Page 19 of 39
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Jan 2013, 12:50
by Proxas
MSI wrote:juokas juokais, karpatuose kai sulamdem savo 2t dudas, tai ukrainieciai pasakojo kad atitiesinimui naudoja tokia sistema, pripilo vandens uzsandarina galus ir kaitina ta vieta kuria nori ispust atgal. Zodziu garu slegis atlieka savo darba
Turint galvoj kad ant greicio kardo turim vamzdeli ant kurio nesunkiai itaisomas santechninis kraniukas ish senuku tiuningo skyriaus tai ipylus truputi vandens ir pakaitinus kad susidarytu garas - labai nesunkiai galima ta gara nuleisti pasiekus norima ishsipletimo laipsni - va jums ir kontroliuojamas pletimasis be jokiu karbidu. Tiesa sveikatos sumetimais siulyciau prisivirinti ilgesni vamzduka ir tai daryti ish toleliau kad nenukentetum jeigu visgi siules neatlaikys...

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Jan 2013, 13:22
by mindaugasa vol.2
tipo susivirinu sau garo katila is sudmetalio ir ramios bites?
proxai, visuomet ateina laikas atsakyti uz turgu, ziniai?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Jan 2013, 13:31
by Proxas
Na ash juk patariau toleliau stoveti nia?
Beje gal praleidau, bet kodel butent atsisakyta minties su Obeliu aliejum ji spustelt? Domkrata berods jau buvai ishoperaves?

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Jan 2013, 14:41
by zil130
Proxai tu eilėj kelintas?
Aš buvau pirmas, t.y. pašauktas.
ateis dar tavo eilė
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Jan 2013, 14:54
by wundis
uzdejau zilui +, nes zilas - geras zmogus. laivas jau praktiskai paskendes, o jis dar stovi prie sturvalo. tokiu zmoniu reikia Lietuvai, kad aukotusi kitu labui ir nebutu kokie tai savanaudziai piaro reikalaujantys energijos vampyrai kaip Proxas, kuriems laikina slove yra svarbiau nei ilgalaike tautos gerove.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Jan 2013, 19:34
by mindaugasa vol.2
dabar parasau, ant kiek as gerbiu zila ir kiek kantrus esu: greicio kardas, po visos nakties ir dienos lauke yr prakstiskai toks, koki as ji atidaviau seneliui salciui. gaaaaallll tennnn milimetriuka vienoj vietoj eitu apciuoti pasiputus, bet kazin...kazin..
tai va: sildau karda vonioj ir kai atitirps, ziuresiu ar (ir kiek) pavyks italpinti papildomo vandens.
be kuriuo atveju - vel mesiu i lauka
proxai, obeliu domkratas laukia savaitgalio. ner laiko siokia diena
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Jan 2013, 21:00
by zil130
Svarbu, kad mes tikim vienas kitu.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 25 Jan 2013, 17:35
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tai dvi paras trukes eksperimentas yra sustabdytas. galime apzvelgti to priezastis ir ateities trendus.
gerb. zilo pasiulytas budas yra nuostabus. turi visa eile privalumu, pvz - minimalios pinigines sanaudos. o ypac pasizymi aplinkos tausojimu ir yra tvaraus eko-moto tiuningo pavyzdys.
nezymus trukumelis yra tik vienas: del spartaus klimato atsilimo (2050 metais prognozuojama vidutine metine temperatura gali pakilti +5C) greiciausiai nepasisektu pasiekti reikalingu rezonatoriaus formu.
su giliu apmaudu tenka konstatuoti, kad teks gryzti prie ne tokiu patraukliu metalo formavimo budu. :liudna:
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 25 Jan 2013, 19:26
by zil130

šeef.... vsio prapalo....

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 25 Jan 2013, 22:47
by Motowowere
Pasilaiciu garaze galamaisis semkiu

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 26 Jan 2013, 09:16
by Zuzas
Glazalinant in šlėktas, kilo mintis/pasiūlymas - dyzelio aukšto slėgio kuro siurblys ! Lyg nuo 800bar prasideda, HDi gal ir 1600bar sukelia. Tik bbž ar tiek pakankama.
O tokiau delo techniki - prisibačint voverų kad tekinį krutintų
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 26 Jan 2013, 10:22
by mindaugasa vol.2
jau senokai buvo svarstytas furos siurblys. vienok jis (nzn, del lengvuju auto) yra plunzerinis. isspaust biski kainuos kaloriju. anyway, jau praktiskai suburta hidrostotele domkrato pagrindu, galbut net ivyks bandymas
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 26 Jan 2013, 11:24
by Proxas
mindaugasa vol.2 wrote:jau senokai buvo svarstytas furos siurblys. vienok jis (nzn, del lengvuju auto) yra plunzerinis. isspaust biski kainuos kaloriju. anyway, jau praktiskai suburta hidrostotele domkrato pagrindu, galbut net ivyks bandymas
Laukiam binaru su stotele ir rezultatais

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 26 Jan 2013, 16:54
by mindaugasa vol.2
laba 6dieni,
tai kofemano klubreiserio hidrostotele-motociklizmo motyvais laukia darbo ir aliejaus. yamaha meets minsk meets obeliu tyras

likite su mumis
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 26 Jan 2013, 19:27
by Zuzas