Page 19 of 21

Posted: 30 Jun 2010, 09:41
by Teo
El Traxo wrote: O kas trukdo reaguoti lemputei???
spidikas elektroninis, tai ten ir bus sliekai. pas mano žaibą (2001 m) yra atskiras blokelis valdantis ta lemputę (ji pati, berods, tachometre ipirdolinta).

Posted: 30 Jun 2010, 10:26
by El Traxo
Kiek pravarčiau giminingų forumų - radau daug skundų, kad lemputė gliučina įsijungdama gerokai anksčiau nei reikia. Atvejo, panašaus į mano, neradau.
Matavau potenco pasipriešinimą įvairiose padėtyse - viskas manualo uždeklaruotose ribose, tai daviklis kaip ir atpuola. Mistiško valdymo blokelio flhr nėra, simply laidas>daviklis/lempa.

Svarstant apie gliukus, dabar vaidenasi, kad kažkur gali būti nepakankamas kontaktas (masės?), bo išjungus-įjungus degimą viskas vėl rodoma taip kaip priklauso

Posted: 30 Jun 2010, 10:30
by Teo
spidometre yra mikroschema, kuri valdo ta lempute (nes juk ji pati negali uzsidegti ir užgesti vien tik nuo potencionometro). vat su ja ir bus sliekas. spidikas beja, ardomas su specialiu prietaisu, atvalcuojant ir paskui vel uzvalcuojant virsutini ziedeli. bet man rodos sita opcija yra nenumatyta gamykliskai. taip kad mano diagnoze - arba nekreipk demesio, arba keisk spidika i kita

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 30 Jan 2011, 20:39
by Martynas
Isigytas zveris flhrci 07m, be raktu. Ar reiks pultelio ieskotis, kad priristi? Ar tik uzteks tik rakta pasidaryti..

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 31 Jan 2011, 07:45
by ezhiukas
nu blia, mastyk logiskai. Jei nera signalizoko tai tas pultelis nx nereikalingas. Jei yra signalizokas, bet jis neijungtas, tai pultelio irgi gali nebuti, vazineti netrukdo. Jei yra signalizokas ir jis ijungtas, tai ji pirma reiks kazkokiu budu nulauzt ir isjungt, kitaip pultelio nepririsi. O kadangi isjunginesi, tai gali pultelio nepirkt, vazinet su isjungtu. O kadangi cia aiskeriagiu nera, tai bbzn. Reikia laukt pakol sugris, tada matysi koks variantas.

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 31 Jan 2011, 09:30
by Teo
signalizacija eina kaip opcija, tai visai gali buti, kad jos nera.

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 31 Jan 2011, 14:14
by Martynas
zodziu bbz reiks laukt kol atplauks, tada rakineti...

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 May 2011, 22:26
by El Traxo
Laba diena,
Sezonas atidarytas, laikas ir skyrelio atidarymui.
Rudenį keičiau pirminės pavaros tepalus ir prasukau apatinį dangtelio varžtą. Nei veržiau nei ką, matyt šiaip, laikas jam atėjo. Nu bet palikau ir palikau. stebėjimui.
Dabar po kelių raidautų pradėjo varvėti. Klausims kū daryt:
- sukeist varžtą su viršutiniu?
- naudot santechninius nau-hau?
- ieškot naujo varžto/sriegio?
- bbd, harlis turi varvėt?

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 May 2011, 22:38
by Teo
varžto pakeitimas nepadės, nes karteris minkštesnis nei varžtas, vadinasi prasukai karteri.
silikonas ant sriegio irgi nepadės, nes vis tiek neprispaus tarpinės
ka daryt nežinau

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 May 2011, 22:45
by El Traxo
nu blin, reiks išsukt varžtą ir žiūrėt kas kaip

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 May 2011, 22:48
by zil130
Persriegti didesniam sriegiui ir didesniam varžtui, aišku HD nelygis...

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 May 2011, 23:00
by El Traxo
Prasriegimą palikim pabaigai

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 May 2011, 23:07
by Teo
dar galima toje vietoje, kur varztas nelaiko, tarpine silikonu patepti

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 May 2011, 23:30
by storms
neoem sprendimai neveda i roju

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 10 May 2011, 08:57
by tckd
uzvirint ir det i autopliusa? :P arba det helicoil ir pan. inserta?