Page 183 of 295
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 17:34
by tckd
kad neacilikt nuo makenu madu, su maike bet be lipduku loxs, buvo staigiai ipisti lipdukai
*kaip ir visi racing parts vienom gonkem, bet uztat kiek Prided.
nu o kad grazint kanpeli i doros kelia imtasi kardinalesniu priemoniu
dabar retorinis klausimas beliko. mest per peti praktiskai naujus allballs ar nemest?
Dajoš Huzabėrg!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 20:27
by Rammst
pasakyk, kai kešą pradėsi mėtyt...
nelabai inkertu, kam mest? kad nėra patys geriausi? ot tai, duok aš išmesiu.
manyčiau, jei dažniau plausi pylnikus, tai šituos įsidėjęs galėsi ilgam pamiršt.
Bet ką reiškia "praktiškai naujus" ?
jei iki šiol laikė, tai kam reikėjo išiminėt?
jei myžčiojo, tai gal ir mesk.
prašom apsispręsti su kintamaisiais
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 20:56
by wundis
jemu dvi maikes!
nes girtas suplesysiu viena
EDIT: nesupratau kintamuju. isvarau i bliuza. ikiukas.
Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 22:51
by Rammst
pagrindinis kintamasis - "praktiškai nauji".
ką tai reiškia?
dar kart dėl majkių - niekas nieko nejama, bo nieko neturiu.
Planas toks:
- po atostogų, sulaukęs dažytojų atsakymų, darau/darom nuosprendį ir darau bandomąją maječką,
- tuomet išrenkam majkės brandą (pagal kokybę ir mėlynumo royalty),
- tada kiekvienas apsisprendžia dėl savo dydžių ir kiekių, tipo matuojasi ar buria...
- tada reik kažkaip susipirkt tas majkes, nežinau dar kaip, yra vilties, kad tie patys dažytojai pasiūlys tinkamą, tuomet nulis rūpesčių,
- bet jei ne, reik sugalvot, nes nešiojant po vieną ar pas skirtingus dažytojus, gausis netvarka,
- gal kas šitam momentui turės idėją, nes aš po atostogų gal būsiu visai be nuovokos

Re: Husaberg kampelis
Posted: 01 Jul 2011, 23:34
by Ziune
Rammst wrote:pagrindinis kintamasis - "praktiškai nauji".
ką tai reiškia?
dar kart dėl majkių - niekas nieko nejama, bo nieko neturiu.
Planas toks:
- po atostogų, sulaukęs dažytojų atsakymų, darau/darom nuosprendį ir darau bandomąją maječką,
- tuomet išrenkam majkės brandą (pagal kokybę ir mėlynumo royalty),
- tada kiekvienas apsisprendžia dėl savo dydžių ir kiekių, tipo matuojasi ar buria...
- tada reik kažkaip susipirkt tas majkes, nežinau dar kaip, yra vilties, kad tie patys dažytojai pasiūlys tinkamą, tuomet nulis rūpesčių,
- bet jei ne, reik sugalvot, nes nešiojant po vieną ar pas skirtingus dažytojus, gausis netvarka,
- gal kas šitam momentui turės idėją, nes aš po atostogų gal būsiu visai be nuovokos

