Posted: 05 Oct 2009, 17:21
Tai susimoki 390 ir gauni ta sertifikata? Gali jau registruoti ?liankas wrote:kiek zinau tuvlita viska gali, informacija irgi suteiks, kas ir kaip.
Tik vot pas juos kainuoja berods 390Lt
Tai susimoki 390 ir gauni ta sertifikata? Gali jau registruoti ?liankas wrote:kiek zinau tuvlita viska gali, informacija irgi suteiks, kas ir kaip.
Tik vot pas juos kainuoja berods 390Lt
Yra du variantai:drzet'as wrote:Turiu beda ....
Yra motociklas is amerikos ir jam priregistruoti reikia kazkokios pazymos ar nereikia na kad jis atitinka tech reikalavimus ar kazka nlb gaudausi.
Ar tiesiog eini su dokais i regitra ir viskas, gal kas esate su tuo susidure.
kalba vyksta apie yamaha wr450f
Butinai turi buti popieriai su priskirtu numeriu dar JAV?Gangas wrote:
2. Pirkai USA nauja ir USA nebuvusi registruota - neuzregistruosi niekaip (cia konkreciai WR atveju, yra kitu gamintoju modeliu, kuriuos uzregistruot imanoma ir naujus).
pirkai jav ar pirkai cia ta kur pirkta jav nauja ir metus lt naudotadrzet'as wrote:Prisiskaiciau visko o yra galimybe kad yamaha dyleris man priregistruos LT. jai mocas buvo visikai naujas pirktas pries metus is JAV .
zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes
drzet'as wrote:zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes
Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu![]()
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?
o tai kas lengvas ir valit su amortizacija ? Jusu nuomonezil130 wrote:sunkus, nivalit, amortizacijos ner, nergistruojamas
Legaliais budais niekaip, netinka modelio numeris, o jeigu USA dokuose "for off road use only", tai is vis labanakt.drzet'as wrote:zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes
Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu![]()
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?