Page 3 of 4

Posted: 29 Aug 2007, 13:03
by storms
gonzas wrote:atvarau!


bus kur prigult?
ble kazkaip nzn ar i viena lova mudu sutilpsim... :bed:

Posted: 29 Aug 2007, 13:20
by gonzas
tai tipo nebeatvaryt?

:heyyou:

Posted: 29 Aug 2007, 13:26
by storms
pernakvot?

Posted: 29 Aug 2007, 13:31
by gonzas
pagert!

o kadagi ash po kiausu traumos nuluzhtu vidutinishkai ishgeres 0.5l vodkes, tai manau kad primigsiu vietoj :albino:

Posted: 29 Aug 2007, 13:37
by wundis
skaitau kas per isgertuves, jei ryte negeda ! :D

Posted: 29 Aug 2007, 13:43
by gonzas
wundis wrote:skaitau kas per isgertuves, jei ryte negeda ! :D
wundis, gausite minusa uzh tai, kad neishmokstate gyvenimo pamoku!

mum su stormsu jau senai negeda. :la:

Posted: 29 Aug 2007, 13:46
by storms
bled vodkes as negeriu
skaitau -5
tiksliau geriu vodke, kai jau bunu visai gyrtas nuo alaus
beja
sian yra pasiulymas sian raly aukstaitijios zhet onboarda

Posted: 29 Aug 2007, 13:50
by gonzas
tai kaip suprantu neatvyksiu i pjanke, bo konkretumo ner. teks eit dirbt kluban. liko tik 2 dienos susiprogramuot apshvietimui.

Posted: 29 Aug 2007, 13:50
by w919
jamu pasiulyma.

Posted: 29 Aug 2007, 13:53
by storms
nu dar nzn nieko
ralistas da nedave jiokio kankrietaus pasiulymo
bet paziuret kaip evo deze kala noretusi

Posted: 29 Aug 2007, 13:55
by w919
nu. bet skaitau lenktynininkai turetu atsidekoti ju sirgaliams, todel savo alaus nesineshiu. kaip skaitai?

Posted: 29 Aug 2007, 14:05
by storms
skaitau suvalkijios lenktynininkam dar teks sumoketi u ztai, kad grozejaisi!
jei alaws neimsi - liksi negeres. logika paprasta.

Posted: 29 Aug 2007, 14:06
by w919
pasikartosiu.
zmogus storms - ziaurus bet teisingas.

Posted: 30 Aug 2007, 09:09
by storms
su salyga kad vakar ralio perziura neivyko, gal ji ivyks artimiausiu metu!

Posted: 30 Aug 2007, 10:26
by Renaz
El Traxo wrote::lolol: bliac, kalgotkių konkursas pasibaigė neprasidėjęs. Skelbiu YVL'a aPsoliučiu nugalėtojumi 5 metams į priekį (t.y. iki jųjų sudilimo ir prarūdijimo atatinkamoje vietoje)
O kas tu toks, kad cia kazka skelbtum? Tau kas nors dave igaliojimus? :tancujutvse: :ANAL: :rockwoot: