Page 3 of 18
Posted: 18 Feb 2009, 20:52
by efk0nas
Jei nori daug ir patogiai browsint - kol kas patogesnio už iphone neradau NIEKO
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Taigi, browsinimui, mailo tikrinimui ir žaidimukams laikau iPhone (asmeninis tel.), GPS'ui ir Skype HTC Touch Diamond (darbinis). Pastarąjame labiausiai parina nuolatiniai softo grybavimai.. Tai kokioj adresų knygutėj paieška iš penkto karto veikia, tai atsidaro koks langelis ir niekaip neina su kryžiuku šone uždaryt, tai tas, tai anas.. Kažkokia tragedija. Bet mažas ir gražus. Ai, dar kraut reikia kasdien.
Šiaip Samsung Omnia buvo visai pusė velnio WMfonas dėl didesnio už diamond ekrano ir ne taip stipriai grybavusio softo, plius batarkė laikė geras 3 dienas. Na, bet browsint vis tiek ne taip patogu, kaip su iPhone

Posted: 18 Feb 2009, 20:53
by xkuza
iphona turiu, kas su flashu - to nevalgo. Tik biski.. Nezinau, nuo 2.0 firmwaro neupgradinau. Bet kiek skaiciau, tai tik adobis dar kuria flasha. Siaip patenkintas. TElefonoas, kurio parduot dar nenoriu, ne kaip buna su visais. Browsint tai nice. 5 valandas browsinimo + muzikos atlaiko. Analogo kai neturejes, tai px, bet pradzioj su tiek naudojimo iki 19 vakaro tik atlaikydavo. Matyt atsizaidziau, tai 2 dienas laisvai laiko.
Posted: 18 Feb 2009, 22:26
by Rashyd
nu naujas androidas gal ir nieko isorej, bet kas per bbz ten ta operacine, ka su tokai daryt, tik mp3 grot, ar pachiam programint? Ipona imciau, bet neimsiu nes
1. Neein imesti normlaus gps, oziko ar igo ir t.t.
2. Neeina sharinti ineto laptopui (nelauzant softo) per bluetootha ar usb
makus naudoju, bet shiu dvieju minetu preizasciu man pilnai pakanka bbdti...
Posted: 19 Feb 2009, 09:07
by ezhiukas
va butent. Jei nori ka nors daugiau daryti, tai lieka tik symbian arba windows mobile. Visokie iphone ir androidai atkrenta del softo trukumo
Posted: 19 Feb 2009, 09:36
by storms
sioje vietoje galeciau pamineti, kad nuo vakar vakaro naudoju Nokia E60 be ekrano. naudoju intuityviai!
Posted: 19 Feb 2009, 10:16
by wundis
Parasau i tema:
ar minejau, kad labai pasiilgstu TyTN'o su WM6.1 ? :/ dabar e51 guli ant stalo, bet tiek dziaugsmo ne is tolo neteikia.
Posted: 19 Feb 2009, 10:30
by Arvis
storms wrote:sioje vietoje galeciau pamineti, kad nuo vakar vakaro naudoju Nokia E60 be ekrano. naudoju intuityviai!
Praardyk mazu kokis kontaktas
Posted: 19 Feb 2009, 10:33
by tckd
storms wrote:sioje vietoje galeciau pamineti, kad nuo vakar vakaro naudoju Nokia E60 be ekrano. naudoju intuityviai!
parasiau smseske, laukiu intuytyvaus acakymo! [-o<
Posted: 19 Feb 2009, 10:35
by storms
aha!
pasirodo netik be vaizdo, bet ir be garso naudoju!
Posted: 20 Mar 2009, 13:38
by El Traxo
bump tema atgyjo. (ne)skausmingai pereita nuo Symbian į WM. O bet reikia gi akiratį plėšt.
p.s. Nemaniau, kad kada paremsiu
Korėjos pramonę , o bet Nokia užsitarmozino
Posted: 20 Mar 2009, 13:41
by Yvl
El Traxo wrote:bump tema atgyjo. (ne)skausmingai pereita nuo Symbian į WM. O bet reikia gi akiratį plėšt.
p.s. Nemaniau, kad kada paremsiu
Korėjos pramonę , o bet Nokia užsitarmozino
eblia! dajosh paciupinet!
Posted: 20 Mar 2009, 13:47
by El Traxo
Skausmingiausias yr adresbuko rankinis persikopijavimas.
Kažkodėl Nokia sinchronizuojasi su OE, o WM nori tik MS Outlook ..arba kažko nepaveju?

Posted: 20 Mar 2009, 13:51
by ezhiukas
o OE su outlook neina pasinchronizuot?

Posted: 20 Mar 2009, 14:03
by El Traxo
ezhiukas wrote:o OE su outlook neina pasinchronizuot?

pliaa! eziukui pliusas - buvau visai pamiršęs šitą sukergimo opciją :d
Posted: 23 Mar 2009, 00:54
by El Traxo
Skausmingiausias yr adresbuko rankinis persikopijavimas.
Kažkodėl Nokia sinchronizuojasi su OE, o WM nori tik MS Outlook
cha, pasirodo viskas jau išrasta -
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=111335