Page 185 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 19 Jul 2011, 07:56
by Motowowere
tckd wrote:manualas rules! "never use mineral oil" tik biogradable motorex :fart:
kaip zinia sankaba buvo nuardyta pavasario reborne gi ir supilta putoline mineral oil an kurio sakoma for magura!
zodz jau buvo drocinta del oro, siandie dar padrocinau bet bbz (ar sliekai ar visgi an cilindriuko vienas dryzis yra..)

ps. perrinktos sakes su tais paciais allbals atlaike bukiskiu duobes sausai :downtown:

pss. bet tai 04 metu ir grazus nors tu ka! :la:
Giltine paliko dalge,bergai patys pasipjauna :laughing6:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 14:23
by Rammst
Gerbiamas kanpelį,

yra testinė majkė.
Reikalai tokie (neskaitant kad dar truputėlį reikia patiuninguoti vaizdų dydžius):

- bandomoji majkė nestoroka, BET spalva kiek per šviesi. Matyt reikia MF aCtovo/veterano, kuris paskytų LIKE arba NOT LIKE.
- darant lipduku (kaip kad padaryta bandomoji) kaina 55 Lt, o šilkografija - 65 Lt (plius majkė, bandomoji paprasta kainavo 10 Lt);
- lipduku, sako, laiko geriau. Gal???
- jei rinksimės kitas majkes (nes jie patys kitokių neturi), tuomet jei yra galimybė, geriau rinktis be siūlės po pažastim, nes siūlė kelia nedideles komplikacijas paišant ratą, tiklsiau jam pereinant nuo nugaros ant pilvo.

Tai panašu, kad būtinas susirinkimas, kur nors arčiau bačkos.
A ne?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 15:22
by zil130
Jūs turite vieną Taip.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 15:27
by Dzuku_Briedzis
2 Taip

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 15:29
by zil130
Tai jau ir keliaujam į finalą... alubarįįįį

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 15:29
by Motowowere
A giltine pjaunanti berga bus pavaizdota? :grauziu:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 15:32
by zil130
su giltine bus išleista papildoma serija prieš pat helovyną

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 15:54
by Rammst
buvo sušauktas minikonsiliumas, aptarti trūkumai ir gerumai, bet prieš paleidžiant konvejerį be alubariaus matyt neapsieisim.
plyz nustatykite vietą+laiką, bet ne šįvakar, nes šįvakar bus bandoma ignoruoti Šuliją

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 15:59
by tckd
su salyga kad briedis pakiso fioletinio fono MF jamanas an priekio (omnitel sumokejo?) tai teko uzkirst kelia sitam sabotazui. be to maikei uz 10 lt sunkiai su tolima ateitim. :glasses7:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 16:16
by Yvl
melas. jamana yra 1:1 ta pati kur forumiuko kampe!

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 16:35
by tckd
aha tai kedofilas yvelas bus viska pakises! :argue:

beje surasta nuo kur bergo dezaineriai nueme geltona remo spalva... (zilas :mbj:)

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 16:36
by Yvl
aik manytariu kalibrot. abaly

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 17:18
by Rammst
kalibrojimas gali nepadėt, NES:
- dizaineriaus, kuris gamino maketą, monitorius irgi rodo fioletavai,
- logas, kurį gavau e-mailu atskiru failu, irgi fioletavas.
Kadangi mano monitorius nesukalibrotas, tai pasirodė mėlynai, o dabar teks nešiot bandomąją majkę su tokiu vat fioletavu pagrindu :-k

Buvo kaip ir nuspręsta spjaut į visus autentiškumus ir autorystes, ir daryt be jokio fono, t.y. transparent ant royal blue ir fsio.

Ne?

Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 17:34
by Dzuku_Briedzis
Ploju acystojias

3 kart valio

Re: Husaberg kampelis

Posted: 20 Jul 2011, 17:56
by wundis
paploju ir as :kasakei: