Page 189 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 08:19
by zil130
Pirdininkai gerai. Gatvėse daugiau zzzz mažiau kamščių nia?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 09:09
by rusnietis
Ale pirda jau iskeliavo geresnio gyvenimo pas braliukus ieskoti. Kai trecias zmogus paklause "a kur tavo melsvas salikelis?", tai nusprendziau, kad laikas kazka gyvenime keisti. Pristatau nauja technika, laukiancia nauju pergaliu ir M+S padNagu:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 09:21
by zil130
O bičas stalus ima. uždedu pliusą.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 09:23
by tckd
nu su situo nevalinanciu crfu tai reiks daug talento kad kazka laimet

nebent pergale is tasko A pasiekt taska B

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 09:25
by ezhiukas
nesupratau, o tai endurniuku kvota dar neisnaudota?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 09:29
by storms
BJ
hehe
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 10:10
by mindaugasa
Seses nuotrauka visu ugiu kur?
mobile
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 10:31
by tomasn
Anyway noreciau test drive su crfl. Savo ruoztu galiu test draivui pasiulyt super enduro, jei kojomis zeme pasieksi
Tapatok
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 11:01
by wundis
Ble. Prisistatyme biski kritikos idet uz tai kad ilgai tvirtinimas truko tai akiplesiska. Dar jauciu su tuo crf tokie akiplesos darko gedimino kalna, piliakalnius ir kitus draustinius. Jau matau kaip lipama per kitu galva savo tikslu link, jokios atjautos ir pagarbos kitiems, seneliams. O kas pirmininku rupinsis?
-1
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 13:20
by El Traxo
Dristu pastebeti, kad smaugiama su mano batais. Db taip, jei grizes garaze nerasiu - laukit policijos. Arba Sai.
Tapatok
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 13:28
by tckd
cia gal astarsai pilki komplektuos eina su crfais?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 13:52
by rusnietis
Taip ir galvojau, kad 15eur per pigiai uz tuos kerzus buvo... Kalvarkese bachuriukas sake, kad nuo nauju pats nesiojo :/
Su crfl komplekte tik nepagristai brangus pirmas aptarnavimas eina

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 18:13
by sai
El Traxo wrote:Dristu pastebeti, kad smaugiama ne nou tumorrrou. uz pazeidima skiriama mirties bausme. Tapatok
vistiek naujokui trindiec. galit su prasymais kreiptis, vienu kartu isreikalaut ir psio. po to apie si reikala niekada nekalbesim ir nebeminesim jo, tai gali prapult koks daiktas. nesnaudziam, prasymai priimami iki vidurnakcio

:33montiruotes:
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 21:59
by zil130
Sai gerokai apsirūkęs.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 02 Nov 2015, 22:14
by wundis
Kažki kaip tamsta jaustumėtęs, per nesusipratimą prapisęs jau antrą aukcioną iš eilės. O jei taip su superenduro?