Page 188 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Jul 2013, 11:17
by RobertasRR
jau -2 dar + 1 -4 :-k
svarbiausio nepaminėjau. mano žaislai vaizdinė medžiaga

gs500e įsigijau dar 99metais
Image

per track day taip sukau rankena, todėl iš trasos nuotraukų nėra :dontknow:
Image

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Jul 2013, 12:07
by ezhiukas
uz kika pliusas, uz tai kad ne murzius dar vienas pliusas. Wundziui uz husabergo paminejima minusas.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Jul 2013, 12:53
by wundis
skubu pasinaudoti prezidentes man suteikta veto teise ir prasau anuliuoti saliska eziuko balsa
Image

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Jul 2013, 13:15
by devil_racer
už suvalkiją pliusas ;)

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Jul 2013, 13:33
by tckd
gs'as (gaidInis) su kicku restepa :supz: o taip tai naujokas matyt TIK is meiles pirmininko kwakaliui prisiregistravo :dontknow:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Jul 2013, 17:42
by Zuzas
O plet, gs ir benwe ? Kur pasaulis ritasi

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Jul 2013, 13:16
by RobertasRR
tckd wrote:gs'as (gaidInis) su kicku restepa :supz: o taip tai naujokas matyt TIK is meiles pirmininko kwakaliui prisiregistravo :dontknow:
Laba diena.
Jeigu labai matosi, gal pirmininkui +1 už marketingą ? :-k

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Jul 2013, 13:33
by tckd
pirmininko rato laikai blogi, niekaip negalim prapliusot, soriuks

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Jul 2013, 13:34
by mindaugasa vol.2
tckd wrote:pirmininko rato laikai blogi, niekaip negalim prapliusot, soriuks
bet tai gal as pasitaisysiu?
kvieciu tkdc i susitaikymu kampeli :bootyshake:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 01 Nov 2015, 21:26
by rusnietis
Gera vakara,

prisijungiu prie forumo po daugiau nei metus trukusio mano registracijos formos svarstymo. Pagaliau patvirtino!

Kazka is jusu jau zinau (priekaba mopedams pirkti veziau), kazka maciau (kriegu motokioskely), su kazkuo gal teko Pabradej vaziuoti (siemet sausa buvo, net neidomu.. :D )

Vazineju su negalinga Gonda, ale endurikas, 250cc.

Kai grazus oras i darba pavaziuoju ir su zmonos 250cc Gonda, ale supersport.

Laikausi Wilno jau keleta metu, vazineju beveik kasdien, sezono neuzdarineju, su salyga, kad sniego nera per daug ant kelio ir eina pravaziuoti vertikalioje padetyje.

Turint omeny metu laika, prisegu foto is praeito rudens motyvacijai (R12 M+S padangos pigesnes net uz R18-R21!):

Image

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 01 Nov 2015, 21:38
by storms
Heh. Juokingas. Welkam

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 01 Nov 2015, 22:07
by tomasn
cia screenshotas is policijos automobilio kameros? iki notomorrow truksta basos galvos

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 01 Nov 2015, 22:18
by tckd
Dupiam endurke, dupiam supersport cia ne prie viru.. Nu bet kaip lenkai yra pries simta (sto liat) pasake anksciau ar veliau visks pereina an cross.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 01 Nov 2015, 22:28
by rusnietis
Foto is mataciklisto, supratusio, kad per anksti uzdare sezona, automobilio ;D turejau ir sv1000s, ir te510 ir sx360, bei dar apie 10 kitu mopedu. Jei valina tiesiojoj, tai dar nereiskia, kad smagus vazinejant kasdien ;)

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 01 Nov 2015, 23:32
by sai
nuo kada pirdininkus tvirtinam?
patvirtinimo laiske galiojimas terminas buvo nurodytas? ne? skias, neilgam :)