Posted: 18 Oct 2007, 10:57
dar vienas nieko nesuprantantis parasew919 wrote:eziuko svajone?
http://www.motorcycledaily.com/17octobe ... ouring.htm
dar vienas nieko nesuprantantis parasew919 wrote:eziuko svajone?
http://www.motorcycledaily.com/17octobe ... ouring.htm
nedvasingingiems nesuprastw919 wrote:o tie Harley Davidson turi koki nors objektyviai ismatuojama (technini) arba estetini (pls bent keleta kriteriju) pranasuma pries kitus motociklus, kad butu galima taip teigti?
Tai gal tokiam reikalui reikia sukurti atskira susiktu temu tema? susikus tema, ten butu galima testi uzsimezgusia diskusija toliau nesusikinejant temosezhiukas wrote:Man atrodo baigiam susikti dar viena tema


Baikeriai, skirtingai nei piktučių vadeliotojai, nesivaiko techninių naujovių, bei paskutinių mados klyksmų - jie važiuoja su mėgstamos markės motociklu:) Tad nėra prasmės ginčytis su baikeriu kuo geresnis tarkim roudkingas už vulkaną:)w919 wrote:o tie Harley Davidson turi koki nors objektyviai ismatuojama (technini) arba estetini (pls bent keleta kriteriju) pranasuma pries kitus motociklus, kad butu galima taip teigti?
aha!Teo wrote:Baikeriai, skirtingai nei piktučių vadeliotojai, nesivaiko techninių naujovių, bei paskutinių mados klyksmų - jie važiuoja su mėgstamos markės motociklu:) Tad nėra prasmės ginčytis su baikeriu kuo geresnis tarkim roudkingas už vulkaną:)w919 wrote:o tie Harley Davidson turi koki nors objektyviai ismatuojama (technini) arba estetini (pls bent keleta kriteriju) pranasuma pries kitus motociklus, kad butu galima taip teigti?
atsakau:storms wrote: vat pvz piktuciu tarpe nera geriausio baiko (na isskyrus r1)
o baikeriui vazinet su ne HD- zemas reikalas
demesio klausimas:
kiek gauna HD marketingo strategai
1) beabejio taip. su salyga kad tai yra HDTeo wrote:atsakau:storms wrote: vat pvz piktuciu tarpe nera geriausio baiko (na isskyrus r1)
o baikeriui vazinet su ne HD- zemas reikalas
demesio klausimas:
kiek gauna HD marketingo strategai
1) baikeriai geriausią baiką galėtų rinkti nebent pagal grožį ir kitus subjektyvius kriterijus
2) važinėjantys ne hd yra žemas lygis tik žemo lygio pasiturintiems lochams važinėjantiems su hd
3) jie jau praktiškai nereikalingines marketingas užsuktas 20 metų į priekį
čia panašiai kaip pas budistus su nušvitimuezhiukas wrote:as galiu pasakyti tik viena dalyka - dar neteko matyti zmogaus, kuris pavazinejes su HD ji parduotu ir griztu prie japono. Ne vieno.
butentezhiukas wrote:as galiu pasakyti tik viena dalyka - dar neteko matyti zmogaus, kuris pavazinejes su HD ji parduotu ir griztu prie japono. Ne vieno.