Page 191 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Apr 2016, 18:32
by wundis
Kalbant apie lipdukus, gal juzefas be lipdukų norėtų užsakyt ir porą maikonų? o tai nebeturiu kuo atrabotkę nuo grindų šluostyt. Koks nors naujobiškas dizainas būtų labai neprošal. Ar čia nuo tų laikų kai tckd padarė nekokybiškus maikonus, klausimas nebeaktualus?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 27 Apr 2016, 11:41
by Username
matau siautejat cia be manes ane?

lipdukai tik pagal feiskontrol'a (face+ctrl). Jeigu pamatysiu kad is veido debilas - lipduko negausi. soriukas.

o raktu tai turiu visokiu, ir ant 14 ir ant pakabuko

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 27 Apr 2016, 11:51
by zil130
Maikonus daro hėjus

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 27 Apr 2016, 12:35
by wundis
hejus daro maikonus, o katunskyte lygina?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 07 Oct 2016, 20:15
by Evergreen
Labvakar, gringos,

aš iš Fabijoniškių, bet užtat aplink pasaulį; duotu momentu taupau DRZ650; užsiiminėju rašliavom apie keliones ir panašiom blevyzgom, transliuoju eterin visokius niekalus apie pohuizmo teorijas ir esu vietinio pobūdžio motovalkata, kuri ieško Savo Žmonių.

Yours truly, Eglė

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 07 Oct 2016, 20:52
by alias
Šiaip reikėtų įdėti sesės foto. Bet šiuo atveju gal pačios foto pakaks.




Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 08 Oct 2016, 01:00
by sai
Oba, newcomeris. Minusai avansu. Pas mus pohuizmo teorijos istransliuotos dar pries laiko piliuliu isdalinima senbuviams. Jei esi panasi i aldona, ilgai netrauksi. Jei nesi, neuzsibusi pati. Del drz niekam nesakyk, enduristai neturi privilegiju. Kol kas welkom

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 08 Oct 2016, 09:45
by storms
Oho. Netikėjau, kad kas mus dar randa. Wilkomen

Edit: perspėju iš anksto - mf xebra labai vislūs. Damas jama net be fotkės, nors gali ir įdėt

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 08 Oct 2016, 11:59
by tomasn
pliusas uz negirdeto modelio isradima

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 08 Oct 2016, 12:36
by wundis
Tai jei is fabijoniskiu galima šitiek nuvažiuot, skaitau reikia pliusuot.

PS minusas T.K. už tai kad man dolerio taip ir nepersiuntė.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 08 Oct 2016, 19:16
by Yvl
Tu blet DONATINIMO mygtuko neturi - paprašyk, gal Didzhej padės, on žė Donatas

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 08 Oct 2016, 22:01
by Dzuku_Briedzis
Labas merginos :*


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 09 Oct 2016, 00:20
by storms
Elas viską išdavė. Žinau

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 09 Oct 2016, 11:04
by Username
WTF?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Oct 2016, 14:13
by Motowowere
La,tai reiskias kaledoms jau ruosiames?