Page 3 of 11

Posted: 30 Jul 2007, 10:22
by Renaz
cia skaitau i tema. Per Fifth Gear pamaciau M5 universala (aha, isizeidet?! gerai, tada sakau "touringa"), patiko.

Kas patiko:
- isvaizda
- V10
- 500+ Ag
- vedanciojo pavyzdys, kad susikrovus visa manta (zmona, vaika, vezima, ir pikniko krepseli), praktiskai norint atpist M5 reik Lambo, i kuri visi pamineti priedai netelpa! kaip seimos zmogui - aktualu
Kas nepatiko:
- kad reik labai daznai stot degalinese isipilt alaus i baka

aciu.

Posted: 30 Jul 2007, 10:24
by w919
as noreciau is salies stebeti jusu diskusija su mindaugasa, kuom M5 Touring geriau uz Subaru Forester. galima?

Posted: 30 Jul 2007, 10:24
by storms
skaitau - tam zmogui, kuris su visa seima smaugia

Posted: 30 Jul 2007, 10:26
by Arvis
Dar skaitau, kad tai yra taspats kaip lambui montuot farkopa ir kabint karavana.

Posted: 30 Jul 2007, 10:31
by mindaugasa
pastebejau sita tema netycia :-k .
tai turiu pasakyti, kad mano atveju subaru forester atpisa visus m5 univeraslus ir neuniversalus kartu sudetus. dar galima shaliai dadeti lambo ir visvien foresteris juos atpis.
jei kam kils klausimu "kodel?", tai tikrai tingesiu rashyti eilini karta.

Posted: 30 Jul 2007, 10:31
by Renaz
nesusiprateliai! Su M5 Touringu vaziuodamas su visa seima tu aplinkiniams sakai: "pas mane ne tik veikiantis pimpalas, bet jis dar ir gerbtino dydzio!"

Posted: 30 Jul 2007, 10:33
by storms
Renaz wrote:nesusiprateliai! Su M5 Touringu vaziuodamas su visa seima tu aplinkiniams sakai: "pas mane ne tik veikiantis pimpalas, bet jis dar ir gerbtino dydzio!"
o neskaitai, kad kaip ir visokiausio plauko kabrikai, m5 yra pympio prailgintuvas?

Posted: 30 Jul 2007, 10:34
by Arvis
tai cia vel gonzui ?

Posted: 30 Jul 2007, 10:36
by Renaz
storms wrote:
Renaz wrote:nesusiprateliai! Su M5 Touringu vaziuodamas su visa seima tu aplinkiniams sakai: "pas mane ne tik veikiantis pimpalas, bet jis dar ir gerbtino dydzio!"
o neskaitai, kad kaip ir visokiausio plauko kabrikai, m5 yra pympio prailgintuvas?
skaitau. ta ir norejau pasakyti!

edit: patikslinu. skaitau M5 Touringas yra prailgintuvas. Siaip M5 nenoreciau lygint su kabrio. Kabrio - nupjautas stogas pagrinde. M5 kaip ir uzbombinta versija. Negali ignoruot 500 Ag po kapotu...

Posted: 30 Jul 2007, 10:46
by mindaugasa
kadangi wajdui butinai reikejo parashyti, tai as taip pat parashysiu savo nuomone. o ji tokia:

neishmaneliai! renui desiu minusa! bmv yra ideali-universum-eva kaip marke, o bmv m5 yra absoliuciai-idealus, kaip automobilis. tai yra visishkai pilnutine autopromo kvaziesencija.
variklis-idealiausias, pakaba-geriausia, automatishkai valdomumas-tobuliausias.
ar visus elementus ishvardinau? ? visus!
siaip tai net juokinga, kam egzistuoja dar kazkokie kiti automobiliai?
visi gamintojai pereitu prie bmvm5 gaminimo, o visi pirkejai pasaulyje pirktu tik m5 (bo, kaip jau mineta, jis yra absoliutas) ir kiek pinigu sutaupytu zmonija!

Posted: 30 Jul 2007, 10:46
by w919
Renaz wrote:
storms wrote:
Renaz wrote:nesusiprateliai! Su M5 Touringu vaziuodamas su visa seima tu aplinkiniams sakai: "pas mane ne tik veikiantis pimpalas, bet jis dar ir gerbtino dydzio!"
o neskaitai, kad kaip ir visokiausio plauko kabrikai, m5 yra pympio prailgintuvas?
skaitau. ta ir norejau pasakyti!
tai yra tiesa. :)
lygiai ta pati 95% lietuviu galvoja apie motociklus - ir taip pat yra teisus.
as ta pati galvoju apie tikruosius saslyku gurmanus - tik nepamirskit uzsigert gintariniu!! :pazors:

Posted: 30 Jul 2007, 10:49
by Arvis
Image

Posted: 30 Jul 2007, 10:52
by storms
w919 wrote:
Renaz wrote:
storms wrote: o neskaitai, kad kaip ir visokiausio plauko kabrikai, m5 yra pympio prailgintuvas?
skaitau. ta ir norejau pasakyti!
tai yra tiesa. :)
lygiai ta pati 95% lietuviu galvoja apie motociklus - ir taip pat yra teisus.
as ta pati galvoju apie tikruosius saslyku gurmanus - tik nepamirskit uzsigert gintariniu!! :pazors:
kazkaip visai nesupratau juoko apie gurmanizma ir gintarini.
placiau prasau

Posted: 30 Jul 2007, 10:55
by w919
juokas buvo apie burishko LYGIO aukstinima. t.y. juokiasi puodas kad katilas juodas.

Posted: 30 Jul 2007, 11:01
by storms
vis tiek nesupratau
ar seslas perprastas, ar gintarinis pergeras?