Re: Husaberg kampelis
Posted: 02 Jul 2011, 01:01
by tckd
Rammst wrote:pagrindinis kintamasis - "praktiškai nauji".
ką tai reiškia?
siaii dienai skaityk ~10m/h, bet snarglys jau tesiasi nuo kokiu 4
pavasariop pajamtas allbalsu setas (salnikai+pilnikai)
pakatuskiu atidaryme virai jau rode pirstu del prateckos
dukart valiau (fotojuosta) rezultato nerasta. snarglioja abu stokai.
gi ispilus rasta kokie 950 ml tepalo is litro per abu.
gapas pagal manuala, kryptis ta (2 lips towards oil), ir tt ir pan.
surinksiu, bet [-o<
Re: Husaberg kampelis
Posted: 02 Jul 2011, 08:16
by Yvl
skaitau mainyk. y neAllballsus
Re: Husaberg kampelis
Posted: 02 Jul 2011, 10:23
by Woo
Allbalsai kaip tik vieni geriausiu pagal tepalo nepraleidimo ir vieni blogiausiu pagal dideli stictiona
Re: Husaberg kampelis
Posted: 02 Jul 2011, 16:50
by Rammst
ėėėė, o tai kaip suprast Stiction (friction) measures from 1/3 to ½ less than OEM seals for smoother fork action. ???
mano anglų supratimu,
tai dar geriau ?
* Patented fork seal features a balanced 3 lip design that evenly distributes the pressure reducing operating temperature, wear and friction.
* Custom Elastomer Fork Seals have been tested to outlast OEM fork seals. Extends typical seal life by 3 to 5 times over OEM seals.
* Stiction (friction) measures from 1/3 to ½ less than OEM seals for smoother fork action.
* Lower Stiction, Longer Life! It doesn't get any better than this!
* Plus, the Only complete line of Dust Wipers! Wipers should be replaced with the fork seals to assure peak performance.
Re: Husaberg kampelis
Posted: 02 Jul 2011, 17:19
by liankas
Rammst wrote:pagrindinis kintamasis - "praktiškai nauji".
ką tai reiškia?
dar kart dėl majkių - niekas nieko nejama, bo nieko neturiu.
Planas toks:
- po atostogų, sulaukęs dažytojų atsakymų, darau/darom nuosprendį ir darau bandomąją maječką,
- tuomet išrenkam majkės brandą (pagal kokybę ir mėlynumo royalty),
- tada kiekvienas apsisprendžia dėl savo dydžių ir kiekių, tipo matuojasi ar buria...
- tada reik kažkaip susipirkt tas majkes, nežinau dar kaip, yra vilties, kad tie patys dažytojai pasiūlys tinkamą, tuomet nulis rūpesčių,
- bet jei ne, reik sugalvot, nes nešiojant po vieną ar pas skirtingus dažytojus, gausis netvarka,
- gal kas šitam momentui turės idėją, nes aš po atostogų gal būsiu visai be nuovokos

Arvis yra james visa seta majkiu, manau per ta pacia agentura galima pasiziureti, geresniu turetu turet
Re: Husaberg kampelis
Posted: 02 Jul 2011, 19:54
by zil130
YVL keliam iš čia maikonus.
Aš jamu 2 vnt. L jei ratai sueina.
Jei ratai nesueina imu 2 vnt. L ir + ratų suvedimą.
Tučkau, a kokia juosta valei? 100? gal jautrumą padidink...
Re: Husaberg kampelis
Posted: 02 Jul 2011, 21:05
by Rammst
Jauciu grius visu svoriu majkes spalvos klausimas, nes rasti Royal Blue Traditional (
http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_blue) bus ko gero arti neimanomo, klausimas ar mums tiks koks Dark Navy?
Niekaip negalim veidu i misraine.
Storms, visos viltys...
Griztant prie bergo (ir ne tik) sakiu klausimu, pastebesiu, kad kazkada keiciant salnykus, radau patarima pries surenkant paimt skutimosi peiliuka, ir svelniai pavedziot per inner tube su tikslu surasti "za-usencus",
paliktus visokiu svetimkuniu.
O juos suradus, jamt vailoko ant dreles ir nupoliruot ta vieta.
Taip iskart suteikiamas naujam salnykui extended life.
Nezinau, kiek tame genialumo, bet blogiau tikrai nebus, za-usencu pavyks rast tikrai.
Ir nepamirst pylniku laiks nuo laiko isplaut, isvalyt susikaupusi ten suda.
Nors pats, tai tikrai retai prisimenu...
Re: Husaberg kampelis
Posted: 03 Jul 2011, 12:05
by storms
jei gaunasi feilas - galim piesini invertint ir daryt ji ant geltonos spalvos royalblue spauda ant galtono maikono, kaip antai sitie retardai pasipuose...

Re: Husaberg kampelis
Posted: 03 Jul 2011, 12:09
by storms
na o su royal blue bedu nebus - vyvyraj toropysj, pokupaj zhyvopysj!
http://sols.lt/lt/spalvynas/royal_melyna_241" onclick="window.open(this.href);return false;
va sitas modelis labai kakibiskas, bet gal kiek storokas, ane renai?
http://sols.lt/index.php?cid=208" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Husaberg kampelis
Posted: 03 Jul 2011, 12:40
by Rammst
storms wrote:jei gaunasi feilas - galim piesini invertint ir daryt ji ant geltonos spalvos royalblue spauda ant galtono maikono, kaip antai sitie retardai pasipuose...
ot, o as ieskau plakato "try bogatyria", kai jis cia pat padetas!!!