Page 20 of 33
Re: KTM kampelis
Posted: 26 Nov 2011, 22:49
by tomasn
siandien sveitem ir poliravom. sakes pries grozio proceduras atrode taip
kumscio jegos

, P1200 svitriako bei WD40 deka...
sakiu plunksnos tapo ana va tokios!
taip pat prie progos buvo imauti nauji SKF salnikai ir pylnikai, tik viska surinkus...
...vienai sakei neveikia rebound'as
ryt leidziames garazan ir ieskom slieku

Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 11:23
by zil130
Ėėė o tai dabar nepraės rūdyti tavo šakės? a ne bus šakėm šakės?
Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 13:23
by mindaugasa vol.2
hmmm, o poliravimui negeriau pasta ir vailokas??
Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 14:01
by tckd
aiskiai pardavimui daro

Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 14:07
by zil130
Taip mes atsisakom ktm su nušvitruotomis šakėmis
Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 14:40
by tomasn
aciu dievui - atstojot
thumpertalk rekomenduoja dirtbike stokus sveist butent tokiu budu. surudys - bus proga pasidaryt DLC (Diamond-like carbon) padengima

Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 16:25
by zil130
tu čia zuby nizagavarivai.
Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 16:38
by Ziune
jo

prisipažink ką dabar pirksi
Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 17:01
by tomasn
eisiu dirbt ant raumens
"tai gi ne muocas vaziuoja!" copyright by kazkas is MF
Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 18:13
by Rammst
dar pasakyk, kad cia tavo garaze stakles ?
p.s. o ktm,ui tai jau amba, nei vaziuos nei parduosi, gali tempt i mano garaziuka, gales kaledu nakti su husabergu pakalbet...
Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 18:42
by tomasn
oj ne, del stakliu raikia dekoti cosmoz senjorui.
beje siandien issiaiskinta su rebound ir anas vel sugrizo. vuiskas sudete i vietas, laukiam sauso savaitgalio ir lekiam testuot!
Re: KTM kampelis
Posted: 27 Nov 2011, 20:16
by Ziune
nu pagaliau zagavaryl kak nastajaščij mužčina
tomasn wrote:laukiam sauso savaitgalio ir lekiam testuot!
Re: KTM kampelis
Posted: 04 Jan 2012, 22:43
by tts

kam ktm?
http://www.americanmotorcyclist.com/New ... ition.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: KTM kampelis
Posted: 24 May 2012, 22:23
by dirtbiker
Atnaujinu visu uzmirsta KTM kampeli. Siandien KTM'as buvo geras ir gavo dovanu FMF'a su Powerbombu. Testai dar tik bus daromi, nes reikia perrasyt programa (fckin EFI...). Bet faktas tas - svorio sutaupyta apie 1 kg, garsas patapo solidziai zemas ir sodrus

Re: KTM kampelis
Posted: 25 May 2012, 08:28
by tckd
paua!
