Page 180 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 15 Jun 2011, 09:11
by Rammst
amigo, prieš porą savaičių turėjau panašų jausmą, bet Gariūnzberge pykčio priepuolio metu atradau vieną menkystą laidėėlį, kuris kabėjo tik ant izoliacijops snarglio,
ten kur trigubas kontaktas prie saugiklių,
matyt, laidėėliai linkę senti.
bet vis geriau nei stūmokliai kažkieno, ane?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 16 Jun 2011, 13:15
by tckd
taivo gyvenimasz gerej. 20 lt ir posparnis vilniuj per ktm-moto. obettaciau KTM original part.. gi husaberg original part vistiek :ruko:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 16 Jun 2011, 14:19
by mindaugasa vol.2
nu analogiska iranga husqvarnai tai gimsta ir belenkokios storesnes gumos gabalo uz 0 litu

Re: Husaberg kampelis

Posted: 16 Jun 2011, 14:57
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:nu analogiska iranga husqvarnai tai gimsta ir belenkokios storesnes gumos gabalo uz 0 litu
Dar Ricardo yra feno pagalba išlankstęs iš 5litrinio apiplovimo skysčio bakelio :aiwebs:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 16 Jun 2011, 16:23
by mindaugasa vol.2
na bet turtingi turi savu iprociu, oem yra oem. ania?
:albino:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 16 Jun 2011, 22:46
by Rammst
aikit jus, paziekit, su kokia meile padarytas tas gabalelis, krasteliai uzapvalinti, skylutes su idubimais, dar du nukreipimai purvui zemyn,...
blemba visoks sudas atsoka net neprisilietes!

Re: Husaberg kampelis

Posted: 16 Jun 2011, 23:22
by mindaugasa vol.2
gal dar teflonu dengtas?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 16 Jun 2011, 23:49
by tckd
nublia su tokiu lezuviu negeda i sokius vaziot. is apiplovimo bakelio tai :lopinys:

o del laideliuo tai visghi ramsto tiesa buvo. relei pasakius as gera, rastas vienas jungties laidas jau an snargliu. beje pernai viena laida joje jau prikeles esu. tai skaitau achilo kulnas? rasysim skunda faktoriui?? tebunie sviesa! :occasion2:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Jun 2011, 09:42
by Karas
nu va ble, o as naktim nemiegu, sapnavau kad ne tik berga sulauziau, bet ponui i Saaabb benzino vietoj dyzelio pripyliau, nros auto buvo dyzelis su dujomis #-o :D kosmarai zodziu

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Jun 2011, 12:12
by Rammst
o kadangi faktorius nesiūlo firminio sprendimo, tai nusižiūrėjus Wundžio aftermarket solutions, buvo priliBdytas pc fentiliatorius, kuris visai džiugino, nes šūdbridynėje testuojant nevirėm nė karto.

Image

musėt dėsim šiandien dar didesnį

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Jun 2011, 12:31
by tomasn
na gal ir veiks iki pirmos balos ar lietaus

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Jun 2011, 14:13
by Rammst
busmatyt, kol kas veikia net ir po kercherio

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Jun 2011, 16:48
by Rammst
gal kas turit pasiskaitymo truputį smulkiau apie karbą (Keihin), man ne viskas ir ne iki galo aišku,
ypač su tom kvėpavimo triūbelėm

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Jun 2011, 17:47
by tts
a vo keihis http://www.thumperfaq.com/jetting.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Jun 2011, 18:07
by Rammst
aš kankrietnay bandau suprast, kiek šitas daikC gali būti naudingas:

http://pcracingusa.com/store/product_in ... cts_id=113