Page 20 of 25

Posted: 10 Jan 2010, 18:47
by bakas
jo karbas keihin. eisiu sukinet.. kazkaip neberamu ant dusios.

Posted: 10 Jan 2010, 19:07
by cosmoz
na jei nera aftermarket reguliavimo varžto ale tokio:
Image
gali buti sudėtinga reguliuot, bet pabandyk

dabar susuk i vidu kol sustos ir suskaiciuok kokioj situacijos dabar yra regulaivimo varztas, na ir tada daryk pakeitimus, kad žinotum kaip atstatyt į pradine padėti ;-)

Posted: 10 Jan 2010, 19:15
by bakas
nea tokio grazaus tikrai nier. panasus kur apsukos reguliuojas, bet jau issiaisknom kad kalba ne apie ana. tai dekavone ir bandysiu sukt.

Posted: 28 Feb 2010, 23:16
by zil130
Atnaujinu kampelį.
Sekmadienio reviu.
Knibinėjames prie suzukio. Visalaik kamavo klausimas, kaip ten vožtuvai laikosi ar ne per dideli tarpeliai, gal patikrint reiktų.
Nuimam sedinytę.
Image
Atsukam ausis prie radiatoriaus
Image
Vat kaip atrodo.
Image
Atsukam bako tvirtinimo varžtus
Image
Nutraukiam žarnelę, pasitikslint ar neatsuktas kranelis, irgi nekenkia
Image
Atkabinam bako tvirtinimą, gumą, prie kiaušų, ir nuimam baką.
Image
Ištraukiam žvaklaidį.
Image
Nuimam dvi alsuoklio žarneles.
Image
Image
Atsukam tris varžtus ir nuimam galvos dangtelį.
Image
Image
Atsukam varžtą po kuriuo slepiasi mietka
Image
Image
Pastatom velenus į reikiamą padėtį, orentuojames į mietką.
Image
Ir matuojam. Kadangi buvo nerimas, kad ardyti teks giliau, tai nieko nelaukęs ir išmatavau, o nuotrauka liko neužfiksuota. Bet rezultatas gavosi toks
Image
Viskas kol kas normoje, tablečių keist nereikia, o tai pakelia nuotaiką. Todėl surinkt atgal netrunku.
Išvados tokios, po dviejų metu važinėjimo vožtuvai savo ribose o tai reiškia, kad nifiga aš nesmaugiau. Tai vat sakydamas kad smaugiau ateity reiks dar gerai pagalvot ar tikrai jau smaugiau.
Pradžiugino Luisinis raktų rinkinys su komplektuojamu žvakrakčiu.

Posted: 28 Feb 2010, 23:30
by cosmoz
na manau, kad tau tikrai reikia keist vieną isiurbimo tabletę iš 0,10 padaryt 0,15, nuo to tik lengviau užsives motociklas, nes ji jau stovi ant minimalios ribos, ko pasekoje gali nepasjaust kaip pasidarys 0,05 ](*,) o poto ir vožtuvo pirkimas, galvos remontas ech oj jei dar sezono metu? kaip tada jaustis? :-#

Posted: 01 Mar 2010, 01:48
by wundis
skaitau, + uz binarus, bet kad binarai patampa vos ne "ikvepiam, iskvepiam, pasikasom kiausus, paimam 13os ragkteli, pakrapstom spragilu uzpakali ir tt ir pan"
kita vertus, sulauksim kokios amebos naujos su sudzukiu, galima bus pirstu parodyti i ameba friendly user manuala!

Posted: 01 Mar 2010, 08:44
by tckd
cosmoz wrote:na manau, kad tau tikrai reikia keist vieną isiurbimo tabletę iš 0,10 padaryt 0,15, nuo to tik lengviau užsives motociklas, nes ji jau stovi ant minimalios ribos, ko pasekoje gali nepasjaust kaip pasidarys 0,05 ](*,) o poto ir vožtuvo pirkimas, galvos remontas ech oj jei dar sezono metu? kaip tada jaustis? :-#
tai vienas ismetimas irgi an "ribos" jei jau taip

Posted: 01 Mar 2010, 10:01
by zil130
Palapala. Tai tipo reik suprast, kad važinėjat laisvumas vožtuvo mažėja, ir tabletes vos ne nušlifuot bus galima, o ar kartais neatvirkščiai? Aš tai manau, kad problema yra kai atsiranda per didelis laisvumas, tai rezervas dar po 0,05mm yra. Jei klystu, pasakykit tada kodėl mažėja tarpelis, kaip tai gali įvykti kad jis mažėja?

Posted: 01 Mar 2010, 10:09
by M`BaubZ
vožtuvo lizdas išdega ar pan. ir vožtuvas "prasėda" gilyn.
kiek teko domėtis, tarpeliai dažniau mažėja išmetimo vožtuvams,
todėl juos reguliuoja ant max leidžiamos ribos. su įsiurbimu turbūt
būna visaip. tiksliau parašys tie, kas turi first-hand patirties.

apie tablečių šlifavimą forume yra atskira tema.

Posted: 01 Mar 2010, 10:11
by zil130
tai jei jis prasėda, tai išlyst kad kaltų į stūmoklį neturėtų

Posted: 01 Mar 2010, 19:53
by cosmoz
ne neturetu, bet kai praseda, sumazeja tarpelis ir labai smagiai pradega vožtuvas, be to dideli tarpeliai maziau žalos gali padaryt nei per mazi ir su dideliais geriau traukia :albino:

Posted: 20 Mar 2010, 14:57
by zil130
Žodžiu, išardžiau, radau. Einu vatos krautuvės ieškot.
Image

Posted: 21 Mar 2010, 18:59
by drzet'as
Reiktu plastiku nauju ar nors nevisai sudroztu ?
gal kas turit ?

Posted: 22 Mar 2010, 09:30
by zil130
ebejui 115svarų už naujus plastikus su naujais lipdiniais

guoliai

Posted: 31 Mar 2010, 11:25
by cliff
zil130 wrote:ebejui 115svarų už naujus plastikus su naujais lipdiniais
laba kur perkat guolius alternatyva originalam, reiktu persirinkti trikapi.
Image