Page 3 of 3
Posted: 06 Sep 2007, 14:39
by gonzas
geras vairuotojas, zino ka stumia!
Posted: 06 Sep 2007, 16:54
by wundis
ble, buc apdejys taip kad nebut net spejes i veidrody pasiziuret !
Posted: 06 Sep 2007, 20:36
by Shadow
Ai, as daznai vadovaujuosi tuo, kad duok durniui kelia...
Posted: 06 Sep 2007, 21:20
by wundis
nu. duok durniui kelia o paciam teks sunkeliu vaziuot. nu.
Posted: 07 Sep 2007, 00:19
by Vee Crunchy
nx, as tai kaip legvai ir greitai uzsiplieskiantis zmogus, apmetyciau kales vaika akmenais is galo

Posted: 07 Sep 2007, 11:29
by Shadow
as sakiau jau apskritai sesdama ant moco pasirinksiu bent keleta graziu formu ir gerai skriejancio dydzio akmenuku. Nes siaip ar taip noretusi tokiam veikejui isodint ta akmenuka i aki (nes langas praviras)

Posted: 07 Sep 2007, 11:31
by w919
as tai iki debilu lygio nenusileidziu. ir jum linkiu to paties.
Posted: 07 Sep 2007, 19:55
by storms
o as vat uzvakar vienam daunui veidroduka pakoregavau
Posted: 07 Sep 2007, 21:52
by Shadow
Uz ka?
As kazkaip veidroduko, ar tai lango dauzt nesiryzciau. Be to ir ne su pikciurna vazineju

Bet vat kas liecia siaip kontakta, tai sakau, su akmenu i aki tai duociau

Posted: 07 Sep 2007, 22:21
by Renaz
Shadow wrote:Uz ka?
As kazkaip veidroduko, ar tai lango dauzt nesiryzciau. Be to ir ne su pikciurna vazineju

Bet vat kas liecia siaip kontakta, tai sakau, su akmenu i aki tai duociau

Ar nesisteltum davus?
Posted: 08 Sep 2007, 10:32
by Shadow
Renaz wrote:Shadow wrote:Uz ka?
As kazkaip veidroduko, ar tai lango dauzt nesiryzciau. Be to ir ne su pikciurna vazineju

Bet vat kas liecia siaip kontakta, tai sakau, su akmenu i aki tai duociau

Ar nesisteltum davus?
Ne. Kiek yra teke trinktelt, tai nepajutau jokiu jausmu susijusiu su wc.
Posted: 08 Sep 2007, 10:47
by storms
Shadow wrote:Uz ka?
As kazkaip veidroduko, ar tai lango dauzt nesiryzciau. Be to ir ne su pikciurna vazineju

Bet vat kas liecia siaip kontakta, tai sakau, su akmenu i aki tai duociau

na jei pasitaiko bukagalvis debilas, kuris TYCIA kelis kartus vosnebaksteli ciausetestui, o pasiulius i snuki dar kazka putoja - skaitau auklejimas butinas.*
*- is ankstoatsiprasau uz tai, kad gadinu moto visuomenes ivaizdy. tikrai gavosi kazkaip naturaliai. NEDARYKITE to specialiai!!!**
**- naturaliai issprude agresijos atvejai nesiskaito!
Posted: 10 Sep 2007, 15:24
by didzhej
as tai net kartais didziuojuosi, kad veidrodelis pataisomas... nepraktikuoju, bet "atskiri agresijos protrukiai pasitaiko"... ir ne su piktute vazineju, bet anei joks automobilis po ispuolio nesiveje, idant negauti dar ir i aki... skaitau taip. Beto, nebijau ir prieti, jei stovincioje busenoje "nusikaltes" asmuo...
[as gal koks arsus ar ka?]
Posted: 11 Sep 2007, 10:16
by gonzas
su manim pasifaituot tai tu nesugebi! ameba! ozys!