Page 182 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 12:17
by rockas
wundis wrote:kaip toli nuspjauni jaucio aki?
sitos rungties paparastai jau nebesulaukdavau

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 12:18
by MSI
siandien nepatinka motomanai, kas po to motofrakcija? taip ir begiosi po forumus?!!
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 12:24
by Wobbler
ir rockas viena is tu ziurkiu kur pabego is skestancio motomanu laivo?
rockai, o kodel tau patinka motofrakcija??
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 12:57
by tomasn
rockai - marsh i husaberg kampeli patarimu pazarstyt, a tai jau senbuviai issiseme su idejomis.
beje, jei paskolinsi atremimo kojele kopijai pasidaryti, prapliusuosiu, kaip nykstancia enduriuku rusi
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 13:01
by tckd
tu matai kol man nolaida an zikleriaus skaiciavo zek ir fragcijon priseregestrot spejo. nu tai visks narmaliai.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 13:22
by rockas
Dzuku_Briedzis wrote:Ka mastai apie loheli Y is moto.banga'os?
Uogos ir saldainiukai palyginus su kokiu kontingentu dabar tenka susidurt!
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 13:23
by rockas
MSI wrote:siandien nepatinka motomanai, kas po to motofrakcija? taip ir begiosi po forumus?!!
as niekur nebegioju, as visada cia salia esu
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 13:24
by rockas
Wobbler wrote:ir rockas viena is tu ziurkiu kur pabego is skestancio motomanu laivo?
rockai, o kodel tau patinka motofrakcija??
Nes cia yra husaberg kampelis

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 13:31
by rockas
tomasn wrote:rockai - marsh i husaberg kampeli patarimu pazarstyt, a tai jau senbuviai issiseme su idejomis.
beje, jei paskolinsi atremimo kojele kopijai pasidaryti, prapliusuosiu, kaip nykstancia enduriuku rusi
pas mane vienas be kojikes irgi reiktu ir man kokios nebrangios , kojikes kopija kaip ir tureciau nuo 2008 bergo
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 13:31
by jara
rockas wrote:Sveiki, esu Rokas, dirbu Motoshop'e Vilniuje vazineju su tuo kas papuola po ranka ( mindazzzo africa, vienas kitas Husabergas)
Patinka:
Ducati
Husaberg
Shoei
Nepatinka:
motmanai.lt
Rockui minus, kad atsakineja po viena pranesima.
plius, rizikos zonoj esi, nes kiek matau tai tik skelbimus delioji. pagalvok, ar cia pataikei??
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 13:52
by wundis
Kaip matau jarai ir vel nekokia diena buvo vilniaus rajono savivaldybeje :/
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 13:54
by Yvl
nubet rimtai spamina bliac kaip pasamdytas

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 14:12
by M`BaubZ
kur spamina? jau ištrynėt? ar kažkur kitur spamina?
taigi yra kioskeliuose motošopo tema dar nuo paleolito laikų, kai gonza ten tūsinosi. duokit priėjimą, tegu sau reklaminasi
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 14:52
by jara
visur kitur. nieko neraso tik kaip Matt, skelbimus varo.
nx toks dalyvis!
tegu eina i motomanus, kurie nepatinka

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 25 Jan 2013, 15:06
by rockas
jara wrote:visur kitur. nieko neraso tik kaip Matt, skelbimus varo.
nx toks dalyvis!
tegu eina i motomanus, kurie nepatinka

Nebijok, Jara, nenukonkuruosiu, tawes ir tawo labai pigiu padangu :*