Page 19 of 39

Posted: 05 Oct 2009, 17:21
by drzet'as
liankas wrote:kiek zinau tuvlita viska gali, informacija irgi suteiks, kas ir kaip.
Tik vot pas juos kainuoja berods 390Lt
Tai susimoki 390 ir gauni ta sertifikata? Gali jau registruoti ?

Posted: 05 Oct 2009, 17:22
by Gangas
drzet'as wrote:Turiu beda ....
Yra motociklas is amerikos ir jam priregistruoti reikia kazkokios pazymos ar nereikia na kad jis atitinka tech reikalavimus ar kazka nlb gaudausi.

Ar tiesiog eini su dokais i regitra ir viskas, gal kas esate su tuo susidure.
kalba vyksta apie yamaha wr450f
Yra du variantai:
1. Pirkai USA naudota (kad ir 1 d.) ir pries tai USA registruota - tada atitikties sertifikata pasidaryt reikia, cia tik pinigu (keliu simtu Lt) klausimas.
2. Pirkai USA nauja ir USA nebuvusi registruota - neuzregistruosi niekaip (cia konkreciai WR atveju, yra kitu gamintoju modeliu, kuriuos uzregistruot imanoma ir naujus).

Posted: 05 Oct 2009, 17:33
by drzet'as
Gangas wrote:
2. Pirkai USA nauja ir USA nebuvusi registruota - neuzregistruosi niekaip (cia konkreciai WR atveju, yra kitu gamintoju modeliu, kuriuos uzregistruot imanoma ir naujus).
Butinai turi buti popieriai su priskirtu numeriu dar JAV?
Jau biskuti nervuojuosi ](*,)

Posted: 05 Oct 2009, 17:52
by drzet'as
Prisiskaiciau visko o yra galimybe kad yamaha dyleris man priregistruos LT. jai mocas buvo visikai naujas pirktas pries metus is JAV .

Posted: 05 Oct 2009, 18:15
by cliff
drzet'as wrote:Prisiskaiciau visko o yra galimybe kad yamaha dyleris man priregistruos LT. jai mocas buvo visikai naujas pirktas pries metus is JAV .
pirkai jav ar pirkai cia ta kur pirkta jav nauja ir metus lt naudota :)

Posted: 05 Oct 2009, 18:20
by drzet'as
Pirktas jav ir metus cia naudotas bet neregistruotas

Posted: 05 Oct 2009, 19:00
by zil130
tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes

Posted: 05 Oct 2009, 19:05
by drzet'as
zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes

Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu :-k
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?

Posted: 05 Oct 2009, 19:13
by Ziune
Jo jo, imk ish ziunes. Ziune nori MX'o. Manau su tam tikrais mums zinomais veikejais tikrai galima butu susitarti del registracijos popieriu.

drzet'as wrote:
zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes

Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu :-k
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?

Posted: 05 Oct 2009, 19:15
by drzet'as
Ziune o kas wr450 maza jau ?

Posted: 05 Oct 2009, 19:31
by zil130
sunkus, nivalit, amortizacijos ner, nergistruojamas :albino:

Posted: 05 Oct 2009, 19:40
by drzet'as
zil130 wrote:sunkus, nivalit, amortizacijos ner, nergistruojamas :albino:
o tai kas lengvas ir valit su amortizacija ? Jusu nuomone

Posted: 05 Oct 2009, 19:42
by zil130
Krasavykas.
Nx pirk wr neregistruojama kai gali pigiau nupirkt mx.

Posted: 05 Oct 2009, 19:49
by drzet'as
Starteris lempos ...
Daugiau nz

Posted: 05 Oct 2009, 19:56
by Gangas
drzet'as wrote:
zil130 wrote:tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes

Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu :-k
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?
Legaliais budais niekaip, netinka modelio numeris, o jeigu USA dokuose "for off road use only", tai is vis labanakt.