Page 186 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 13:36
by Zilvis
Abbath, kadaise dar lipdukus iš pačio pirkau jei neklystu į zborus kur vyko siemense, kad eilėse nestovet. Šudabrydis duotuoju momentu lipdomas strytas iš zx9r. Duočiau linka į motomanu anketa, bet čia jau būtų reklama. Ten aš nuo 2004m. O klynabirbiu važinėju nuo 15m t.y. 2002m.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 14:08
by wundis
tai prašom i kawaseklų kampelį su binarais, nežinau kokiais kriterijais vadovaujasi bajkšopas, bet mf potencialių narių anketas peržiūri labai atidžiai (ypač atidžiai žiūri į sesės emm privalumus).

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 14:29
by zil130
Kas neturi sesės, puiki išeitis- bendradarbės foto.
Va pvz briedis. tik paprašyk;
-Briedi, įdėk sesės nuotrauką.
...

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 14:43
by Wobbler
Briedi?.....

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 14:50
by Wobbler
Zilvis wrote:Abbath, kadaise dar lipdukus iš pačio pirkau jei neklystu į zborus kur vyko siemense, kad eilėse nestovet. Šudabrydis duotuoju momentu lipdomas strytas iš zx9r. Duočiau linka į motomanu anketa, bet čia jau būtų reklama. Ten aš nuo 2004m. O klynabirbiu važinėju nuo 15m t.y. 2002m.
kad vazineji nuo 2002 tai dar nereiskia kad cia tau yra vietos. kad lipdai streeta (is zx9 gautusi puse cypsiaus trakbaikas. ten jam ir vieta) - tuo labiau. o uz anketa motomanuose - minusas, nekitaip.

taip!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 15:09
by Dzuku_Briedzis
Jus nenorit mano kolegiu nuotrauku. Belyfmy

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 15:13
by tomasn
briedis uz blogus darbus pateko i pragara :grauziu:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 16:04
by El Traxo
Dzuku_Briedzis wrote:Jus nenorit mano kolegiu nuotrauku. Belyfmy
nepailiustravęs neįtinkinsi :)

Image

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Feb 2013, 18:34
by Zuzas
Ar nemaisau kad abbath giminiuojasi su baikshop ?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Feb 2013, 12:24
by Dzuku_Briedzis
Kaip suprantu, cia naujo naujoko video? http://www.youtube.com/watch?v=9I-r3vPUG84" onclick="window.open(this.href);return false;
Keliu chuliganas matosi...

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Feb 2013, 13:08
by zil130
Tulpiniai varo.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Feb 2013, 14:10
by tckd
prieki libdukas deviatku 1 komanda :ruko: su 520 sankabos nereik :tancujutvse:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Feb 2013, 14:25
by El Traxo
Bet tai ant kiek reik protingu būt - bliurina numerius, bet jutubėj rodo vardą, modelį, markę ir kitus požymius, palengvinančius wheelerio identifikaciją nenueinant nuo kelio policijos kompo :troll:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Feb 2013, 14:51
by Username
jeigu butu protingi, tai apskritai mieste tarp masinu nestuntintu

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Feb 2013, 16:03
by Wobbler
Cia vienas toks protingas filmavo kaip vazinejo gatvem notomorrow. Video gale atvaziavo namo, ant namo ryskiai parasytas adresas, kur Police neuzilgo ir pasibelde :albino: