Page 189 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 12:08
by zil130
Skaitau, pinigus ant bačkos galima ir iš anksto sumest.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 12:10
by tomasn
as uz silkografija ir uz geresni maikona. taip gal ir nebloga mintis kiekvienam individualiai nusipirkt maikona ir atvezti tipui, kuris paims saibytes uz lipduko klijavima, maikona ir centralizuotai nuves silkografinti. a?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 12:11
by zil130
taip kokibė turi būti.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 12:24
by Rammst
dar reik matOtis, nes pereitą kart jamiau M9 maikoną L bo nešioju vienus L, kitus M), o pilvas ėmė ir netilpo,
laukiu kol sūnaus tinkamai padidės

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 12:37
by tomasn
taigi ir sakau, atsinesam pasimatuotus maikonus. kai kas gales tiesiai ant "race for food" del nauja lipala :]

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 12:39
by tckd
nu tai dodam savaite laiko maike susirast visiem norintiems. :rock:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 13:09
by Rammst
gal dar siūlyčiau kokiam jau patyrusiam royal blue klausimais pvz Storms nurodyti - "jamam čia".
Klausyti gal ir nebūtina, ale man palengvėtų.
Storms?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 13:12
by wundis
viesai ipareigoju db pajemti man maikona. bo as gi isvaziuoju kazkur prie juros!

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 13:44
by Rammst
o kaip prie jūros be maikono?
gal tau paskolint testinę?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 13:49
by Dzuku_Briedzis
wundis wrote:viesai ipareigoju db pajemti man maikona. bo as gi isvaziuoju kazkur prie juros!
ne nu..
*) smirdancia apranga isskalbiau
*) moca nuploviau

dar ir maike uz tave paimt? :popadu:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 14:07
by storms
na su maikonasi kelias savaites atgal buvo prafeilinta smarkiai, tad is paveikslelio pirkt nebesinori
mane pvz labai tenkina pernai metais pirktu HSB OEM spalvu maikiu kokybe. jamciau tokiapat.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 14:16
by Rammst
pakartokite prašome, kas kur ir kada parduoda.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 14:23
by storms
tidejos
Image

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 14:54
by Rammst
po darbo minu kropolin ar jevropon į t-idėją matOtis,
o gal jie ir šilkografiją išmoko? paklausiu...

Re: Husaberg kampelis

Posted: 17 Aug 2011, 15:26
by wundis
Dzuku_Briedzis wrote:
wundis wrote:viesai ipareigoju db pajemti man maikona. bo as gi isvaziuoju kazkur prie juros!
ne nu..
*) smirdancia apranga isskalbiau
*) moca nuploviau

dar ir maike uz tave paimt? :popadu:
:pizdujmikliainamo:
nemateu ekselio dar niekur!
mainais paimsiu lauktuviu :occasion5: