perku laikrodi
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: perku laikrodi
+1 saimonui. Pizonizmas tie prabangus laikrodziai ir tiek...
Re: perku laikrodi
ne pizonizmas, o fetishas
prasau skirti siuos dalykus
prasau skirti siuos dalykus
Re: perku laikrodi
Kuris čia iš mano ssangyong'o juokėsi?sai wrote:susikant tema. del ko jums visiems prisireike situ daigtu su pulso matavimu?
pamenu kai ruosiausi europos atrankinem lengvos atletikos, ir turedavau 8 pilno kruvio trefkes/sav, tuomet reikejo.
tie, kurie yra nors karta parase i somelje, dienos pietu su alum, ar anoniminiu kanpelius galit net neziuret ir taupyt pinigus. kitam eiliniam zaisluidar juokiates is juzes porso ar efkuno sangjongo
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: perku laikrodi
hmmm, saimonas gauna -1
as savo treniruokli minu su pulso davikliu ir intensyvuma derinu pagal pulsa.
skaitau pradejusios tirpti rankos yra blogas kruvio indikatorius
efkunai: :ssangjongas-hehe:
as savo treniruokli minu su pulso davikliu ir intensyvuma derinu pagal pulsa.
skaitau pradejusios tirpti rankos yra blogas kruvio indikatorius
efkunai: :ssangjongas-hehe:
cross cojones PC
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: perku laikrodi
nesutinku. Reikia kiekvienam, kuris mano, kad reikia. Vieni ruošiasi varžyboms, kiti tiesiog formą palaiko (bando palaikyti), bet ir vieni, ir kiti "dirba su savim". Aktyviai nesportuojantiems, vyresniems, turintiems viršsvorio apkrovų metu savo pulsą reikia ypatingai sekti, nes jis šokinėja labiau nei reguliariai sportuojančių.sai wrote:pamenu kai ruosiausi europos atrankinem lengvos atletikos, ir turedavau 8 pilno kruvio trefkes/sav, tuomet reikejo.
How does you do?
Re: perku laikrodi
Pirminykui galima. Vaikų, pensinykų, moterų ir invalidų nemušumindaugasa vol.2 wrote:<bullshit>
efkunai: :ssangjongas-hehe:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: perku laikrodi
Per du metus su juo numyniau 80kkm. Neturiu jokių nusiskundimų, visiškai. Aišku, į medžioklę nevažiavau, bet miestas-kaimas-sodas-kaimyno traukimas iš pusnies veikė tabulai.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Re: perku laikrodi
classic unglyness

manau net multipla deda i pavesi

manau net multipla deda i pavesi
Re: perku laikrodi
dauguma ssangyongų tikrai šlykštūs, bet aš važinėjau su šituo:

kuris šiaip jau visai gražus.

kuris šiaip jau visai gražus.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: perku laikrodi
savitos toks, sakykime, kad auto ssangjongas yra kaip ...kaip laikrodis suunto!
nia?
:suunto:
nia?
:suunto:
cross cojones PC
Re: perku laikrodi
Jausmingumo akimirką prisipažinsiu, kad labiausiai pasiilgstu ne 4x4, apynaujės mašinos ir t.t., o talpumo.. Ble, nu viskas tilpdavo.. Jei netilpdavo, sėdynes nulenkdavau, tada tikrai tilpdavo VISKAS.
P.S. sąžiningumo dėlei reiktų paminėti, kad Rextonas yra normalus rėminis džipas, o ne koks jOukingas parketnykas. Aišku, su kokiu patruliu ar tlc pravažumu nesilygiuoja, bet viskas ten su juo gerai.
P.P.S. reklaminę kampaniją baigiau, bo nieks vis dar nesumokėjo.
P.S. sąžiningumo dėlei reiktų paminėti, kad Rextonas yra normalus rėminis džipas, o ne koks jOukingas parketnykas. Aišku, su kokiu patruliu ar tlc pravažumu nesilygiuoja, bet viskas ten su juo gerai.
P.P.S. reklaminę kampaniją baigiau, bo nieks vis dar nesumokėjo.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Re: perku laikrodi
skyreliui reikia nusimoderuot.
sitame as myliu laikrodzius, masinos kitame.
sitame as myliu laikrodzius, masinos kitame.
—
didzhej
didzhej
Re: perku laikrodi
tirpstancios rankos buna ryte (pasilpusios sirdeles pozymis), o augant (nebe)pakeliamam kruviui dazniau temsta akyse. siaip vIro pozymismindaugasa vol.2 wrote: skaitau pradejusios tirpti rankos yra blogas kruvio indikatorius
anajai pacientu grupei (alaus megejai, nutukeliai galvojantys, kad laikas pataisyti "forma", etc.) yra tik vienas rezimas - lengvai. kokius 3-6men, kol oras iki plauciu platesni kanala prasigraush ir svoris nukris, kad sanariai neberaudonuos gave apkrova, raumenys, raisciai supras ko is ju norima, ne vienas sirdies raumuo dalyvauja gi. nereik spaust nesamo maksimumo, nes 5 ar kiek metu suda malus, per kelis aktyvesnius pasispardymus net ir parametru matymas naudos neatnes, tik sirdies yda priartins. nors cia jjau i medicinini.Aktyviai nesportuojantiems, vyresniems, turintiems viršsvorio apkrovų metu savo pulsą reikia ypatingai sekti
:pys: eikit visi pirkt graziu ekraneliu ir sportuot
edit. va ir sektinas pavyzdys. kam sits neikvepia, pasiskambinkit rasydui
race your life
Re: perku laikrodi
beje, buvau paciupyt suuntu prie azuolyno arenos
ale kad ant visu raso made in china???
nekvalitetas?
kur dingo finland?
ar cia tik marine linija pas poliarines meskas daroma?
ale kad ant visu raso made in china???
nekvalitetas?
kur dingo finland?
ar cia tik marine linija pas poliarines meskas daroma?