Page 181 of 295
Re: Husaberg kampelis
Posted: 18 Jun 2011, 00:17
by tckd
Karas wrote:nu va ble, o as naktim nemiegu, sapnavau kad ne tik berga sulauziau, bet ponui i Saaabb benzino vietoj dyzelio pripyliau, nros auto buvo dyzelis su dujomis

kosmarai zodziu
nu gerai draugeli tik vardan tavo miego (miegas svarbiausia!) imu nusmaugta ktm an pakeitimo i ledini berga

saldziu!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 19 Jun 2011, 20:22
by tckd
sukam gibskartona, klijojam tapėtus, melynai melynai melynuoja rugiai :tiunygs: :prided: :mianas: :oem-lūk:
Re: Husaberg kampelis
Posted: 19 Jun 2011, 21:34
by wundis
ma irgi reik. tik geltono. heliopolyje? pokam?

Re: Husaberg kampelis
Posted: 20 Jun 2011, 00:14
by Ziune
ant priekabėlas ir autopliusan?
tckd wrote:sukam gibskartona, klijojam tapėtus, melynai melynai melynuoja rugiai :tiunygs: :prided: :mianas: :oem-lūk:
Re: Husaberg kampelis
Posted: 20 Jun 2011, 09:31
by tckd
wundis wrote:ma irgi reik. tik geltono. heliopolyje? pokam?

heliopoli, ~7 lt sumokejau uz kvadrata kazkiek

Re: Husaberg kampelis
Posted: 20 Jun 2011, 09:42
by Rammst
Ziune wrote:ant priekabėlas ir autopliusan?
šeimos narių nepardOdam
Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 09:51
by Dzuku_Briedzis
Mielas kampeli....
Kojela padaryta is armaturos
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 10:46
by storms
kazkodel tikiu, kad ji nusilenks pabai greit.
tas cr/mo vamzdis yr abaisiai kietas, ir tai nulinko. armatura ant lenkimo didelio atsparumo neturi
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 11:03
by Rammst
jei nesispardys visu svoriu užsilipęs kaip gyvulys, tai laikys.
užtat koks lieknumas, celiulito nė žymės

Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 11:05
by storms
tai taip
kojele vienm nuo moco svorio neluzta
arba uzsirioglina koks asilas ir kikina, ar koks poriebis drakonas mieruojasi, ar koks pusgalvis kaimietis masinos kuzave baika pririsa pastates ant kojeles
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 11:30
by Rammst
užtat gerbiamam kanpeliui pristatau tai, ką darysiu grįžęs iš atostogų, t.y. liepos antroj pusėj,
ir tai bus mano išeiginė rubaškė
Gamyba vienetinė, kas norit galit jungtis, dar reiks padaryt bandomąją rubaškę, tipo į garažiuką,
na ir visas rūpesti sbus susimedžiot reiklingos kokybės ir spalvos azagatovkę-majkę.
O dabar galit pyzdavotis

Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 11:42
by storms
imu 2 vnt
prie gamybos galiu prisidet maikiu radimu
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 11:58
by Yvl
maikiu gal buna cia?
http://www.hanes-shop.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 12:01
by ezhiukas
hejus kiek pamenu eme is cia -
http://www.treleshop.lt/marskineliai-2.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Labai gerai laiko. Gal neverta isradineti dviracio?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 12:01
by tomasn
as jamu viena