Page 3 of 3

Posted: 24 May 2007, 09:59
by efk0nas
Pagal specifikacijas bûèiau pasiûlæs MacBook PRO, ale kad ten kainø kategorija kiek kita. Pvz.:

74282 - Apple MacBook Pro MA609, 15.4 WXGA (1440x900), Core2 Duo 2.16GHz/4MB/667FSB, ATI-M X1600 128MB, 1x1024MB DDR2-667, SATA 120GB 5400rpm, Slot-in SD DVD+/- RW, Gb-e/WLAN 802.11g, BT 2.0+EDR, Mac OS/2xUSB2.0/2x1394/Dual-link DVI/Camera/Express card/2.5K

6800Lt su PVM

Ć

Posted: 24 May 2007, 10:00
by Yvl
eplas su MS OS imho yra mazochizmas, sadizmas, sodoma&gomora, etc ...

Posted: 24 May 2007, 10:03
by efk0nas
NĆ«r ten jokio sado-mazo: viskas pilnai compatible, klava Ć

Posted: 24 May 2007, 10:06
by Yvl
efkonai, as apie ESME:

apple su MS OS

panasiai kaip litras su ribotuvu iki 20 kW

Posted: 24 May 2007, 10:07
by efk0nas
Yvl wrote:efkonai, as apie ESME:

apple su MS OS

panasiai kaip litras su ribotuvu iki 20 kW
Nu jei litras padarytas kaip merso, kur nereikalingi kauðai atsijunginëja tam tikrais reþimais, taip taupydami kurà, kodël gi ne? :D

O ưiaip gi ne iư gero gyvenimo tuos Wimdus ten kiưam, o todƫl, kad ne visƠ reikalingƠ softƠ galima Mac OS'ui rast ](*,)

Posted: 24 May 2007, 10:08
by Arvis
Skaitau didesnis pizhoniskumas yra turet laptopa su 17"

Posted: 24 May 2007, 10:17
by efk0nas
Arvis wrote:Skaitau didesnis pizhoniskumas yra turet laptopa su 17"
Laptopai su 17" ekrantu turi vienĆ  didelĆ

Posted: 24 May 2007, 10:22
by Yvl
Arvis wrote:Skaitau didesnis pizhoniskumas yra turet laptopa su 17"
o kas cia toki turi??? :roll:

Posted: 24 May 2007, 13:59
by didzhej
uzmatyk dell jau gali su 20" isigyt!!!

12K litu kainuoja