Page 3 of 3

Posted: 22 Jun 2007, 15:27
by storms
skaitau bergas atpisa crfa i 1 vartus

Posted: 22 Jun 2007, 15:36
by Yvl
yo, bergas moka spjaudytis ugnim!

Posted: 22 Jun 2007, 16:58
by w919
Arvis wrote:As vistiek lieku prie nuomones, kad geriausiai glushina ne vaizdas o garsas.
garsas geriausiu atveju erzina. ypac kiauravamzdziu ciopereliu. skaudu, bet tiesa. sakau is patirties, stebedamas kokia kolegu reakcija sukelia Jogailos g. retkarciais prasmaugiantys perdalai.
taciau del demesio atkreipimo i save sutinku. tam tikrais isskirtinai erzinanciais atvejais, efektyviau uz kurtinanti plerpima butu tik prabegti gatve nuogu uzpakaliu klykiant "gejus irgi zmogus".
cia neasmeniskai ir no offence!!

Posted: 22 Jun 2007, 17:49
by Arvis
duodu minusa tau siaipsau, tai niekiek nesusije su paskutiniu postu.