Page 20 of 33

Re: KTM kampelis

Posted: 26 Nov 2011, 22:49
by tomasn
siandien sveitem ir poliravom. sakes pries grozio proceduras atrode taip
Image

kumscio jegos :jerkit: , P1200 svitriako bei WD40 deka...
Image

sakiu plunksnos tapo ana va tokios!
Image

taip pat prie progos buvo imauti nauji SKF salnikai ir pylnikai, tik viska surinkus...

...vienai sakei neveikia rebound'as :dontknow:

ryt leidziames garazan ir ieskom slieku :kasakei:

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 11:23
by zil130
Ėėė o tai dabar nepraės rūdyti tavo šakės? a ne bus šakėm šakės?

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 13:23
by mindaugasa vol.2
hmmm, o poliravimui negeriau pasta ir vailokas??

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 14:01
by tckd
aiskiai pardavimui daro =;

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 14:07
by zil130
Taip mes atsisakom ktm su nušvitruotomis šakėmis

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 14:40
by tomasn
aciu dievui - atstojot :laughing6:
thumpertalk rekomenduoja dirtbike stokus sveist butent tokiu budu. surudys - bus proga pasidaryt DLC (Diamond-like carbon) padengima :confused5:

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 16:25
by zil130
tu čia zuby nizagavarivai.

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 16:38
by Ziune
jo =; prisipažink ką dabar pirksi

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 17:01
by tomasn
eisiu dirbt ant raumens :jerkit:
"tai gi ne muocas vaziuoja!" copyright by kazkas is MF

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 18:13
by Rammst
dar pasakyk, kad cia tavo garaze stakles ?

p.s. o ktm,ui tai jau amba, nei vaziuos nei parduosi, gali tempt i mano garaziuka, gales kaledu nakti su husabergu pakalbet...

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 18:42
by tomasn
oj ne, del stakliu raikia dekoti cosmoz senjorui.
beje siandien issiaiskinta su rebound ir anas vel sugrizo. vuiskas sudete i vietas, laukiam sauso savaitgalio ir lekiam testuot!

Re: KTM kampelis

Posted: 27 Nov 2011, 20:16
by Ziune
nu pagaliau zagavaryl kak nastajaščij mužčina =D>
tomasn wrote:laukiam sauso savaitgalio ir lekiam testuot!

Re: KTM kampelis

Posted: 04 Jan 2012, 22:43
by tts
:popadu: kam ktm?

http://www.americanmotorcyclist.com/New ... ition.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: KTM kampelis

Posted: 24 May 2012, 22:23
by dirtbiker
Atnaujinu visu uzmirsta KTM kampeli. Siandien KTM'as buvo geras ir gavo dovanu FMF'a su Powerbombu. Testai dar tik bus daromi, nes reikia perrasyt programa (fckin EFI...). Bet faktas tas - svorio sutaupyta apie 1 kg, garsas patapo solidziai zemas ir sodrus :)

Re: KTM kampelis

Posted: 25 May 2012, 08:28
by tckd
paua! :love10: