Na, jei miestas yra tik Gel. Vilkas ir Konst. Prosp. tada sutinku.
Visais kitais atvejais - duobės, šulinių dangčiai, kelo remonto darbai iki pusės sezono ir smėliukas šen bei ten, SM sukimo momentas nuo pirmų sekundžių, svoris ir tai ką paminėjo Wobler
"Daugiau vairas pasisuka, motociklas siauresnis - lengviau pralisti tarp masinu. Tiesi sediesena - geresnis matomumas. Kuno svori nereikia laikyti ant riesu - lengviau manevruoti.", tai, ką sakė Tomsan
"persirikiavimas stovinčiame kamštyje tarp eilių", užguldžius baiką ir suktelėjus rankenėlę stovint (koja remiantis į žemę) apsisukimas 180 laipsniu per 3 sekundes, reikalui esant užšokimas ant borto ar nuo jo, galų gale požiūris aplinkinių NE kaip į atmarozką, o kaip į normalų chuliganą
http://www.youtube.com/watch?v=8RAUIc0-hXQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Brytvos mieste rūko (tai yra sėmkes gliaudo).
O jei rimtai, tai dar labai daug kas ir nuo tarpinės priklauso. Kitas su britvela gal ir ant vienkės kamštį išmanevruotu...
Username wrote:Man rodos joks supermoto mieste nepasipriesintu brytvai, nebent vaziuoti per saligatvius. Isleki su juo i gel.vilko ar ukmerges ar eiline sankryza kur startuoji ant drages, ir ruko jis totaliai.