Page 3 of 21

Posted: 18 Oct 2007, 10:57
by ezhiukas
dar vienas nieko nesuprantantis parase :D Laikas jau butu suzinot kad pasaulyje yra tik vienas motociklu gamintojas - Harley Davidson. Visa kita yra levos kopijos. O apie kopijas niekas nesvajoja.

Posted: 18 Oct 2007, 11:23
by w919
o tie Harley Davidson turi koki nors objektyviai ismatuojama (technini) arba estetini (pls bent keleta kriteriju) pranasuma pries kitus motociklus, kad butu galima taip teigti?

Posted: 18 Oct 2007, 11:45
by Shadow
Nera nieko nuostabesnio uz Night Road [-o<

Posted: 18 Oct 2007, 11:58
by ezhiukas
w919 wrote:o tie Harley Davidson turi koki nors objektyviai ismatuojama (technini) arba estetini (pls bent keleta kriteriju) pranasuma pries kitus motociklus, kad butu galima taip teigti?
nedvasingingiems nesuprast :D

Man atrodo baigiam susikti dar viena tema :)

Posted: 18 Oct 2007, 12:01
by nepykit
ezhiukas wrote:Man atrodo baigiam susikti dar viena tema :)
Tai gal tokiam reikalui reikia sukurti atskira susiktu temu tema? susikus tema, ten butu galima testi uzsimezgusia diskusija toliau nesusikinejant temos :)

Posted: 18 Oct 2007, 12:03
by storms
skaitau tikroji dwasia slypi stia cia
Image
Image

Posted: 18 Oct 2007, 12:10
by Teo
w919 wrote:o tie Harley Davidson turi koki nors objektyviai ismatuojama (technini) arba estetini (pls bent keleta kriteriju) pranasuma pries kitus motociklus, kad butu galima taip teigti?
Baikeriai, skirtingai nei piktučių vadeliotojai, nesivaiko techninių naujovių, bei paskutinių mados klyksmų - jie važiuoja su mėgstamos markės motociklu:) Tad nėra prasmės ginčytis su baikeriu kuo geresnis tarkim roudkingas už vulkaną:)

Posted: 18 Oct 2007, 12:14
by storms
Teo wrote:
w919 wrote:o tie Harley Davidson turi koki nors objektyviai ismatuojama (technini) arba estetini (pls bent keleta kriteriju) pranasuma pries kitus motociklus, kad butu galima taip teigti?
Baikeriai, skirtingai nei piktučių vadeliotojai, nesivaiko techninių naujovių, bei paskutinių mados klyksmų - jie važiuoja su mėgstamos markės motociklu:) Tad nėra prasmės ginčytis su baikeriu kuo geresnis tarkim roudkingas už vulkaną:)
aha!
vat pvz piktuciu tarpe nera geriausio baiko (na isskyrus r1)
o baikeriui vazinet su ne HD- zemas reikalas
demesio klausimas:
kiek gauna HD marketingo strategai

Posted: 18 Oct 2007, 12:22
by Teo
storms wrote: vat pvz piktuciu tarpe nera geriausio baiko (na isskyrus r1)
o baikeriui vazinet su ne HD- zemas reikalas
demesio klausimas:
kiek gauna HD marketingo strategai
atsakau:
1) baikeriai geriausią baiką galėtų rinkti nebent pagal grožį ir kitus subjektyvius kriterijus
2) važinėjantys ne hd yra žemas lygis tik žemo lygio pasiturintiems lochams važinėjantiems su hd
3) jie jau praktiškai nereikalingi :) nes marketingas užsuktas 20 metų į priekį :)

Posted: 18 Oct 2007, 12:28
by storms
Teo wrote:
storms wrote: vat pvz piktuciu tarpe nera geriausio baiko (na isskyrus r1)
o baikeriui vazinet su ne HD- zemas reikalas
demesio klausimas:
kiek gauna HD marketingo strategai
atsakau:
1) baikeriai geriausią baiką galėtų rinkti nebent pagal grožį ir kitus subjektyvius kriterijus
2) važinėjantys ne hd yra žemas lygis tik žemo lygio pasiturintiems lochams važinėjantiems su hd
3) jie jau praktiškai nereikalingi :) nes marketingas užsuktas 20 metų į priekį :)
1) beabejio taip. su salyga kad tai yra HD
2) sakai visiska netiesa. 99 procentam baikeriu vazinejantys su kitom markem yra visiski lopai ir loozeriai
3) kanka. paklausiu kitaip. kuo nx jie paperka? american dream?

Posted: 18 Oct 2007, 12:30
by ezhiukas
as galiu pasakyti tik viena dalyka - dar neteko matyti zmogaus, kuris pavazinejes su HD ji parduotu ir griztu prie japono. Ne vieno.

Posted: 18 Oct 2007, 12:32
by Teo
ezhiukas wrote:as galiu pasakyti tik viena dalyka - dar neteko matyti zmogaus, kuris pavazinejes su HD ji parduotu ir griztu prie japono. Ne vieno.
čia panašiai kaip pas budistus su nušvitimu :)

Posted: 18 Oct 2007, 12:32
by storms
ezhiukas wrote:as galiu pasakyti tik viena dalyka - dar neteko matyti zmogaus, kuris pavazinejes su HD ji parduotu ir griztu prie japono. Ne vieno.
butent
kad i smegenis ipista kad tai yra pridel michtanij

Posted: 18 Oct 2007, 12:38
by ezhiukas
o siaip jei ziuret objektyviai, tai manau HD laimi del to kad tai yra didelis konstruktorius dideliem vaikam. Japonai yra islaizyti iki tiek kad nei pridesi, nei atimsi. Tiuningo daliu pasirinkimas irgi labai ribotas. O HD techniskai labai paprastai padarytas, tiuningo kruvos, gali daryt ka tik nori. Tuo labiau kad nuo 2000 metu gaminami HD yra tikrai ne prastesni uz bet kuri is japonisku kruizeriu. Vienintelis HD minusas lieka gana didele kaina. Kita vertus, ta kaina begant metams nekrinta, todel parduodamas beveik nieko neprarandi.

Posted: 18 Oct 2007, 12:40
by Shadow
Vaziuoju su motociklu - svajoju apie Harli. Pradejau vaziuot su Harliu - daugiau nebesvajoju :P