Page 19 of 38
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 00:09
by El Traxo
nu tak nuo Bachos ir prasidėjo XR(650r) legenda. Buvo kur atsukti jušką

Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 08:51
by tckd
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 09:03
by El Traxo
crf'ų varinkėliai, deja, nelaiko tiek, kiek xrr

Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 09:30
by tomasn
tai ten gi tik stukai myliu to varinkelio ir tereikia, tai tiek 450x turbut atlaiko

Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 10:44
by Renaz
ar sakiau, kad juodi ratlankiai - sexas?
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 13:10
by Ricardo
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 13:34
by El Traxo
jei bandai pasidomėti xrr, šitas video žiūrimas yutubėj pasiūlomas vienas iš pirmųjų

Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 13:39
by Ricardo
rimtai?

Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 14:43
by zil130
Ką čia meluoji, čia ir yra traxa
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 19 Aug 2010, 15:34
by emaz
Kazkaip visi tie MotorcycleUsa reklaminiai klipukai labai graziai pateikti. Sitas jiems nelabai isejo.
Pasunkinta, paminkstinta, didesni resursa turinti CRF-X versija.
Idealus Baja, Dakar, APL, netgi Moto 9.
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 28 Aug 2010, 20:39
by El Traxo
Labas kaNpeli
Vakar škias pasivažinėjau su raudonaisiais. Kadangi visko buvo mažai ir lengva - pabaigai PYST švelniai į smėliuką. Vis nuotykis..
Rezultate - vėl sulenktas vairas (ta proga reitinguoju Fehling neigiamai) - reikia keist, ir, čia jau rimčiau, nulaužtas sankabos/hotstarto tvirtinimas (perch)
ebėjus apžiūrėtas - oem'o pasiūloj nėra.
Variantai - jamti tvirtinimą, kombinuot (tiks/netiks) su turima sankabės rankena ir atskirai jamti hotstarto pajungimą.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CLUTCH-P ... 35abb50262" onclick="window.open(this.href);return false;
Kitas variantas - nusiskausmint gerai ant litų, imant raceblingbling ASV, Moose ir pan.:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ASV-F1-C ... 20b2852efa" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaip skaitot, znatokai ir kromeliai?
Nu ir skaitau, kad jau noriu storo vairo. Ir jau nenoriu, bet tam reikės ir perechodų ble.
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 28 Aug 2010, 20:45
by mindaugasa vol.2
perechodu is plonvairio, beje, turi daug kas.
o just tvirtinimu - ride.lt
beje, enduroklube nesenai buvo storas vairas uz 40lt.
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 28 Aug 2010, 22:07
by Renaz
as tai nuvaziuociau i motoshopa ir pasiimciau fatbara su perchodais.
El Traxo wrote:Labas kaNpeli
Vakar škias pasivažinėjau su raudonaisiais. Kadangi visko buvo mažai ir lengva - pabaigai PYST švelniai į smėliuką. Vis nuotykis..
Rezultate - vėl sulenktas vairas (ta proga reitinguoju Fehling neigiamai) - reikia keist, ir, čia jau rimčiau, nulaužtas sankabos/hotstarto tvirtinimas (perch)
ebėjus apžiūrėtas - oem'o pasiūloj nėra.
Variantai - jamti tvirtinimą, kombinuot (tiks/netiks) su turima sankabės rankena ir atskirai jamti hotstarto pajungimą.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CLUTCH-P ... 35abb50262" onclick="window.open(this.href);return false;
Kitas variantas - nusiskausmint gerai ant litų, imant raceblingbling ASV, Moose ir pan.:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ASV-F1-C ... 20b2852efa" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaip skaitot, znatokai ir kromeliai?
Nu ir skaitau, kad jau noriu storo vairo. Ir jau nenoriu, bet tam reikės ir perechodų ble.
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 29 Aug 2010, 10:47
by El Traxo
buvau jau ir ride, ir motoshope. Ride vairą pasiūlė už 260 (tipo jau su 20%nuolaida). Motoshopas turi vienintelį fatbar modelį, skirtą atv, o man reikia aukštesnio profilio
Re: Honda XR650R kampelis
Posted: 29 Aug 2010, 11:08
by tomasn
na dar varianc su
http://www.robertsmx.lt" onclick="window.open(this.href);return false; susisiekt. kartais vaziuoja i Vilniu, tai su pristatymu bedu neturetu buti