Page 19 of 30
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 16 Jul 2012, 18:27
by Username
ftp labai gerai minta tresnemis. Bet jau ju nebeliko turbut? (visas suede)...
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 17 Jul 2012, 08:10
by mindaugasa vol.2
jo, tresniu ner.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 05 Aug 2012, 21:03
by El Traxo
Ką įdomaus per šoninį veidrodį mato furistas:
https://www.youtube.com/watch?v=wzL0Kyk ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Aug 2012, 12:28
by mindaugasa vol.2
tai bet fura kazkokia zhuy xuy gamybos, tai ir veidrodziai tokie patys.
prasome pirkti kokybiskas furas
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Aug 2012, 13:58
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:tai bet fura kazkokia zhuy xuy gamybos, tai ir veidrodziai tokie patys.
prasome pirkti kokybiskas furas
Užtat šita žui eina su magnetais koNplekte
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Aug 2012, 14:02
by wundis
H*jovas klipukas.
veidrodeliuose puse statines kabinos matosi, kam to reikia? tegul susireguliuoja savo zhuy huy veidreodelius tada ir matysis viskas.
kaip vesaites propaganda plec.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 07 Aug 2012, 17:31
by zil130
Nec huj furas lenkt iš kairės pusės.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 10 Aug 2012, 12:16
by Username
Suzinokite kad 2010 metu Grand Prix etapo Italijoje (Mugello trasoje) lenktyniu metu,
125 kubiniu centimetru klaseje, didziausias maksimalus greitis buvo pasiektas Polo Espergaro (Pol ESPARGARO - red.past.) - 244km/h. vairuojant Derbi motocikla.
Bring back two stroke paua!

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 10 Aug 2012, 13:23
by wundis
Siekiant netapti atsilikusiu nuo pasauliniu trendu forumu, prasome imesti ka nors apie elektromotociklus. Kiek isvysto IOMTT elektroklaseje lekiancios skalbenkes? Kiek skalbiniu gali isskalbti viena pakrova? Butu gerai su kreivem bei vaizdo medziaga kaip varo ant vienkes.
Arba suzuki dr big tada.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 10 Aug 2012, 13:39
by Username
Imetu. Drage.
http://www.youtube.com/watch?v=2WjyIhlnWVM" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 10 Aug 2012, 18:21
by Username
Suzinokite kad 1998m Superbike chempionato paskutiniame etape Noriyuki Haga lenktyniavo kartu su savo broliu Kensuke Haga.
Dviguba ataka!
Bring back the Haga!
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 10 Aug 2012, 19:06
by Username
Suzinokite: Rossis pereina i Yamaha dviems metams
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 05 Jan 2013, 11:02
by 1966
1.2.3. išdėstau 4 punktą taip:
„4. Vairuotojo pažymėjimai išduodami 10 metų. Išduodant vairuotojo pažymėjimus vairuoti C, CE, C1, C1E, D, DE, D1 ir (arba) D1E kategorijų transporto priemones, nurodoma, kad teisė vairuoti šių kategorijų transporto priemones galioja 5 metus nuo vairuotojo pažymėjimo išdavimo dienos...“
2. Nustatau, kad įsakymo 1.1, 1.2.3, 1.2.13, 1.2.14, 1.2.17, 1.2.26, 1.2.34, 1.2.36, 1.2.37 punktai įsigalioja 2013 m. sausio 19 d.
...ne i tema, bet turintiems daugiau nei A ir B kategorijas gal ir verta vairuotojo pazymejima pasikeisti anksciau termino.
Placiau
cia
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 05 Jan 2013, 16:34
by El Traxo
Geras. Kaip ir pro ausis praleidau šitą punktą.
edit: Mano ABC iki 2020

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 05 Jan 2013, 17:15
by tckd
Neaktualu, bet kaip suprast galioja 5m. O po to ka jei nori kad galiotu C? Perlaikyt? Tik keist pazymejima? Ar ten tas C pastoviai reik perlaikinet?