Page 20 of 67
Posted: 08 Nov 2007, 16:48
by ezhiukas
ne viskas gerai. Prie tu raudonu kur is sonu prie numerio laikiklio prikabinti gali prisiknist. Is sonu gali tik oranziniai buti
Posted: 08 Nov 2007, 21:14
by El Traxo
jep. Ežys teisus - leidžiami iš šonų geltoni (optional), iš galo vienas raudonas (mandatory).
Į eftepe įmečiau LT TA apšvietimo reikalavimus motociklams /skaitiniai/dokumentai. Labai naudingas handbukas varant amerikonus per lietuvišką tuvlitos skaistyklą
Posted: 09 Nov 2007, 09:30
by Teo
Arvis wrote:taigi viskas gerai ten su tais atsvaitais. As su tokiaispaciais praejau
Na o aš su tokiais (kur šalia numerių) - nepraėjau

Posted: 09 Nov 2007, 10:00
by tckd
a kuo jie trukdo? taigi kuo daugiau atsvaitu tuo geriau!

imho.
Posted: 09 Nov 2007, 10:14
by Teo
tckd wrote:a kuo jie trukdo? taigi kuo daugiau atsvaitu tuo geriau!

imho.
vat tu gali regitros darbuotojui šitą savo svarų argumentą pasakyti...
Posted: 09 Nov 2007, 10:29
by storms
Teo wrote:tckd wrote:a kuo jie trukdo? taigi kuo daugiau atsvaitu tuo geriau!

imho.
vat tu gali regitros darbuotojui šitą savo svarų argumentą pasakyti...
in da LT priimta, kad is sonu gali but tik oranziniai atsvaistai, gale tik raudoni o prieky tik balti
is to ir plaukia tech apziuru reikalavimai idant neklaidinti eismo dalyviu
Posted: 09 Nov 2007, 10:31
by tckd
nu tai tada nujimi visus lauk ir vsio
ir nieko neklaidini

Posted: 12 Nov 2007, 00:48
by didzhej
w919 wrote:da nebuvau mates kruizerio su Bridgestone BT-020.

apsvieskit, cia gamykliskai?
Sian ji maciau alive! Džį.... grazus.
Siaip ir padangos stock ir priekines sakes nuo R1 irgi stock... skaitau rimts. Plius 1700cc.... turi savo zavesio, gaila ziema. Manau butume pasmauge siek tiek, gal net daug.
Posted: 27 Dec 2007, 11:07
by Teo
skubu pasigirti

nupirkau manualą savo besugrįžtančiąjam
http://www.autorepairmanuals.biz/site/5 ... 1599690160
praeitą pirmadienį nupirkau, šiandien prie rytinės kavos jau skaitau. Beja, kaina mažiausia iš rastų, o atsiuntė NEMOKAMAI

Posted: 27 Dec 2007, 11:20
by El Traxo
Sveikinu!

jabėjui irgi būtent šitą buvau aptikęs. Kaip aprašymai, ardymui tinkamas? 700psl. turėtų būt nenuginčijamas pliusas.
Posted: 27 Dec 2007, 11:27
by Teo
El Traxo wrote:
Sveikinu!

jabėjui irgi būtent šitą buvau aptikęs. Kaip aprašymai, ardymui tinkamas? 700psl. tuėtų būt nenuginčijamas pliusas.
parašymai pagrinde kaip išardyt-surinkt, ir visi serviso aptarnavimai, elektros schemos.
trūkumas- detalės nesumarkituotos H-D OEM kodais, bet čia jau atsikra istorija, kainuojanti 40-50 usd

Posted: 27 Dec 2007, 12:22
by Arvis
turejau clymery shadowui - nepatiko
Dabar pirkau originalu HD service manualau uz $20
Posted: 27 Dec 2007, 12:41
by El Traxo
Arvis wrote:turejau clymery shadowui - nepatiko
Dabar pirkau originalu HD service manualau uz $20
kas yr originalūs - šitie?
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HARLEY-D ... p1638.m118
Posted: 27 Dec 2007, 12:49
by Arvis
taip, tokie.
Posted: 27 Dec 2007, 14:55
by El Traxo
šitie pliac ne iš pigiųjų. Pigiausias pragooglintas tiurerinis manualas 48 + siuntimas 37 baGsai
