Page 186 of 295
Re: Husaberg kampelis
Posted: 20 Jul 2011, 22:53
by Rammst
kaip sake Bronius, uzteks ploti, uzteks, raik sprendimo.
skaitau, kad susedus prie backos, ir ramiai pasedejus koki 10 minuciu, na tame tarpe alalio gurGstelejus litriuka,
galetume priimti sprendima,
man, kaip MF duchui, sunkoka sprest, kieno balsas cia paskutinis,
pirminykas turbut iki tokiu smulkmenu, kaip apatiniu ispaisymas, nesileis niekaip,
tai kas cia sekantis starshyj po zvaniju ?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 20 Jul 2011, 23:53
by Yvl
galiu but as
Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 10:36
by tckd
Yvl wrote:galiu but as
pas tave viskas an fioletines sukalibrota!

Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 10:42
by Yvl
scukople. ataik parodysiu ant manytariaus, su katruo filmu spalvas koreguoja - jau tas tai tikrai nemelagis
Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 10:54
by mindaugasa vol.2
o koks skirtumas?
kame toks jautrumas?
tkdc, sian vejas kelniu kanto nesuglamze?

Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 11:06
by tckd
kanpelis ir fioletine spalva nu jau ne!

skaitau laikas logotipa keist i zalia: biogradable, teamgreen, enduro

Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 11:18
by mindaugasa vol.2
zinau dzenbudistini anekdota ta tema.
bet nesakysiu
Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 12:11
by storms
tai ka, siu metu romaniakai yra taip?

Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 13:23
by tckd
dede grehemas

pirma diena uzmete visiem pusvalanduka, po to tik davaziuot reikejo

Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 13:44
by Rammst
voble!
laukiam aCiliepimų iš gas gas kertelės...
Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 14:05
by Motowowere
tckd wrote:kanpelis ir fioletine spalva nu jau ne!

skaitau laikas logotipa keist i zalia: biogradable, teamgreen, enduro

Kuom jums jamakes spalva netinka??Logo spalva dabar man taip tinka ir patinka

Re: Husaberg kampelis
Posted: 21 Jul 2011, 14:14
by Dzuku_Briedzis
juksh
EDIT:

Re: Husaberg kampelis
Posted: 22 Jul 2011, 17:51
by Rammst
klausimų jau neturėtų kilt, koks rimc baiks kokias padunges turi avėt

Re: Husaberg kampelis
Posted: 22 Jul 2011, 18:05
by tckd
laukiam auksines gumos revju!

Re: Husaberg kampelis
Posted: 25 Jul 2011, 11:04
by Rammst
revjuzo nebus, nes ne tos klasės tarpinė, be to ką tik nulipta nuo plikos C-20, tai matyt natūralu, kad laiko...
