perku laikrodi

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by ezhiukas »

+1 saimonui. Pizonizmas tie prabangus laikrodziai ir tiek...
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by storms »

ne pizonizmas, o fetishas
prasau skirti siuos dalykus
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: perku laikrodi

Post by efk0nas »

sai wrote:susikant tema. del ko jums visiems prisireike situ daigtu su pulso matavimu?
pamenu kai ruosiausi europos atrankinem lengvos atletikos, ir turedavau 8 pilno kruvio trefkes/sav, tuomet reikejo.
tie, kurie yra nors karta parase i somelje, dienos pietu su alum, ar anoniminiu kanpelius galit net neziuret ir taupyt pinigus. kitam eiliniam zaislui :) dar juokiates is juzes porso ar efkuno sangjongo :)
Kuris čia iš mano ssangyong'o juokėsi? :chain:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by mindaugasa vol.2 »

hmmm, saimonas gauna -1
as savo treniruokli minu su pulso davikliu ir intensyvuma derinu pagal pulsa.
skaitau pradejusios tirpti rankos yra blogas kruvio indikatorius
efkunai: :ssangjongas-hehe:
cross cojones PC
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by El Traxo »

sai wrote:pamenu kai ruosiausi europos atrankinem lengvos atletikos, ir turedavau 8 pilno kruvio trefkes/sav, tuomet reikejo.
nesutinku. Reikia kiekvienam, kuris mano, kad reikia. Vieni ruošiasi varžyboms, kiti tiesiog formą palaiko (bando palaikyti), bet ir vieni, ir kiti "dirba su savim". Aktyviai nesportuojantiems, vyresniems, turintiems viršsvorio apkrovų metu savo pulsą reikia ypatingai sekti, nes jis šokinėja labiau nei reguliariai sportuojančių.
How does you do?
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: perku laikrodi

Post by efk0nas »

mindaugasa vol.2 wrote:<bullshit>
efkunai: :ssangjongas-hehe:
Pirminykui galima. Vaikų, pensinykų, moterų ir invalidų nemušu :oops:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by mindaugasa vol.2 »

aciu
be to, naujesni ssangjongai man patinka
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: perku laikrodi

Post by efk0nas »

Per du metus su juo numyniau 80kkm. Neturiu jokių nusiskundimų, visiškai. Aišku, į medžioklę nevažiavau, bet miestas-kaimas-sodas-kaimyno traukimas iš pusnies veikė tabulai.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by storms »

classic unglyness
Image
manau net multipla deda i pavesi
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: perku laikrodi

Post by efk0nas »

dauguma ssangyongų tikrai šlykštūs, bet aš važinėjau su šituo:

Image

kuris šiaip jau visai gražus.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by mindaugasa vol.2 »

savitos toks, sakykime, kad auto ssangjongas yra kaip ...kaip laikrodis suunto!
nia?
:suunto:
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: perku laikrodi

Post by efk0nas »

Jausmingumo akimirką prisipažinsiu, kad labiausiai pasiilgstu ne 4x4, apynaujės mašinos ir t.t., o talpumo.. Ble, nu viskas tilpdavo.. Jei netilpdavo, sėdynes nulenkdavau, tada tikrai tilpdavo VISKAS.

P.S. sąžiningumo dėlei reiktų paminėti, kad Rextonas yra normalus rėminis džipas, o ne koks jOukingas parketnykas. Aišku, su kokiu patruliu ar tlc pravažumu nesilygiuoja, bet viskas ten su juo gerai.

P.P.S. reklaminę kampaniją baigiau, bo nieks vis dar nesumokėjo.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by didzhej »

skyreliui reikia nusimoderuot.
sitame as myliu laikrodzius, masinos kitame.

didzhej
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: perku laikrodi

Post by sai »

mindaugasa vol.2 wrote: skaitau pradejusios tirpti rankos yra blogas kruvio indikatorius
tirpstancios rankos buna ryte (pasilpusios sirdeles pozymis), o augant (nebe)pakeliamam kruviui dazniau temsta akyse. siaip vIro pozymis :)
Aktyviai nesportuojantiems, vyresniems, turintiems viršsvorio apkrovų metu savo pulsą reikia ypatingai sekti
anajai pacientu grupei (alaus megejai, nutukeliai galvojantys, kad laikas pataisyti "forma", etc.) yra tik vienas rezimas - lengvai. kokius 3-6men, kol oras iki plauciu platesni kanala prasigraush ir svoris nukris, kad sanariai neberaudonuos gave apkrova, raumenys, raisciai supras ko is ju norima, ne vienas sirdies raumuo dalyvauja gi. nereik spaust nesamo maksimumo, nes 5 ar kiek metu suda malus, per kelis aktyvesnius pasispardymus net ir parametru matymas naudos neatnes, tik sirdies yda priartins. nors cia jjau i medicinini.
:pys: eikit visi pirkt graziu ekraneliu ir sportuot :occasion5:

edit. va ir sektinas pavyzdys. kam sits neikvepia, pasiskambinkit rasydui :D
race your life
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by storms »

beje, buvau paciupyt suuntu prie azuolyno arenos
ale kad ant visu raso made in china???
nekvalitetas?
kur dingo finland?
ar cia tik marine linija pas poliarines meskas daroma?
Post Reply