Page 20 of 47
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 17:08
by tomasn
ma rods, ka galime sveikint ezi su emazu!
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 18:03
by El Traxo
Video iš balos:
http://www.youtube.com/watch?v=iSLznJmpS3M" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=ssMCu48iInU" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 20:37
by Renaz
debilizmo virsune bl. organizatoriu ant puodo ar ant kuolo. pervertu show.

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 20:41
by Dzuku_Briedzis
man uzteko vieno komentaro is ziurovo: deja dviraciu mocu jau mazuma
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 20:42
by drzet'as
Renaz wrote:
debilizmo virsune bl. organizatoriu ant puodo ar ant kuolo. pervertu show.

Kodel ?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 20:43
by wundis
imho visks normalei. pats ne pries buc pasitaskyt po neisvaziuojamus sudynus.
EDIT: tai cia jau taip, as pervertas, taip?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 21:05
by El Traxo
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 21:28
by tckd
gal renaz kiek ir per riebiai bet nu nesuprantu padarytu nori but viras, ar siaip esi wundis vardu dedi tiesiai snukiu dumblan, nenori gali pravaziuot salia sausiau, laisve pingvinam

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 22:53
by Woo
tai cia skaitosi normalei? skaitau absurdas

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Sep 2010, 23:03
by drzet'as
Kas vaziavo ant tiek letai, kad mudakai aplenke tai buvo jiems p**da.
As pvz gryzau beveik neissipurvines.
Atostogu ralis .
kai susigules gal ir reviuvas bus.
viena pasakysiu :
Prizai - kokie prizai. manu ju nebuvo ;D
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 27 Sep 2010, 09:00
by El Traxo
drzet'as wrote:viena pasakysiu :
Prizai - kokie prizai. manu ju nebuvo ;D
ataikur rezultatai?

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 27 Sep 2010, 09:16
by tckd
El Traxo wrote:ataikur rezultatai?

tiagi ten visi kovoja su savimi, buna gamtoje, iesko motobotose buozgalviu, parvaziavai namo stai jum ir rezultatas

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 27 Sep 2010, 13:26
by drzet'as
tckd wrote:El Traxo wrote:ataikur rezultatai?

tiagi ten visi kovoja su savimi, buna gamtoje, iesko motobotose buozgalviu, parvaziavai namo stai jum ir rezultatas

neieskok buozgalviu svetimuose botuose

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 28 Sep 2010, 00:19
by El Traxo
El Traxo wrote:drzet'as wrote:viena pasakysiu :
Prizai - kokie prizai. manu ju nebuvo ;D
ataikur rezultatai?

Aletai, Emazas su ežiu išplėšo 1 vietą!
Ketvirtą vietą nuo antros (išplėšo drzets) skyrė 8 sekundės
P.S. Bet tai kur MF smaugliai? Pasyvas visiškas. Rashyds visai vadeles atleido!

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 28 Sep 2010, 01:33
by LGM
Sausenės foto -
http://public.fotki.com/IndreLGM/itverm ... -iii-2010/" onclick="window.open(this.href);return false;
Daug lūžimų, traumų, nebaigimų..
Išvada arba trasa per sunki, bo važiuoja iš esmės daugiausia mėgėjai,
arba po vasaros visi užsimanė atsismaugt... tai ir gavosi, kas gavosi..
šį kartą absoliučiai nepatiko..