Page 3 of 5
Posted: 15 Aug 2007, 15:21
by motobiker
siandien trasa - nuo dabar iki 19:30 val ( kas nores,manau susitars ir ilgiau )

tik atvarykit neapsiuoste per tokia svente

Posted: 16 Aug 2007, 02:04
by gonzas
oj oshem pushynelyje!
Posted: 17 Aug 2007, 17:38
by motobiker
siandien nuo 19:00
sestadieni - nuo 19:00 irgi

( iki to laiko uzimta , arba kas norit iki 14 val ryte galit bandyt tartis )
Posted: 18 Aug 2007, 10:09
by gonzas
ahahaha, man labai patinka tas prierasas pas Aivara - 50cc tarp koju

kiausai mazesni nei maniskiai, po avarijos
idomu, jei Julius su Sharu cia ateitu...... ka jiems parasytu

Posted: 18 Aug 2007, 13:02
by wundis
siandien 1900 mes jamam

Posted: 22 Aug 2007, 21:27
by motobiker
su trevkem rugpjuti ir rugsejo pradzioje situacija tokia - jeigu oras geras, tai 90% garantijos ,kad kazkas vazinesis nuo 18 val

tad,skaitau, daugiau netikslinga tersti tema su laikais

nes tuoj susipainiosim kas kada vaziuoja

Posted: 15 Apr 2008, 10:05
by motobiker
kadangi siandien ispuole super geras oras, tai nusprendem isbandyti savo zirgus kacergoje. Kas norit - nuo 14 val trasa musu .
Posted: 15 Apr 2008, 13:09
by wundis
skaitau su ta salyga kad spejau pamatyti jusu skelbima paciu laiku, einu susikrausiu skurli ir parbegu !
Posted: 15 Apr 2008, 21:51
by wundis
siuomi noretau pazymet kad raidautas su matalinimu Wilno-Kacergine (valanda ziede)-Kedainiai-Ukmerge-Anyksciai-Svedasai-Rokiskis pavyko. I gala pasigedau tos silumos katra buvo diena. Taip pat pasigedau motobikeriaus. Apie savo nuotykius, gedimus trasoje beigi sveikatos sutrikimus anas papasakos placiau pats

Posted: 15 Apr 2008, 23:00
by storms
wundis wrote:siuomi noretau pazymet kad raidautas su matalinimu Wilno-Kacergine (valanda ziede)-Kedainiai-Ukmerge-Anyksciai-Svedasai-Rokiskis pavyko. I gala pasigedau tos silumos katra buvo diena. Taip pat pasigedau motobikeriaus. Apie savo nuotykius, gedimus trasoje beigi sveikatos sutrikimus anas papasakos placiau pats

+1
o kas nutiko aivarui?
Posted: 16 Apr 2008, 11:06
by Yvl
wundis wrote:siuomi noretau pazymet kad raidautas su matalinimu Wilno-Kacergine (valanda ziede)-Kedainiai-Ukmerge-Anyksciai-Svedasai-Rokiskis pavyko.
paskutiniai 3 checkpointai uzdirbo tamstai pliusa

Posted: 16 Apr 2008, 11:22
by wundis
storms wrote:
o kas nutiko aivarui?
Nauri ? papasakokitia !

Posted: 16 Apr 2008, 12:09
by mindaugasa vol.2
nekelia ragelio

tai pasakys kas, ar reikia paprasyti?
Posted: 16 Apr 2008, 12:27
by wundis
Nugi parpuole. nezinau kaip, nemaciau. Nauris turetu daugiau zinot, ibo, kaip supratau kartu vaziavo.
2am posukyja. paciam Aivarui kiek girdejau nieko labai rimto, skaudejo peties sriti, nuvaziavo pasitikrint su greitaja.
kodel irgi nezinau - juokaudami zmogay sako kad i spyda uzsiziurejo

Posted: 19 Apr 2008, 19:54
by w919
wundis wrote:Nugi parpuole. nezinau kaip, nemaciau. Nauris turetu daugiau zinot, ibo, kaip supratau kartu vaziavo.
2am posukyja. paciam Aivarui kiek girdejau nieko labai rimto, skaudejo peties sriti, nuvaziavo pasitikrint su greitaja.
kodel irgi nezinau - juokaudami zmogay sako kad i spyda uzsiziurejo

luzo raktikaulis ir dar kazkas ko neatsimenu (sorry). sian issirase is ligonines. per 3 savaites planuoja atsigaut, linkim sveikatos!!!