindaugasa vol.2 wrote:e, vardas giedrius yra uzimtas.
jonava - gerai. visas tautos ziedas - is jonavos.
kiek kacergoj vaziuoji?
Iki kacargos davaziuoju
Rashydo nepazystu
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 16:22
by mindaugasa vol.2
tai jei kacergoj - 1.45, tai rokeris. jei maziau - brytvininkas.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 16:30
by Nordas
Pradziai tegu buna rokeris,juk sakau netraukia nifiga

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 16:35
by mindaugasa vol.2
del Rashydo, tai nereikejo taip sakyti.
tu jo nepazysti, o jis zino, kurioj laiptinej tu gyveni
sekmes
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 16:40
by wundis
tai blackbirdas-goldwingas gi sena nevalinanti karve skirta vazinet tik tiesiai. jei nemuno ziedas butu ne nemuno ziedas o nemuno tiese - gal ir geriau butu.
dedu minusa nes seses nuotraukos taip ir nemaciau.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 16:46
by Nordas
Pliusu nesitikejau zinant jusu rustuma

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 17:33
by tomasn
Nordas wrote:Pliusu nesitikejau zinant jusu rustuma

kas cia per atsakinejimas i kiekviena senbuviu pirstelejima. kvepia subinlaiziavimu. pinusasple.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 18:40
by wundis
kaip jau minejome anksciau, 13 minusų - banas savaitei.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 20:55
by sai
jo, wundi, per tuos darbus. kaip suprantu, del susidariusos situacijos, kad kazkokiu motomamu psl nugeses, tenka susirupint atrankos kokybes kontrole. ileidus enduriuka (ir taip sulenda) jis pradingsta guoliu/rieboksliu kanpely pagal spalva ir tiek ji tematai, o sitie iki pavasario dyki buna. be to jara sian stoprocentoff vel rajono savivaldybej buvo, reik zmogui nors kokios atgaivos. ir hipotetine sedou reik nuo uteliu saugot. vienzo, laikinai aciu
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 21 Jan 2013, 21:33
by Dzuku_Briedzis
ale ble tikrai, motomanai.lt remontuojami.. tai va ko cia jie visi uzpuole
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 22 Jan 2013, 16:03
by baker
Sveiki, nenorėdamas užsitraukti rustybės prisitatysiu ir aš:
esu Linas iš Alytaus, važinejau su Banditu, bet po kelių kartu kačiargoj tapo aišku, kad jis nevažiuoja, tad dabar tik vietą garaže užima. Artėjančiam sezonui laukai paruošta ZX636R, šita gal jau važiuos

Tai tiek trumpai apie mane, sesių neturiu tai ir nuotraukų nebus

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 22 Jan 2013, 16:07
by Yvl
taiblet bent sugulint kokia galejai, akis apdumt... pinusas!
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 22 Jan 2013, 16:08
by mindaugasa vol.2
nu, baker bus matomai teisingame kelyje?
baker, prasome pereiti i brytvu kampeli ir nuodugniai pasiaiskinti, kaip buvo ruosta ninja kad vaziuotu?
bet tai metai prasidejo puse cypciaus: vieni asfaltiniai
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 22 Jan 2013, 16:11
by Yvl
tai tuoj matamanus prikels - bus viskas po senovei

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 22 Jan 2013, 16:20
by baker
Kiek teisingas kelias bus parodys laikas, reikia dar šiltesniu orų sulaukt ir normalų test ride padaryt
