Page 191 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 19 Apr 2016, 18:32
by wundis
Kalbant apie lipdukus, gal juzefas be lipdukų norėtų užsakyt ir porą maikonų? o tai nebeturiu kuo atrabotkę nuo grindų šluostyt. Koks nors naujobiškas dizainas būtų labai neprošal. Ar čia nuo tų laikų kai tckd padarė nekokybiškus maikonus, klausimas nebeaktualus?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 27 Apr 2016, 11:41
by Username
matau siautejat cia be manes ane?
lipdukai tik pagal feiskontrol'a (face+ctrl). Jeigu pamatysiu kad is veido debilas - lipduko negausi. soriukas.
o raktu tai turiu visokiu, ir ant 14 ir ant pakabuko
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 27 Apr 2016, 11:51
by zil130
Maikonus daro hėjus
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 27 Apr 2016, 12:35
by wundis
hejus daro maikonus, o katunskyte lygina?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Oct 2016, 20:15
by Evergreen
Labvakar, gringos,
aš iš Fabijoniškių, bet užtat aplink pasaulį; duotu momentu taupau DRZ650; užsiiminėju rašliavom apie keliones ir panašiom blevyzgom, transliuoju eterin visokius niekalus apie pohuizmo teorijas ir esu vietinio pobūdžio motovalkata, kuri ieško Savo Žmonių.
Yours truly, Eglė
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 07 Oct 2016, 20:52
by alias
Šiaip reikėtų įdėti sesės foto. Bet šiuo atveju gal pačios foto pakaks.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 08 Oct 2016, 01:00
by sai
Oba, newcomeris. Minusai avansu. Pas mus pohuizmo teorijos istransliuotos dar pries laiko piliuliu isdalinima senbuviams. Jei esi panasi i aldona, ilgai netrauksi. Jei nesi, neuzsibusi pati. Del drz niekam nesakyk, enduristai neturi privilegiju. Kol kas welkom
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 08 Oct 2016, 09:45
by storms
Oho. Netikėjau, kad kas mus dar randa. Wilkomen
Edit: perspėju iš anksto - mf xebra labai vislūs. Damas jama net be fotkės, nors gali ir įdėt
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 08 Oct 2016, 11:59
by tomasn
pliusas uz negirdeto modelio isradima
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 08 Oct 2016, 12:36
by wundis
Tai jei is fabijoniskiu galima šitiek nuvažiuot, skaitau reikia pliusuot.
PS minusas T.K. už tai kad man dolerio taip ir nepersiuntė.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 08 Oct 2016, 19:16
by Yvl
Tu blet DONATINIMO mygtuko neturi - paprašyk, gal Didzhej padės, on žė Donatas
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 08 Oct 2016, 22:01
by Dzuku_Briedzis
Labas merginos :*
Sent from my iPhone using Tapatalk
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 09 Oct 2016, 00:20
by storms
Elas viską išdavė. Žinau
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 09 Oct 2016, 11:04
by Username
WTF?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2016, 14:13
by Motowowere
La,tai reiskias kaledoms jau ruosiames?