Page 19 of 31

Re: BMW R1200GS

Posted: 18 May 2015, 10:29
by wundis
skaitytojai teiraujasi, kaip delta projektas? ar irgi bus svaistomi resursai ant olinsu-hujolinsu?

Re: BMW R1200GS

Posted: 18 May 2015, 10:38
by mindaugasa
delta ir burzuaziniai atributai nesuderinami
sis projektas vyksta nematerialiame lygmenyje
greitai paskutines bangeles nuraibuliuos ir nebedrums dharmos
om!

Re: BMW R1200GS

Posted: 24 May 2015, 17:24
by mindaugasa
Labadienis

Tai kalbejau Su draugu

Tai pasakojosi, buktai dare shakedauna po martioru sutvarkymo.

Lopas

Cituoju "savoka komfortabilus vaziavimas motorcyklu igavo materialia israiska"

Tpfu!

mobile

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 03:23
by El Traxo
Nieko nesupratau
Draugastranslate.com pls


Tapatok

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 09:01
by mindaugasa
tai kas ten ji supras aplamai?
vebleno, kad comfort nustatymu tas bnw per nelygumus plaukte plaukia
ir tipo, tarp sport/normal/comfort nustatymu labai juntamas skirtumas. ne taip, kaip oem.
ha! skaitau, kad tiek pinigu ismetus i bala, tiesiog privalu deklaruoti, jog "oi, dabar ir miegu visai kitaip ir kakoju, daug patogiau", nia?

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 09:21
by tckd
tai jei per pilnati buvo testuojama tai ojoj kaip viskas jauciasi.

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 12:00
by Yvl
draugas jau seniai galėjo igyt Multiplada su visais guzikais ir konforto knopkėm. Ir pigiau būtų ir mokėt nereiktų

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 12:23
by mindaugasa
pritariu 100proc.

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 13:10
by wundis
pritariu ir as. pirmininko draugo motociklas turi buti naujoji multiplada o ne kazkoks DIY projektas is krastos. bus daugiau laiko delta projektui...

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 13:37
by zil130
O aš manau, kad pirminyko draugui tiktų Multiplada ten mygtukai v standarte...

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 13:45
by mindaugasa
pritariu 100proc.

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 13:46
by mindaugasa
beje, draugas parase sms, kad ir gs'e standarte mygtukai yra?! ble, lopas!

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 13:46
by mindaugasa
mindaugasa wrote:beje, draugas parase sms, kad ir gs'e standarte mygtukai yra?! ble, lopas!
pritariu 100prc.

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 13:46
by mindaugasa
mindaugasa wrote:
mindaugasa wrote:beje, draugas parase sms, kad ir gs'e standarte mygtukai yra?! ble, lopas!
pritariu 100prc.
pritariu 110proc.

Re: BMW R1200GS

Posted: 27 May 2015, 13:47
by mindaugasa
kai as turejau sportsteri, tai ten uzteko vieno mygtuko: paspausdavau, ir visos mergo mano!

edit: ot buvo laikai..