Page 3 of 54

Posted: 20 Jul 2007, 15:04
by Arvis
ezhiukas wrote:koks skirtumas. Motoras tai tas pats. Viskas tik nuo mapo priklauso. Tik tiek kad as nepamenu kelintais metais pas HD purskalo firma keitesi. Ar tik ne 2001. Kad nebutu kitam purskalui skirtas.
Skirtumas yra...skiriasi partnumberiai

Posted: 20 Jul 2007, 15:08
by ezhiukas
vo, radau - iki 2001 ejo Magneti-Marelli purskalai, po to Delphi

Posted: 09 Jan 2008, 22:45
by El Traxo
jo W, bet 3čias temos puslapis skaitau [vis dar]yra nesušiktas ir tęstinas.

Posted: 09 Jan 2008, 22:45
by w919
El Traxo wrote:jo W, bet 3čias temos puslapis skaitau [vis dar]yra nesušiktas ir tęstinas.
aha, bet paziurek kaip graziai ten gavosi! :)

Posted: 09 Jan 2008, 22:48
by El Traxo
ne nu, pif-paf visiškas :) admins rule the world :prayer:

Posted: 09 Jan 2008, 22:52
by w919
esu tikras kad netruksim visi perprast dailiojo postinimo ideja ir tokiu zinuciu su laiku sumazes iki 0.

Posted: 09 Jan 2008, 22:57
by El Traxo
Nesakyk, as pvz kaip apynaujis narys kartais su įneriu į visokius n-tuosius 200x m. postiinimus - koks ten tiesos beigi išminties klodas slypi. Dar keliolika metu ir e.rkiologai iš ateities trasplantuosis į motofrakciją.lt kopypeistint senolių moto smekalkos bei humoro sintezės

Posted: 10 Jan 2008, 11:10
by w919
El Traxo wrote:Nesakyk, as pvz kaip apynaujis narys kartais su įneriu į visokius n-tuosius 200x m. postiinimus - koks ten tiesos beigi išminties klodas slypi. Dar keliolika metu ir e.rkiologai iš ateities trasplantuosis į motofrakciją.lt kopypeistint senolių moto smekalkos bei humoro sintezės
Jo, pabandyk google archyve paskaityt, kazkur apie 2004uosius, kai dar buvom senam hostinge myfreebulletinboard, ech, va ten tai buvo diskusija!!!!

Posted: 10 Jan 2008, 11:59
by El Traxo

Posted: 10 Jan 2008, 14:14
by storms
xi xi xi
gera
buvau primirses
beja, skaitytojai klausia; ar tik nebus tas kur atografus dalina biski svorio priauges?

Posted: 10 Jan 2008, 14:34
by Qu'est ce que c'est
jo jo, tas Narcizas tay storulis visishkas

Posted: 10 Jan 2008, 17:12
by Teo
Qu'est ce que c'est wrote:jo jo, tas Narcizas tay storulis visishkas
priedo straipsnis gresia už nepilnamečių tvirkinimą... Pradžioj autografus dalina, po to tirli-pirli užkulisiuose...

p.s. ta, kur stormsas karboninius stringus demonstruoja geresnė, tik panašu kad visagalė cenzūra nagus prikišo...

Posted: 09 Feb 2008, 10:20
by ezhiukas
vakar is neturejimo ka veikt susidejau i savo Vance&Hines big shotus (http://www.vanceandhines.com/a103_bigshotslong_stl.htm) tylius korius (nr 21869 V&H kataloge). Mindaugas sake padekos, uz tai kad Balsiu vasaros vakarais nebegasdinsiu :D
Procesas pasirode ne toks paprastas kaip tikejausi. Pasirodo vien nusukus galiukus, nieko idet neina. I originalius vamzdzius yra iskart ideti garsus kiauri koriai. Kad juos nuimti reikia prieiti prie vidinio vamzdzio ir atsukti varzteli. Beda, kad vidinis vamzdis yra pasleptas po chromuotu apdailiniu ir nuimti ji, nenuemus visu duslintuvu, neiseina (tiksliau teoriskai turetu iseiti, bet praktiskai yra tokiu vietu kur nepavyksta ikisti atsuktuvo kad atsukti varztelius). Nuiminejant, paaiskejo dar vienas dalykas - nors is isvaizdos atrodo kad yra du atskiri vamzdziai (sistema 2 i 2), pasirodo is tikro jie yra tarpusavyje sujungti ties greiciu deze (sistema 2 i 1 i 2). Tas sujungimas yra neardomas. Taip kad tenka nuimineti abu vamzdzius is karto. Kas yra gana komplikuota. Tenka gerai viska pasukinet ir pakraipyt kad nuimti. Be to, reikia nuimti viena platforma kojai pasidet, kad netrukdytu.
Kai jau viska issiaiskinau, su Dexterio pagalba per kokia valandele darbas buvo atliktas. Uzvedus motociklas dirbo tikrai tyliau, garsas visai grazus :D

Posted: 09 Feb 2008, 11:07
by Arvis
Kiek kashtavo koriai.

Mano V&H kolkas guli namie. Sprendziant is tavo pasakojimo, geriausias metas idet korius butu pries uzdedant duslintuvus ant motociklo.

Posted: 09 Feb 2008, 12:59
by ezhiukas
kazkas apie 50$ + siuntimas. Ebejui pilna "buy it now" tokiom kainom. Del idejimo tai tu teisus, geriau idet pakol duslintuvai dar neuzdeti ant motociklo.