Page 19 of 19

Re: MotoGP 2011

Posted: 23 Oct 2011, 12:16
by Wobbler
:( RIP Marco
Suk rankena ten kur tu dabar esi.

Re: MotoGP 2011

Posted: 23 Oct 2011, 14:36
by Username
Kreshas ne is maloniuju:

http://youtu.be/JdzyRPwmL9E" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2011

Posted: 23 Oct 2011, 18:58
by tckd
jopikmat [-o< nu aijnana. siais metais taip vesiolai vaziavo, papuose cempionata ir pist. [-o< rip.

Re: MotoGP 2011

Posted: 23 Oct 2011, 19:24
by Wobbler
Taip. Sim'ka buvo linksmumo ziezerba siuolaikineje MotoGP nuobodybeje.
Labai gaila....

Re: MotoGP 2011

Posted: 24 Oct 2011, 11:38
by mindaugasa vol.2
liudnai
bet tai gresini bloga karma turi. :(

Re: MotoGP 2011

Posted: 24 Oct 2011, 11:42
by Username
Sakyciau per gerai padangos sukimba dabartineje MotoGP. Butu nuslydes kaip priklauso, nueitu i posukio isore ir viskas. Ramu. O dabar motas nei tai griuna nei tai vel kabinasi. To pasekoje isnesa raideri atgal i lenktynine trajektorija kitiems po ratais.

Anksciau tokiu bajeriu nebudavo kai motai buvo sunkesni. Kitais metais su 1000cc gal sumazes tokiu 'super seivu'.

Re: MotoGP 2011

Posted: 24 Oct 2011, 11:54
by mindaugasa vol.2
imho, nebuvo niekeno kaltes ir techninemis priemonemis tokio incidentu ateityje isvengti nepavyks. cia papuole i ta neisvengiamos lenktyniu rizikos procenta.

Re: MotoGP 2011

Posted: 24 Oct 2011, 12:41
by Username
Bet kokia avarija visuomet galima nurasyti kazkokiam rizikos procentui. "Taip ivyko ir tiek". Siuo atveju ne tiek kaltu ieskojimas kiek analizavimas kodel tai ivyko. Aisku, is serijos "nebutu vaziaves nebutu uzsimuses" irgi galima primesti, bet siaip tas bajeris su padanga-slysta-kimba-slysta-kimba jau nepirma karta islenda i virsu.

Praeitame etape kaip tik ziuredamas kaip Rossis nudrimba, budamas per 50cm nuo Suzukio, pagalvojau kaip gi vaziuojantis is galo neuzvaziuoja ant to kuris priekyje griuna. Bet kaip taisykle, 9 is 10 atveju, griunant motas automatiskai 'nueina i sona' ir pasitraukia is kelio. O kas butu jeigu jis nenueitu? Buna negerai nes kiti i ji ivaro.

Re: MotoGP 2011

Posted: 06 Nov 2011, 16:42
by Username
Na kagi, MotoGP sezonas pasibaige. Paskutines gonkes....na sakyciau kreivos. Ypac po pirmo rato. Vertos pamiegojimo. Tiesa netiketai viskas pasikeite likus penkiems ratams iki finiso....LIETUS!!! URAA!!!! STONERIS RUUUKO!!!

Na ir finiso linijos kirtimas......nakum tos motogp hondos uzpypina su savo arkliais :evil: :evil: :chain:

Re: MotoGP 2011

Posted: 06 Nov 2011, 17:10
by mindaugasa vol.2
kas laimejo?
szkopekasz kelintas?

Re: MotoGP 2011

Posted: 06 Nov 2011, 17:11
by Username
Laimejo FTP, biski veleu. Kita sav testai. su naujais lytrais. Bus idomu paprognozuoti kas bus kas.

Re: MotoGP 2011

Posted: 10 Nov 2011, 20:48
by Username
Ivyko paskutinieji uzvaziavimai siais metais - Valencijos MotoGP testai (galima sakyti izanga i 2012 metus ir nauja 1000cc era).

Vaizdelis mazdaug toks:

Pos Rider Team Fastest lap Prev. Gap Laps
1 Dani Pedrosa Repsol Honda Team 1:31.807 - 45
2 Casey Stoner Repsol Honda Team 1:31.968 +0.161 33
3 Ben Spies Yamaha Factory Racing 1:32.338 +0.531 75
4 Cal Crutchlow Monster Yamaha Tech 3 1:32.550 +0.743 67
5 Andrea Dovizioso Monster Yamaha Tech3 1:33.256 +1.449 69
6 Valentino Rossi Ducati Team 1:33.332 +1.525 62
7 Karel Abraham Cardion AB Motoracing 1:33.433 +1.626 72
8 Hector Barbera Pramac Racing Team 1:33.648 +1.841 41
9 Alvaro Bautista San Carlo Honda Gresini 1:33.814 +2.007 55
10 Stefan Bradl LCR Honda MotoGP 1:34.142 +2.335 61
11 kousuke Akiyoshi Repsol Honda Team 1:34.546 +2.739 32
12 Franco Battaini Ducati Team 1:34.840 +3.033 74
13 Carmelo Morales TeamLaglisse 1:35.911 +4.104 67
14 Ivan Silva BQR Inmotec 1:36.695 +4.888 52
15 Yonny Hernandez BQR FTR 1:37.279 +5.472 30
16 Federico Sandi Grillini Team 1:38.680 +6.873 26


Isvada? Panasu kad Ducati ciulps ir kita sezona.

Re: MotoGP 2011

Posted: 10 Nov 2011, 20:55
by Wobbler
ir net beam frame'as nepades