Page 20 of 75

Posted: 04 Jun 2009, 13:37
by Abbath

Posted: 04 Jun 2009, 13:38
by didzhej
o tai ko ne skelbimu pardavimu skiltyje?

p.s. klausimas is esmes, is amerikos savo xodu parejo, ar pabertas konteineryje? :) vienu atveju rida turbut bus atsukta, o kitu - krose vaziaves, griuves ir surinktas ir atsarginiu daliu + tvirtinimo dirzeliu.

Posted: 04 Jun 2009, 13:42
by gintaras13
ir izoliacijos ;-)

Posted: 04 Jun 2009, 14:16
by Abbath
didzhej wrote:o tai ko ne skelbimu pardavimu skiltyje?

p.s. klausimas is esmes, is amerikos savo xodu parejo, ar pabertas konteineryje? :) vienu atveju rida turbut bus atsukta, o kitu - krose vaziaves, griuves ir surinktas ir atsarginiu daliu + tvirtinimo dirzeliu.
Koks is amerikos atejo tai galiu mestelt foto :)
Rida kiek yra tiek yra ir manau ji teisinga... Beveik 30k myliu visai realiai skamba.
I pardavimu skilti kaip matot ideta :D juk is ten linkas... Cia imeciau kad papizdavotumet :D
O parduodu nes jau nebeidomus jis man, pagrindas jau superformancintas... Noriu Senesnio, EVO FXR...

O atrode vataip...

Image

Posted: 04 Jun 2009, 14:30
by _heyy
skaitau reikejo imti treciaji, su zalia liustra. nenoretum daba pardavinet :albino:

Posted: 04 Jun 2009, 14:34
by Abbath
_heyy wrote:skaitau reikejo imti treciaji, su zalia liustra. nenoretum daba pardavinet :albino:
Tai jei sitas parsiduotu panasiai ir butu... Ciupceu seneli FXR ir koki KTM SM :p
Beje parduodu kaip tikiosi, kad supratai ne del to kad jis man kazkuo nepatinka :) viskas su juo tobula.... Bet norisi vel koki projekta isnaujo pradet... Nes sitam jau nieko idomaus tobulinimui neliko....

Posted: 04 Jun 2009, 14:38
by _heyy
zinau ta smaguma, prikelinejant moca. o bet taciau manau prikelinet moca reik lygiagreciai turint su kuo vaziuot, kitaip klystkeliais galima nueit :D

Posted: 04 Jun 2009, 14:40
by Abbath
_heyy wrote:zinau ta smaguma, prikelinejant moca. o bet taciau manau prikelinet moca reik lygiagreciai turint su kuo vaziuot, kitaip klystkeliais galima nueit :D
Eziukas sake endurke paskolintu :D Seip tai px.. Yra tu motociklu :)

Posted: 04 Jun 2009, 15:54
by Teo
aka, kryzės kirminas šikną krapšto, kad pardavinėji?

Posted: 04 Jun 2009, 16:22
by Abbath
Teo paskaityk komentarus gi :)

Posted: 04 Jun 2009, 19:49
by didzhej
kryziu ant andurkes?
kur ritasi, ka bubilius kybys daro!?

Posted: 05 Jun 2009, 09:16
by Teo
Kryžius wrote:Teo paskaityk komentarus gi :)
taip ir supratau :)
duosi kada pralėkt, noriu pažėt kaip tokia kumeliu banda vadeliojasi :)

Posted: 05 Jun 2009, 10:13
by Username
Parduoda nes suprato kas yra kas.


:heyyou:

Posted: 05 Jun 2009, 10:23
by Abbath
Patikek gerai traukia :)

Posted: 05 Jun 2009, 10:24
by storms
harlis gerai traukia
:lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: