Page 20 of 75
Posted: 04 Jun 2009, 13:37
by Abbath
Posted: 04 Jun 2009, 13:38
by didzhej
o tai ko ne skelbimu pardavimu skiltyje?
p.s. klausimas is esmes, is amerikos savo xodu parejo, ar pabertas konteineryje?

vienu atveju rida turbut bus atsukta, o kitu - krose vaziaves, griuves ir surinktas ir atsarginiu daliu + tvirtinimo dirzeliu.
Posted: 04 Jun 2009, 13:42
by gintaras13
ir izoliacijos

Posted: 04 Jun 2009, 14:16
by Abbath
didzhej wrote:o tai ko ne skelbimu pardavimu skiltyje?
p.s. klausimas is esmes, is amerikos savo xodu parejo, ar pabertas konteineryje?

vienu atveju rida turbut bus atsukta, o kitu - krose vaziaves, griuves ir surinktas ir atsarginiu daliu + tvirtinimo dirzeliu.
Koks is amerikos atejo tai galiu mestelt foto

Rida kiek yra tiek yra ir manau ji teisinga... Beveik 30k myliu visai realiai skamba.
I pardavimu skilti kaip matot ideta

juk is ten linkas... Cia imeciau kad papizdavotumet
O parduodu nes jau nebeidomus jis man, pagrindas jau superformancintas... Noriu Senesnio, EVO FXR...
O atrode vataip...

Posted: 04 Jun 2009, 14:30
by _heyy
skaitau reikejo imti treciaji, su zalia liustra. nenoretum daba pardavinet

Posted: 04 Jun 2009, 14:34
by Abbath
_heyy wrote:skaitau reikejo imti treciaji, su zalia liustra. nenoretum daba pardavinet

Tai jei sitas parsiduotu panasiai ir butu... Ciupceu seneli FXR ir koki KTM SM :p
Beje parduodu kaip tikiosi, kad supratai ne del to kad jis man kazkuo nepatinka

viskas su juo tobula.... Bet norisi vel koki projekta isnaujo pradet... Nes sitam jau nieko idomaus tobulinimui neliko....
Posted: 04 Jun 2009, 14:38
by _heyy
zinau ta smaguma, prikelinejant moca. o bet taciau manau prikelinet moca reik lygiagreciai turint su kuo vaziuot, kitaip klystkeliais galima nueit

Posted: 04 Jun 2009, 14:40
by Abbath
_heyy wrote:zinau ta smaguma, prikelinejant moca. o bet taciau manau prikelinet moca reik lygiagreciai turint su kuo vaziuot, kitaip klystkeliais galima nueit

Eziukas sake endurke paskolintu

Seip tai px.. Yra tu motociklu

Posted: 04 Jun 2009, 15:54
by Teo
aka, kryzės kirminas šikną krapšto, kad pardavinėji?
Posted: 04 Jun 2009, 16:22
by Abbath
Teo paskaityk komentarus gi

Posted: 04 Jun 2009, 19:49
by didzhej
kryziu ant andurkes?
kur ritasi, ka bubilius kybys daro!?
Posted: 05 Jun 2009, 09:16
by Teo
Kryžius wrote:Teo paskaityk komentarus gi

taip ir supratau

duosi kada pralėkt, noriu pažėt kaip tokia kumeliu banda vadeliojasi

Posted: 05 Jun 2009, 10:13
by Username
Parduoda nes suprato kas yra kas.

Posted: 05 Jun 2009, 10:23
by Abbath
Patikek gerai traukia

Posted: 05 Jun 2009, 10:24
by storms