Page 20 of 49
Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 01 Sep 2010, 21:45
by wundis
pataisau posta. ten buvo tas kur matosi.
PS kas ten per lohas? cia tas is klaipedos?
Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 04 Sep 2010, 16:56
by mindaugasa vol.2
Sveiki blaivus!
Siandien, Rugsejo 4d. anoniminiu motoblaivininku sambruzdis balsiuose ivykde simbolini teisingumo akta: 0.5l kupiskenu pivoriu (niekas nezinu, kur cia gamintojo, o kur gaminio pavadinimas?) alaus iskeliavo i klozeta, is kur matyt ir buvo pasemtas, ir ispilstytas lietuviu tautai nuodyti.
vaizgantas akbar!
Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 04 Sep 2010, 18:10
by prodriver
wundis wrote:pataisau posta. ten buvo tas kur matosi.
PS kas ten per lohas? cia tas is klaipedos?
Skaitau jei gyventumem amerikeje jau gautum saukima i teisma

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 04 Sep 2010, 18:43
by tomasn
nu net amerikoj saves niekas i teisma neduod

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 04 Sep 2010, 19:34
by Arvis
Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 20 Sep 2010, 08:24
by mindaugasa vol.2
Laba diena malonus,
anoniminiu motoblaivininku sambruzdis is pasyvios stebejimo fazes, pereina i aktyvia-puolimo
puolame visais frontais, o ypac - ekonominiu
pradedame nauja skyreli "i pagalba blaviam motociklininkui"
zr., ka raso: " Atrodo, nevartoji alkoholio, tačiau, kai pamatai sumą, kurią jam išleidi, ji atrodo kraupi. Akivaizdu, kad tie gėrimai yra ne iš pigiųjų, todėl teko juos apriboti. ......“, – patirtimi dalijosi Milda."
taigi, malonus, alkoholis yra brangus nuodas.
o jei p.Milda vietoje to, kad pirkti nuodus maximoje, tuos pinigelius butu dejusi i kiaule-taupykle (storms, nieko asmenisko), tai kitam sezonui butu sutaupiusi papildomiem 2 komplektam padangu. aha, p.Milda!?
tigi, pirmasis naujojo skyrelio priesakas: maziau nuodykis, daugiau matalink!
iki nauju susitikimu
Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 21 Sep 2010, 14:58
by Yvl
Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 22 Sep 2010, 10:14
by Abbath
http://www.youtube.com/watch?v=7QjIG_IH ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
vienu momentu kazkaip Storms'a primena

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 23 Sep 2010, 09:44
by Abbath
Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 23 Sep 2010, 10:04
by El Traxo
Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 23 Sep 2010, 10:21
by Abbath
Nu tai Optelkim

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 23 Sep 2010, 10:26
by El Traxo
tOj ateis pirmininkas ir duos visiems ...kefyro

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 23 Sep 2010, 10:34
by tckd
sukurkit kryziui ackira kanpeli "Kryzius ir Jutube" kad galetu det viska ka perziurejo per jutube.

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 23 Sep 2010, 11:11
by Dzuku_Briedzis
ir fishkes

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis
Posted: 23 Sep 2010, 11:23
by Abbath
Sakykit ar forumas skirtas tam kad i ji nerasyt? Nesuprantu situ zliumbimu.