Page 184 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 14:17
by irmantas
Del motomanu nezinau, nesilankau... I husabergus dairausi, bet pasirinkimas mazokas kolkas.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 14:19
by tomasn
jarai pinusas, kad neipinusino pinuso naujokui. naujokui pirmas pinusas, uz tai kad kazkada turi buti pirmas kartas
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 14:27
by zil130
O tai kaip prasmukta su enduro? gi čia nieks endūro nemėgsta...
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 14:48
by Wobbler
tai cia wundis turbut vel paciouliu prisiuostes face control pareigas neatsakingai atlieka.
never trust a hippy

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 15:00
by wundis
vo ble +1`uz paciuoles
intramui -1 uz tai kad nepasake koki gaidi nusipirko. gaidziu visokiu buna, spalvotu, juodai baltu ir dar kitokiu.
ta proga noreciau pastebeti jeigu kelias dienas neturi galimybes skaityti mf, galvoje prasideda shyza. bet sugrizti negali nes per didelis kiekis sudo prisikaupes, ir nezinai nuo ko pradet skaityt. duokit minusus. matau brolis minusus padare? saonolis! +1 broliui.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 15:45
by Dzuku_Briedzis
lops.. padare +- USERNAME
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 15:59
by Abbath
Nupizeble, priviso cia visokiu, visos temos uzspamintos, i temas greiciau raso nei skaityt speji. Visiem po pinusa nx!!! Zuziui desiu minusus kas valanda artimiausius penkiolika metu, o poto paziuresim. Dar ir Sročkis melagis čia!!! Ka cia veiksi? Ka cia meluoji, kad motomanai nebepatinka? Is kur tu bobu dar nauju gautum jei ne motomanai, ar gal apsizenijai jau ir bobu nereikia?
Karoce visiem po pinusa(Išsikyrus Juzę nes Juzei dabar visi pliusus deda), o ipac DzBr uz betvarke. Ir kur pirmininkas ziuri?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 16:06
by tckd
o kryzius siandien anksciau darba baige.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 16:15
by tomasn
po liubasiku, kryziui pliusas uz rustuma

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 16:42
by wundis
uz rustuma reikia minusa duot o ne pliusa. pliusas tai amebiskai rustiems.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 17:17
by tomasn
wundziui pinusas uz paciuoles
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 18:41
by Zuzas
Fainaly ir atsiskleidė kas čia mane minusina. Prisėsiu kad kitamet prie pc smeigsiu ir aš
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 20:55
by tomasn
tai su tokiu dvasingumu, bijau, kad kitu metu cia nebesutiksi
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Feb 2013, 21:11
by storms
iš gailesčio ziuzei įkaliau pliusą, nors gailesčiui čia lyg ir ne vieta
tuo pačiu numušu wundžio pliusų celką
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 08 Feb 2013, 08:28
by Zuzas
stormsui pliusas už pliusą ir už gripus ant bako, abbath minusas už minusus
