Page 177 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 15:31
by storms
Rammst wrote:a ne paprasčiau pakeist starterio spirOklę? ar čia dėl lengvumo, škes kovojat už sekundžių dalis?
kakaka?kurkaipkada?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 15:41
by Rammst
nu tai pasivaideno, kad pIkstat ant starterio ir dėl to, kad prasisuka ir negriebia,
tOmet tereikia tik spirOklę pakeist už berods 15 ar 20 GBP, kuri ant freewheel maunasi,
Taffis stumdo kažkokią dvigubą, gal man vaidenasi, bet dabar ir šaltą galiu užkurt starteriu,
aišku jei dar nenudrožti tie freewheelo mušteliai, ar kai jie ten vadinasi,
bet jei jau nudrožti, tuomet + 40GBP už visą freewheelą, jei gerai pamientam

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 16:03
by storms
nu pa smane elementoriskai neprasuka variklio pakankamai greit. nors ir akumas 7 idetas. toks jausmas, kad dekompresorius normaliai nesuveikia. bet trosa verzt daugiau bijau, kad voztuvai lauk neislystu...

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 16:41
by Rammst
labiau panašu, kad akumas jėgos nebeturi, ne?
labai dažnai bėda būna naujuose, bet Made In PRC akumuose, nes jie neatlaiko ir sezono, ale kur gerų paimt?
mano dar original (tiksliau kokį gavau iš UK su mocu), bet irgi neamžinas, jau reiktų mąstyti...

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 16:45
by storms
as keiciau bent 3
skaitai imt YUASA?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 16:51
by Rammst
Gi stebuklų nebūna, kol turi "originalą", viskas veikia, kai pradedi keist, prasideda problemos
skaitau, kad jamt reik gerą, antraip išleisi pinigų daug daugiau.
Bet ar yra jų pas mus LT?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 17:03
by storms
tai is vokietijos parsitempt nebeda ale 55 eur...
dabar stovi unibatas kuris sux and must die

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 17:09
by Rammst
fakc, kad nepigu, ale kiek jau sukišta į tuos unibatus?
eBay irgi geri gerai kainuoja, virš 30GBP, bet gi siuntimas brungus, nebent kas parvežtų.
o 55eur čia su parvežimu?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 May 2011, 18:16
by storms
jei neskubos budu per kelias savaites tai taip. kaina in da LT morre better

Husaberg kampelis

Posted: 21 May 2011, 05:49
by Dzuku_Briedzis
Acakau, kad jei anas starterio mechanizm pavarges nors bisky, spiruokle NIBYPDES. Patikrinta. Reik keist visa komplektuka

Re: Husaberg kampelis

Posted: 23 May 2011, 09:57
by Rammst
dristau pasigincyt, bo "bishky" yra baisiai neaisku,
ir pasiramstau savo pavyzdziu, kai pernai rudeniopm jau galvojau bus p...yypt, nes eme praslydinet,
bet stengiaus maziau judinti, siemet uzmoviau nauja spirOkle, ir atrodo starteris dar gyvens si + kita sezona, o gal ir dar

be to, si sestadieni dar vienas toks pozymis pasivaideno - kai del tam tikros priezasties (apie tai nekalbesiu) is kazkelinto karto uzvest starteriu nepavyko,
anas pradejo praslydineti, nekabinti,
bet suko, taip sudarydamas iliuzija, kad akumas pajegus (nes gi suka),
o realiai, manau, suko su nepakankama jega/greiciu, todel ir praslydo.
Juk net ir manuale svedas pasake - cia jums prasom tik hot restart, o ne arctic cold icebreaking start.

Taigi persasi isvada, kad spirOkle su geru akumu yra sprendims.

Gal nusisnekejau?
Kad buciau tikras lauksiu (kantriai ir ilgai) akumo keitimo meto, piguvos neimsiu. O tada ir bus aiskumas.
cheers!

Re: Husaberg kampelis

Posted: 23 May 2011, 09:59
by tomasn
laukiam is rashydo ziniu apie bergo bukle, kursai jau antros metus reabilituojasi

Re: Husaberg kampelis

Posted: 23 May 2011, 11:46
by storms
tomasn wrote:laukiam is rashydo ziniu apie bergo bukle, kursai jau antros metus reabilituojasi
uzsikure is pirmo kiko

Re: Husaberg kampelis

Posted: 23 May 2011, 11:48
by tomasn
man rodos subyrejo kickas is pirmo kicko ](*,)

Re: Husaberg kampelis

Posted: 23 May 2011, 11:51
by storms
na kiko spyruokles uzdejimas - kiekvieno bergerio duona/druska ir sautuvas
1 kart pafeilint privalu