Page 20 of 47

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 17:08
by tomasn
ma rods, ka galime sveikint ezi su emazu!

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 18:03
by El Traxo
Video iš balos:
http://www.youtube.com/watch?v=iSLznJmpS3M" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=ssMCu48iInU" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 20:37
by Renaz
El Traxo wrote:Video iš balos:
http://www.youtube.com/watch?v=iSLznJmpS3M" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=ssMCu48iInU" onclick="window.open(this.href);return false;
debilizmo virsune bl. organizatoriu ant puodo ar ant kuolo. pervertu show. :puke:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 20:41
by Dzuku_Briedzis
man uzteko vieno komentaro is ziurovo: deja dviraciu mocu jau mazuma

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 20:42
by drzet'as
Renaz wrote:
debilizmo virsune bl. organizatoriu ant puodo ar ant kuolo. pervertu show. :puke:

Kodel ?

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 20:43
by wundis
imho visks normalei. pats ne pries buc pasitaskyt po neisvaziuojamus sudynus.
EDIT: tai cia jau taip, as pervertas, taip?

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 21:05
by El Traxo
FOTO iš pelkės/peklos.

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 21:28
by tckd
gal renaz kiek ir per riebiai bet nu nesuprantu padarytu nori but viras, ar siaip esi wundis vardu dedi tiesiai snukiu dumblan, nenori gali pravaziuot salia sausiau, laisve pingvinam :occasion2:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 22:53
by Woo
tai cia skaitosi normalei? skaitau absurdas
Image

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 26 Sep 2010, 23:03
by drzet'as
Kas vaziavo ant tiek letai, kad mudakai aplenke tai buvo jiems p**da.
As pvz gryzau beveik neissipurvines.
Atostogu ralis .
kai susigules gal ir reviuvas bus.
viena pasakysiu :
Prizai - kokie prizai. manu ju nebuvo ;D

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 27 Sep 2010, 09:00
by El Traxo
drzet'as wrote:viena pasakysiu :
Prizai - kokie prizai. manu ju nebuvo ;D
ataikur rezultatai? :dontknow:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 27 Sep 2010, 09:16
by tckd
El Traxo wrote:ataikur rezultatai? :dontknow:
tiagi ten visi kovoja su savimi, buna gamtoje, iesko motobotose buozgalviu, parvaziavai namo stai jum ir rezultatas :hippy:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 27 Sep 2010, 13:26
by drzet'as
tckd wrote:
El Traxo wrote:ataikur rezultatai? :dontknow:
tiagi ten visi kovoja su savimi, buna gamtoje, iesko motobotose buozgalviu, parvaziavai namo stai jum ir rezultatas :hippy:
neieskok buozgalviu svetimuose botuose :whipping:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 28 Sep 2010, 00:19
by El Traxo
El Traxo wrote:
drzet'as wrote:viena pasakysiu :
Prizai - kokie prizai. manu ju nebuvo ;D
ataikur rezultatai? :dontknow:
Aletai, Emazas su ežiu išplėšo 1 vietą! :prayer: :supz: :duxina: :pizdujmikliainamo:

Ketvirtą vietą nuo antros (išplėšo drzets) skyrė 8 sekundės #-o

P.S. Bet tai kur MF smaugliai? Pasyvas visiškas. Rashyds visai vadeles atleido! :briedis:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 28 Sep 2010, 01:33
by LGM
Sausenės foto - http://public.fotki.com/IndreLGM/itverm ... -iii-2010/" onclick="window.open(this.href);return false;

Daug lūžimų, traumų, nebaigimų..
Išvada arba trasa per sunki, bo važiuoja iš esmės daugiausia mėgėjai,
arba po vasaros visi užsimanė atsismaugt... tai ir gavosi, kas gavosi..
šį kartą absoliučiai nepatiko..