Page 20 of 46
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 18 Nov 2011, 17:24
by sai
55
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 18 Nov 2011, 20:15
by mindaugasa vol.2
nu vo, arciau. as sakyciau ~90, nia?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 22 Nov 2011, 22:05
by mindaugasa vol.2
labasrytas,
tai bet parasysiu...
pvz., o ar zinote....kad titanine arata ismetimo sistema kokybiskiausiai jums suvirins rygos valstybiniame dramos teatre?
zinojote?
na gerai
o ar zinote... kad kempiniu grudamu i baka, jokiu budu negalima karpyti ar pjaustyti i mazesnius gabalus??
ir sita zinojote??
na o ar zinote....kad geriausiai kawasaki reguliuoti ant stendo uzdejus suzuki (suskis gaidys) kuro baka?
bryvyba.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 22 Nov 2011, 22:15
by tckd
tai kiek varliu bus atsakyta ar cia buvo labdaringa misija nuvaziuot paremt valstybinio dramos teatro suvirintojus nes anie jau nevalge savaite?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 22 Nov 2011, 22:24
by mindaugasa vol.2
na taip. vos vos viskas nesibaige misija paremti latvijos suvirintoju dramos teatra
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 09:07
by mindaugasa vol.2
taigiva
pirma, tai dzintaras liepe isivirinti sriegi i arata labda zondui isukti. keista, kad aratoje nebuvo. bet kisti zonda i bakeli , sake, yr negerai.
kaip jau buvo mineta, akute ivirino rygos valstybiniame dramo teatre ar panasiai. tuo paciu ir triubos ilenkimus atitiese. auksines rankos.
antra, tai varliukas pirmu bandymu isuko netgi 48kw. pradzia ir vidurys lyg ir viskas ok, bet toliau sukant rankena misinys akimirksniu nulieseja iki lambdazondas-zaskalivajet.
wajdai, dejavu?
kadangi skirstymo velenas yr standartinis, tai dzintarsas vienareiksmiskai nusprende, kad turime kuro tiekimo problema. mol, pati kiauriausia ismetimo sistema tiek misinio nenuliesins.
sako, galiu atidaryti purkstukus iki galo ir viska sureguliuoti, bet tai bus nerimta (latv. raibs pinpals). remontuojam.
kadangi bakas prigrustas kempiniu, jam jau beveik aisku, kad uzsiko kuro siurbly.
mikliai isskrodziu kuro siurbly ir is tiesu randu ten tiek gero, kad koks nors mazas vaikelis is to pastatytu bendzinu smirdancia smelio-kempiniu-dazu pili.

isplovus, vienok, reikalai nepagerejo. matyt pateko i abratkes (liet. abratkes) voztuva.
nervai ant ribos, diena i pabaiga.
bet gerasis zmogus dzintars sukonstravo pajungima nuo suskio (suzukis gaidys) bako, uzmetem dzykserio baka ant kwakaliuko ir prasukome. suskio ir kwako kuros siurbliai yra tokie patys ir isduoda ta pati slegi. hondos siurblys plastmasinis. yamahos - neaisku.
78su trupuciu kw.

skystokai, nia? bet pakaks.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 09:13
by zil130
A tai varliĊ³ siurbliai nelaiko, o suzukiu laiko?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 09:17
by mindaugasa vol.2
nelaiko jokie siurbliai jei i baka kisame pjaustyta kempine. net danfoss nelaikytu.
dzintars paaiskino, kad jie jau turijo daug tokiu bedu: kempine buna apdirbama kazkokia bendzui atsparia danga. o viduje - polimeras. jei kempine perki mazias gabaliukais is gamintojo, viskas ok. jei pjauni - atsiveria ta vidine dalis, kuria bendzas tirpdo. ir bet kuriuo atveju, pabyra mazu gabaliuku. zr. nuotrauke (3xtiek dar buvo siurblio "sulinelyje"), ten fekalinio siurblio reikia.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 09:19
by tckd
kempine dedama savo noru ar reglamentas rekia?

kas :loxas:
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 09:22
by mindaugasa vol.2
regalmentas liepia. bet po reglamento raikia isimti ir baka isplauti.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 09:50
by Username
Aha, tai matote kaip. Kelione buvo su nuotykiais. Tai jega! Butu neidomu jeigu nuvaziuoji, viskas idealiai ir gryzti - banalu! Dabar buvo daug veiksmo ir pazinciu su rigos apylinkem ir meistrais
Sakyciau kaip sitam modeliui 106Ag ant galinio rato visai normaliai? Kreive tai lygi, duobiu nera....pas R6 tai duobeliu kaip po karo.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 09:59
by mindaugasa vol.2
nujo. gyvenimas raibas ir idomus. as taip pat skaitau, kad pakaks tu arkliu. techpase deklaruoja 88kw. bet cia ant veleno. skaitykime, kad su naurio pagalba (arata) tiek ir isliko.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 10:25
by Username
Transmisijos nuostoliai nuo variklio iki galinio rato grubiai ~20ag. Tai stokinis (naujas) turetu apie 100 ant galo.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 13:50
by wundis
kas geriau? danfoss fekalinis siurblys ar moters orgazmas? ka apie tai pasakytu gonzo usai?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 23 Nov 2011, 14:07
by Wobbler
tckd wrote:kempine dedama savo noru ar reglamentas rekia?

kas :loxas:
+1
kokio, atsiprasant, galo i baka det kempine?